gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

melekler korusun dizi müziği ben böyleyim_cem özkan

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Yanlızlığa dalsam da tekbaşıma kalıp yansam da Sözlerim yarım kalsada çünkü ben Benden alıp kaçsan da yalanlarına göz yumsam da
    Yinede sevgim solmazsa çünkü ben
    Ben böyleyim

Konuşup konuşup dursam da
    Bir sus pus olsamda bazen surat assam da çünkü ben
    Hayatından çıksam da sevmiyormuş gibi yapsam da
    Aslında aşık olsamda çünkü ben
    Ben böyleyim

Sonunda yok olsam
    Kalbime zincir vursam
    Yine de özgür olsam
    Ben böyleyim

melekler korusun dizi müziği ben böyleyim_cem özkan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Özkan - Ben Böyleyim

Cem Özkan - Ben Böyleyim

Ben Böyleyim Yanlızlığa dalsam da tekbaşıma kalıp yansam da Sözlerim yarım kalsada çünkü ben Benden alıp kaçsan da yalanlarına göz yumsam da Yinede sevgim solmazsa çünkü ben Ben böyleyim Konuşup konuşup dursam da Bir sus pus olsamda bazen surat assam da çünkü ben Hayatından çıksam da sevmiyormuş gibi yapsam da Aslında aşık olsamda çünkü ben Ben...
  2. "Elveda Rumeli" dizi müzikleri

"Elveda Rumeli" dizi müzikleri

elveda rumeli müzikleri YURTDIŞINDA ÇEKİLİYOR Tamamı yurtdışında çekilen ilk dizi olma özelliğini taşıyan Elveda Rumeli, 1896 yılında Balkan Savaşları sonrasında, Türkler'in Balkanlar'dan göçünü anlatıyor. Dizi aynı zamanda Osmanlı'nın son dönemine de ayna tutuyor. Sütçü Ramiz Efendi, hanımı Fatma, beş kızı ve üç damat adayının çevresinde geçen trajikomik olayların konu alındığı dizi,...
  3. Melekler korusun dizi oyuncuları

Melekler korusun dizi oyuncuları

melekler korusun oyuncuları isimleri melekler korusun oyuncuları oyuncularının isimleri oyuncularının gerçek oyuncular
  4. melekler korusun dizi resimleri

melekler korusun dizi resimleri

melekler korusun oyuncuları isimleri
  5. Firar dizi müziği ve sözleri

Firar dizi müziği ve sözleri

Firar dizi müziği ve sözleri selam millet Firar dizi müziği ve sözleri varmı sizin sitenizde ya da şöylemi desem acaba firar dizisinin şarkı sözlerini bilen varmı

Sayfayı Paylaş