gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

meb okul müdür yardımcısı seçme sınavı

Konu, 'Okul ve Öğretmenler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

meb idarecilik sınavı meb idarecilik sınav soruları sınavı müdür yardımcılığı soruları2009 müdür yardımcılığı sınav soruları2009 MEB Eğitim Kurumları için 31 Ekim 2009 tarihinde yapılacak olan Müdür Yardımcılığı sınavının soruları bu başlıktan yayınlanacaktır. Kızlar ben de bu sınava giriyorum.İdareci olurum belki :)sınava giren varsa paylaşımlarımızı burdan yapabiliriz.:)

Son düzenleme: 10 Ekim 2009
  2. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    hadi bakalım canım inşallah kazanırsın müdüre mi olcen

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    sağol canım
    çocuklar yüzünden kariyer yapamadım
    içimde kaldı valla
    o yüzden müdür yardımcısı olmak istiyorum:)

meb okul müdür yardımcısı seçme sınavı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. okul Mezuniyet Kıyafetlerini gördünüz mü

okul Mezuniyet Kıyafetlerini gördünüz mü

Mezuniyet Kıyafetleri kırmızı mezuniyet elbiseleri mezuniyet kıyafetleri izmir izmir kıyafetleri kemeraltı abiye kemeraltı abiye modelleri
  2. MEB 2008'de 21 Sınav Yapacak

MEB 2008'de 21 Sınav Yapacak

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) bu yıl 21 sınav yapacak. Bu sene ilk kez yapılacak Seviye Belirleme Sınavı (SBS) 21-22 Haziran 2008 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı (OKS) ise 8 Haziran 2008 tarihinde yapılacak. MEB tarafından 2008 yılında toplam 21 sınav yapılacak. Fen, Anadolu ve Sosyal Bilimler liselerine alınacak öğrencileri belirlemek...
  3. Bankalarda genel müdür yardımcısı sayısında büyük artış

Bankalarda genel müdür yardımcısı sayısında büyük artış

Bankalarda genel müdür yardımcısı sayısında büyük artış ANKA Bankalar arasındaki rekabet toplam aktifler, krediler, mevduat hacmi, kredi kartları, şube ve personel sayıları gibi bankacılık alanlarının yanı sıra üst yönetim kadrolarının sayısına da yansıdı. Geçmiş yıllarda tek haneli rakamlarla ifade edilen bankalardaki üst yönetim kadroları günümüzde birçok bankada çift haneli sayılara...
  4. MEB 22 Ekim Ehliyet Sınav Sonuçları

MEB 22 Ekim Ehliyet Sınav Sonuçları

meb 22 ekim ehliyet sınavı sonuçları açıklandı mı ne zaman açıklanacak sonuçlar nereden öğrenebilirim online sonuç bilgisi ile ilgili bilgiler burada melekler Herkes için elzem haline gelen ehliyeti almak için 22 Ekim 2011 tarihinde sınava girecek olan tüm adaylara şimdiden başarılar diliyoruz melekler :) 22 Ekim 2011 cumartesi günü gerçekleştirilecek olan sınavla ilgili ayrıntıları 22 Ekim...
  5. 2012 ÖMSS Özürlü Memur Seçme Sınavı Tarihi

2012 ÖMSS Özürlü Memur Seçme Sınavı Tarihi

2012 engelli sınav tarihi 2012 engelli sınavı 2012 engelli memur alımı 2012 engelli memur alımı ne zaman ile ilgili bilgiler burada melekler. Aslında onlara özürlü denmesine karşıyım melekler. Çünkü insanın doğuştan veya sonradan bir uzvunu kaybetmiş olması onun bir engelidir, özürü değil dedikten sonra engelli meleklerimizi sevindirecek bir haber vermek istiyoruz melekler :) 2012 ÖMSS sınavı...

Sayfayı Paylaş