mavi ve yeşil renklı gözlu ünlülerimiz

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    yeşil gözlü ünlüler renkli gözlü ünlüler mavi mavi sanatçılar yeşil sanatçılar
    [​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG]

2. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    179
    Ödül Puanları:
    43
mavi ve yeşil renklı gözlu ünlülerimiz konusuna benzer içeriklerimiz
  1. yeşil,mavi gözlü memleketim BEYŞEHİR...

yeşil gözlü kardan adam hikayesi sarışın yeşil gözlü kız resimleri Türkiye`nin en önemli tatlı su ürünü üretim merkezlerinden birisi olan Beyşehir Gölü`nün aralık ayı içerisinde aşırı soğukların ardından donmasının ardından, buz tutan kesimlerde avcılık yapılamıyor. Bunu fırsat bilerek göl kıyılarına akın eden gençler ise hem romantizm yaşıyor, hem de kardan adam yapıp kar...
  2. yeşil ve mavinin birleştiği nokta!

kiralık karavan fiyatları karavan fiyatları inbükü camping marmaris çadır kampları marmaris çadır kamp yerleri Çam ve günnük ağaçlarının kokusunu taşıyan tertemiz hava, kirliliğe rastlanmayan berrak deniz kıyısında ekonomik tatil yapmaya ne dersiniz? Reşadiye yarımadasında yer alan, Marmaris'e 28 km uzaklıktaki İnbükü orman içi Dinlenme Yeri, tam bu isteklere cevap verecek niteliklere sahip....
  3. Mavi-yeşil parlak ışıklar şaşırttı!

. Satürn'de gizemli ışıklar Mavi-yeşil parlak ışıklar şaşırttı! Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesine (NASA) ait Cassini uzay aracının, Satürn gezegeninin etrafında tespit ettiği parlak mavi-yeşil parlak ışıklar bilim adamlarını şaşırttı. NASA'nın Avrupa Uzay Ajansı (ESA) ve İtalyan uzay kurumuyla ortaklaşa yürüttüğü Cassini-Huygens projesiyle Satürn'ün kuzey kutup bölgesinde tespit...
  4. Mavi YeşiL Karışımı...

yeşil mavi karışımı mavi ile yeşil karışımı ve mavinin ile yeşilin Mavi YeşiL Karışımı... Bu Gece Bir Ben daha ÖLDÜ içimde SEN Yaşayabilesin diye Kurşuna dizdim Tüm yalanları Eğilip dudağından ÖPTÜM sessizce Yüreğime gömdüm Bende Kalanları Biraz daha Eksildin hayatımdan Gülen gözlerinin yerini GÖZYAŞI aldı Hüzün biçtin Nadasa bıraktıgın akşamlarda Hasat mevsiminde AŞK...
  5. Hamilelikte mavi yeşil light ürünlerden kullananlar..?

Hamilelik şekeri olanlar,tatlıdan uzak duranlar.Nefis köreltmek amaçlı mavi yeşil ürünlerden tüketiyor musunuz? Mümkün olduğunca az yenilmesi gerekiyor muş light ürünlerin.Ben korkuyorum yemeye açıkçası.

Sayfayı Paylaş