gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Melekler, Hiç Kopya Çektiniz mi? Çekerken Yakalandınız mı?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

anket soruları, kopya çektiniz mi, anket sorusu
    Sevgili melekler, hazır haftasonu, biraz eğlenelim diyoruz ve sizlere soruyoruz. Okul yıllarınızda hiç kopya çektiniz mi? Kopyanızı nasıl çekerdiniz? Peki çekerken hiç yakalandınız mı? Hadi bakalım, itirafları bekliyoruz... :D:D

kopya.jpg

MaWiM bunu beğendi.
  2. *ESMERİM*

*ESMERİM* Forum Okuru

kopya cekmeye yeltendim hazırladm sınavda cesaret edemedim kagıdı cope atarken yakalandım hahaha

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Çokkkk çektim çookkk hahaha Valla başarılı bir öğrencilik hayatım vardı ama bir o kadarda muzurluk peşinde olduğum için zevkle kopya çekiyordum. Kopyaları özellikle kağıda yazıp dizimin üst tarafına ten çorabın alt kısmına yerleştiriyordum hahaha

4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    kopya hazıarlardım ama gerek kalmazdı hazırlarken hepsi aklımda kalırdı :)

Melekler, Hiç Kopya Çektiniz mi? Çekerken Yakalandınız mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hiç Kopya Çektiniz mi?

Hiç Kopya Çektiniz mi?

Eğitim hayatınızda hiç kopya çektiniz mi? (Buna kopya alıp verme hazırlama gibi bütün eylemler, etkinlikler ve ekipmanlar dahildir) :D
  2. Para mı kopya mı?

Para mı kopya mı?

geçen yıl fizik dersinden kalmam nedeniyle sene sonu kurtarma sınavına giricem sınava girerken para vermemiz gerekio...bende bozuk yok kağıt para almşm yanıma,bir elimdede kopay kağıdım.. sanırım elleri karıştırmış olmalıyım hoca para ister gbi elini uzattığında kopya kağıdını vermiştim:D napıcaımı bilemedim:D adam bi kahkaha attı önce parayı aldı sonra kağıdı inceledi:D ama kağıdı bana geri...
  3. Japonlar nasıl kopya çeker ? (çokorijinal)

Japonlar nasıl kopya çeker ? (çokorijinal)

kopya Japonların nerdeyse bütün icatların babası olduklarını biliyordum... Meğerse kopya çekmedede üzerlerine yokmuş... Hay Maşallah !!! Bundan sonrası hayal gücünüze kalmış
  4. Fiziksel çekim mi, aşk mı?

Fiziksel çekim mi, aşk mı?

Fiziksel çekim çok önemli olsa da bir zaman sonra eğer gerçek bir aşk yaşamıyorsanız ilişki yürümüyor. Testimizi çözüp aşkta ne denli güçlü olduğunuzu keşfedin. Eğer seviyeniz yeterli değilse söz konusu gücü nasıl artırabileceğinizin anahtarı da yine testimizin sonunda. Fiziksel çekim kimi zaman yaşadığımız ilişkinin devam edebilmesi için ne yazık ki yeterli olmuyor. Ama uzun soluklu...

Sayfayı Paylaş