gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Marchesa Bridal 2011 gelinlik modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Marchesa Bridal 2011 gelinlik modelleri oldukça değişik ve ilgi çekici...Bana pek gelinlik gibi gelmedi bu modeller daha çok beyaz bir elbiseyi andırıyor :tik: [​IMG]

2. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    çok sadece bi gelinlik için

Marchesa Bridal 2011 gelinlik modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Watters bridal 2011 tasarımları

Watters bridal 2011 tasarımları

bridal 2011 2011 tasarımları WATTERS BRİDAL'IN 2011 KOLEKSİYONUNDA SADE KESİMLER VE STRAPLEZ MODELLER AĞIRLIKTA... SADELİKTEN HOŞLANAN ADAYLAR BU MODELLER GERÇEKTENDE GÖZE ÇOK HOŞ GELİYOR İŞTE 2011 KOLEKSİYONUYLA WATTERS BRİDAL
  2. 2011 Sade Gelinlik Modelleri

2011 Sade Gelinlik Modelleri

sade gelinlikler sade gelinlik gelinlik modelleri en modelleri 2011 Bizim hep gördüğümüz bildiğimiz gelinlik modelleri tüllü, taşlı, pullu, oldukça kabarık ve süslü olurlar... Ama mutlaka gösterişten uzak sade modelleri tercih eden gelinlerde vardır...Bu modeller biraz daha sade gelinlik seçenler için tasarlanmış. Ancak, bu sadelikte yakalanabilecek şıklıklar oldukça hoş bir şekilde...
  3. Gelinlik Modelleri 2011 / 2012

Gelinlik Modelleri 2011 / 2012

gelinlik modelleri 2011, gelinlikler 2012, evlilik, kadin, evleniyorum, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Selam canlarim :) Bu Gelinliklerde 2011 / 2012 Koleksiyonundan. Gördüm & hemen ekliyim dedim Sitemize en yeni modellerden.. :meçhul: Model 1: Model 2: Model 3: Model 4: Model 5: Model 6: Model 7: Model 8: Model 9: Model 10: Model 11: Model 12:...
  4. Marchesa Gelinlik Modelleri 2012

Marchesa Gelinlik Modelleri 2012

2012 yılında evlenecek iseniz kızlar sizler için daha önceden bu markayı dünyaca ünlü bütün kadınların kullandığından bahsetmiştim ve bir konu açarak, Marchesa Giyen Ünlü Kadınlar başlığında bu modelleri tek tek sizlere sunmuştum. Sadece gelinliklerle değil, tüm giysi modelleri ile dünyaca tanınan marka Marchesa.. Şimdi sizlere bu markanın gelinlik modellerini veriyorum. Marchesa Gelinlik...
  5. 2014 Marchesa Yazlık Gelinlikler

2014 Marchesa Yazlık Gelinlikler

Bu sayfa; 2014 Marchesa Yazlık Gelinlikler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü gelinlik markası Marchesa 2014 yaz sezonu içi nson derece romantik gelinlikler tasarladı. Uçuşan etekler, kat kat tüller ve kabarık volanlardan oluşan bu koleksiyonda dantel detayları da dikkat çekiyor. Farklılık yaratmak isteyenler için tasarlanmış 40'lı yılları anımsatan gelinlik modelleri ve...

Sayfayı Paylaş