gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Marc Jacobs çanta modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

çantalar Marc Jacobs çantaları 2012 çanta modelleri melekler için meleklermekanında.Şimdiki haberimiz Marc Jacobs tan geliyor,genellikle elde taşıyabileceğimiz modellerin yer aldığı koleksiyonda clutch çantalar oldukça dikkat çekiyor. ​Rugan çantalar da kırmızı gibi renkli çantalar ön planda.Kapitone desenin olduğu çantalarda kemerden oluşturulmuş fiyonk aksesuar olarak çantalara iliştirilmiş.Cüzdan tarzı çantaları da günlük yaşantınızda Marc Jacobs kot pantolonlarıyla kombine edip rahatlıkla kullanabilirsiniz.

ASİMELEK ve SadmiN bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Peki Firari biz bunları giydikten sonra Jacobs bi fincan kayfeynende kombine edebülürmüyük ki :D:D

FiRaRi_MeLeK bunu beğendi.
  3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    Ben bu kayfeyi konuyu açarken niye düşünmedim süper kombine olurdu aslında :D:D

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    yaaa ama bunlar çokk şıkkk yaaa :D:D çok bayıldım çok beğendimmm ben :D:D firaricimm çok fazla bişi istemiyorum şunlardan 5 er tane bana hediye etsene he etsene :çapkın:

5. jupiter

jupiter Forum Okuru

cok degisikler yhaa :D:D ama sekerler tsk konu icin

Marc Jacobs çanta modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Marc Jacobs Çantalar- Dünyanın En İyilerinden

Marc Jacobs Çantalar- Dünyanın En İyilerinden

marc jacobs çanta marc jacobs türkiye Dünyanın en kaliteli ve lüks markalarından... Hillary Duff
  2. 2009-ilkbahar MARC JACOBS

2009-ilkbahar MARC JACOBS

2009-ilkbahar MARC JACOBS MARC JACOBS 2009 ilkbahar koleksiyonu hazir. Koleksiyonda krem, fil disi gibi soft renkler ve saks mavisi, hardal sarisi gibi canli renkler bulunuyor.Parlak kumaslar, cizgili desenlerde dikkat ceken diger bir detay. Ekoseler baharda da bizi birakmicak anlasilan.
  3. Marc Jacobs Daisy Parfümü

Marc Jacobs Daisy Parfümü

marc jacobs daisy marc jacobs daisy parfüm parfüm siyah şişeli evlilik yıldönümümüz için hediyem çoktan alındı ama sevgililer günü ve doğum günüm aynı gün eşime söylesem bundan alırmı acaba bana bayıldımm yukarda gördüğünüz şık şişe, göründüğü kadar güzel kokuyor. Marc Jacobs‘un çıktığı anda klasiğe dönüşen kokusu Daisy, birinci doğumgünü şerefine yeniden yaratıldı. Parfümde yasemin...
  4. Marc by Marc Jacobs - Bahar 2012 Koleksiyonu

Marc by Marc Jacobs - Bahar 2012 Koleksiyonu

marc jacobs bahar koleksiyonu 2012 moda güncel spring ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Evet arkadaslar bunlarda Modacilarin Bahar 2012 koleksiyonundan. Gerci daha 2 Mevim var bizim önümüzde - ama simdiden hangi renkler ve modeller in / out görebiliriz ;) Resim 1: Resim 2: Resim 3: Resim 4: Resim 5: Resim 6: Resim 7: Resim 8: Resim 9: Resim 10: Resim 11:...
  5. Marc Jacobs 2012 Çanta Modelleri

Marc Jacobs 2012 Çanta Modelleri

marc jacobs çanta marc jacobs 2012 marc jacobs çanta 2012 El çantasından omuz çantasına, sporundan abiyesine Marc Jacobs yine şık, yine değişik modelde çantalarıyla 2012 koleksiyonuyla tüketiciye ulaştı melekler :) Şimdi bu güzerl çanta modellerinden sizler için seçtiğimiz örnekleri paylaşıyoruz... :)

Sayfayı Paylaş