gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mavi Kaptan Şarkı Sözü istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar mümkünse aranızda Mavi Kaptan Şarkısını bilen arkadaşlarım var ise bana bir zahmet bu sayfadan Mavi Kaptan Şarkı Sözü yazabilirler mi acaba?

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
Mavi Kaptan Şarkı Sözü istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıla Boşver Şarkı Sözü istiyorum

Sıla Boşver Şarkı Sözü istiyorum

Sıla Boşver Şarkı Sözü Kızlar aranızda Sılanın boşver şarkısını dinleyen var mı bilmem ama dinlemenizi öneriyorum ve ayrıca sizden şarkının sözlerini yazmanızı istiyorum.
  2. Depar İstedim Şarkı Sözü istiyorum

Depar İstedim Şarkı Sözü istiyorum

selam hanımlar hepinize hayırlı bir ramazan ayı diliyor ve sizlerden bir ricada bulunmak istiyorum mümkünse Depar İstedim Şarkı Sözü paylaşır mısınız lütfen?
  3. Depar Zıt Şarkı Sözü istiyorum

Depar Zıt Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar mümkünse aranızda Depar Zıt Şarkısını bilen varsa bana bu sayfadan Depar Zıt Şarkı Sözünü yazabilir mi acaba? Şimdiden Depar Zıt Şarkı Sözü için tşkler.
  4. Sinan Akçıl "Kapı" Şarkısının Sözleri

Sinan Akçıl "Kapı" Şarkısının Sözleri

Bu sayfa; Sinan Akçıl "Kapı" Şarkısının Sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı müzisyen Sinan Akçıl son albümü "Kapı" ile sevenleriyle buluştu.Merakla beklenen bu albümde yer alan "Kapı" şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Olacakları Önceden Gördüm Dedim Ki Boş Yere Öldüm Gecelerden Gündüze Döndüm ışıkta...
  5. Sinan Akçıl "Mavi Mavi" Şarkısının Sözleri 2014

Sinan Akçıl "Mavi Mavi" Şarkısının Sözleri 2014

sinan akçıl mavi mavi, sinan akçıl mavi mavi sözleri, sinan akçıl 2014 mavi mavi Sevgili melekler, anlaşılan o ki, Sinan Akçıl yeni çıkaracağı albümde sevgilisi Ebru Şallı'ya olan aşkını anlatacak. İşte yeni albümünde yer alacak Mavi Mavi şarkısının sözleri... Gözlerime bakma bari mavi mavi, Ellerimi tutma boşver, geldi geçti Keşke biri sana bunu söyleseydi, Benden vazgeçmek de zor,...

Sayfayı Paylaş