gebe
  1. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Maşa için yardımm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında SweetCurse tarafından paylaşıldı.

Kızlar merhaba. Kendi maşam 19 mm olduğu için ve yetmedğinden dolayı yeni bi maşa arayışındayımm. Saçlarım kalçalarımın altında ve gürler. Aslında 25 mm düşünüyorum ama oda 19luk gibi düğün saçı olur mu diyede tereddütteyim gidip denemeye vaktim yok bu aralar netten bakabildiğim kadarıyla ancak. 32 mmlik yada 25 mmlik düşünüyorum 32mmlikte çabuk düşer mi diye düşnyorum boşuna almış olmayayım öneri verirseniz çokk memnun olurum.

Maşa için yardımm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Maşa

Maşa

Hizmetçiye, insana gerek olduğunda yardım eden dost ve yakına, Maşa ile ateşten bir şey çıkarmak devletten mal ve paraya yahut bir göreve getirilmeye delalet eder.Rüyada maşa, sevdigi bir kimseye kavuşacağına, iyi haberlere işarettir. Rüyada maşa görmek sevdiği bir kimseye kavuşacağına, güzel haberler alacağına yorumlanır. Kişinin işlerini kolaylıkla halledeceğini ve yardım göreceğini anlatır.
  2. Maşa (ateş tutmak için)

Maşa (ateş tutmak için)

Rüyada masa, hükümetle halk arasinda idarecilik ve devletin emirlerini bildiren kisi ile tabir olunur. Bazilarina göre; rüyada masa görmek, büyük bir kimseden yardim görecegine delalet eder. Masa ile atesi karistirmak, islerinin düzene girmesi için bazi yerlere basvurduguna isarettir. Masa ile oynarken elinin yandigini görmek, bazi kimselerden zarar görecegine delildir.
  3. Yardımm :(

Yardımm :(

Merhaba :) Selamlaşmadan konuya girmek istemezdim ama çaresizim, yardım edebilirseniz çok sevinirim. :) Adım Ayça, liseye gidiyorum. Okulumda Emre adında bir çocuk var. Çok tatlı, gülümseyişi gamzeleri vesaire çok etkiliyor beni. Sürekli bakışıyoruz, face'de konuşuyoruz. Dün gece 3e kadar konuştuk. Ondan hoşlandığımı biliyor. Bütün arkadaşlarım benden çok hoşlandığını söylüyorlar. Bakışları,...
  4. yardımm...

yardımm...

mutfağımı mürdüm beyaz yaptırmak istiyorum sizce nasıl olur
  5. bebeğimin pişiği için yardımmm

bebeğimin pişiği için yardımmm

Kızlar 2 aylık oğlum var ve şimdiye kadar hiç pişik olmamıştı ama şu anda acayip pişik oldu. Sudokrem tavsiye etti dr başka da birşey demiyor. Ama hala geçmedi. Çok canı yanıyor belli. Ne tavsiye edebilirsiniz bana?

Sayfayı Paylaş