gebe
  1. Eda nur Dertli

Eda nur Dertli Forum Okuru

Matematik dersinde nasıl başarılı olurum ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Eda nur Dertli tarafından paylaşıldı.

Ben daha 8. sınıfa gidiyorum matematik dersinde başarılı olmam için ne yapmam gerekiyor bilgi verirseniz sevinirim ama herkesin dedigi gibi klasik sözü söylemeyin lütfen "çalışmak" gibi çalışcagımı biliyorum ama nerden başlamam ne yapmam gerekiyor sizi seviyorum :) teşekkürler

Matematik dersinde nasıl başarılı olurum ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kimler Başarılı Olur?

Kimler Başarılı Olur?

kimler başarılı olur Kimler başarılı oluyor? · İtiraz etmeyi ve itiraz etmekle başkaldırıyı ayırt etmeyi bilen · Yaşadıklarından ders alarak teorik ve pratiği harmanlayabilen · Olaylara geniş açıdan bakarken empati sağlayabilen · Kendine güvenen ve hayata iyi hazırlanabilen · Kendini geliştirmeye hevesli olan · Ders dışında da...
  2. Matematik Dersine Çalışırken Nelere Dikkat Etmeli

Matematik Dersine Çalışırken Nelere Dikkat Etmeli

Matematik Dersinin İçeriği Matematik şekil, sayı ve çoklukların yapılarını, özelliklerini ve aralarındaki bağıntıları, düşünce yoluyla inceleyen bir bilimdir. Matematik öğreniminde temel amaç insanlarda doğuştan var olan düşünebilme kabiliyetini geliştirmektir. Matematik, karşılaşacağımız olayları ve problemleri inceleyen, araştırma ve karşılaştırma yaparak her konuda mantıklı düşünmeyi ve...
  3. Diyetinizde Nasıl Başarılı Olursunuz?

Diyetinizde Nasıl Başarılı Olursunuz?

Diyetinizde Nasıl Başarılı Olursunuz? Eğer siz de geçici diyet müptelalarından, öğün atlayıcılardan veya atıştırma meraklılarındansanız muhtemelen kilolarınızla da başınız ciddi olarak derttedir. Böyle belli başlı kötü beslenme alışkanlıkları olan kişiler ne yazık ki, her gün yeni bir başarısız diyete başlayıp umutsuz yolculuklarına devam ediyorlar. HER GÜN 33 MİLYON KİŞİ DİYETE BAŞLIYOR...
  4. Derslerimde nasıl başarılı olabilirim ?

Derslerimde nasıl başarılı olabilirim ?

Arkadaşlar, bu sene karnemin çok iyi olması lazım.Derslerde başarılı olabilmek için ne yapabilirim, tecrübelerinizi paylaşır mısınız ?
  5. Derslerde Başarılı Olmak İçin Okunacak Dua

Derslerde Başarılı Olmak İçin Okunacak Dua

bu konu derslerde başarılı olmak isteyenlerin okuması gereken dualara yer vermektedir. Şimdi ki dua bilgilerimiz okula giden ve derslerin de başırılı olmak isteyenler için okuması gereken dua bilgilerini içeriyor. İnanarak ve temiz bir kalple duaları okuduğunuz da ilim arttırıcı olan duaların etkisini göreceksiniz. Herkesin hakkın da hayırlı olan dualırının kabul olması dileklerimizle......

Sayfayı Paylaş