gebe
  1. PEmBeLİ_PiSİ

PEmBeLİ_PiSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Meksikada bulunan bir asirlik Osmanli saat kulesi

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında PEmBeLİ_PiSİ tarafından paylaşıldı.

meksikanın tarihi yerleri meksikanın kıyafetleri ünlü yerleri turistik meksika nın ünlü [​IMG] [​IMG]

"La Colona Otomana a Mexico. Septembre de 1910." (Osmanli Devleti'nden Meksika'ya. Eylül 1910)

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Meksikada bulunan bir asirlik Osmanli saat kulesi
    saatımız bıle bı baska duruyor..asaletıne bakınsununbı..paylasım için saol hayatım

Meksikada bulunan bir asirlik Osmanli saat kulesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meksika

Meksika

meksika, yeri, nerede, ülkesi, tanıtımı, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Meksika Coğrafi Verileri Konum: Orta Amerika'da, Karayip Denizi ve Meksika körfezi kıyısında, Belize ve ABD arasında, Kuzey Pasifik Okyanusu kıyısında, Guatemala ve ABD arasında yer alır. Coğrafi konumu: 23 00 Kuzey enlemi, 102 00 Batı boylamı Haritadaki konumu: Kuzey Amerika Yüzölçümü:...
  2. Osmanlilarin Yazilari...

Osmanlilarin Yazilari...

medreselim (entelektüel) o imdü yeniçeri (militarist) hatalıysam: tiz kellesi vurula (realist) tek rakibim hezarfen ahmet çelebi (postmodern) huzur islamda ( neo-klasik) buradan bir atlı geçti yaramı deldi geçti (aşık) yezidim ama akce bende hataliysam kellemi vurun, kaziga oturtun. akıncısın dediler kız vermediler.. o şimdi sadrazam padişahın faytonunda : veliaht on board...
  3. tarihi saat kulesi

tarihi saat kulesi

izmir saat kulesi tarihi saat kulesi efes Yapılışından günümüze İzmir'lilerin buluşma noktalarından birisi olan saat kulesi Konak Meydanındadır. 25 metre yüksekliğindedir. Sadrazam Mehmet Said Paşa tarafından yaptırılmıştır. Kulenin saatini Alman İmparatoru II. Wilhelm hediye etmiştir.
  4. Burdur Saat Kulesi

Burdur Saat Kulesi

burdur saat kulesi Burdur merkez Pazar Mahallesindedir.1936 yılında yapılmıştır. Ulu camiinin 10 m. kuzeyindedir. Kesme taşlarla inşa edilmiştir. Kare plana sahiptir. Yaklaşık 30 m yüksekliktedir. Merdivenlerle çıkılır. Zeminden aleme kadar altı boğum halinde daralarak çıkan kulede dördüncü katta her biri şehrin dört yanına bakan dört büyük saat yerleştirilmiş ve bu mekana şerefe görüntüsü...
  5. İzmir Saat Kulesi Resimleri

İzmir Saat Kulesi Resimleri

izmir saat kulesi resimleri ege bölgesi saat kulesi resimleri izmir resmi çizimi İzmir'in en eski tarihi eserlerinden biridir İzmir saat kulesi.. Kimbilir tarihte nelere şahitlik yapmıştır:) Nice sevgilere nice sevgililere buluşma noktası olduğuna eminim mesela ben:D Saat kulesinden en güzel manzaraları sizlerle paylaşmak istiyorum arkadaşlar farklı açılardan buyrun İzmir saat kulesi:)

Sayfayı Paylaş