gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Melekler Twitter Arka Plan Resmi Nasıl Değiştirilir buyrun öğrenelim

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Twitter Arka Planları Nasıl Değişir Twitter Arka Plan Resmi Nasıl Değiştirilir

Günümüzün sosyal ağ siteleri arasında tıpkı Facebook sitesi gibi vazgeçilmez olan ve genelde ünlülerin magazin haberleri konusunda sık sık adını duyar olduğumuz Twitter sitesi hakkında merak edilen bir konuya değiniyor ve Twitter arka plan nasıl değişir bu yazımızda konu alıyoruz Melek'ler.

Arkadaşlar Sosyal Ağlar’ın vazgeçilmezlerinden olan, Twitter‘da arka planı değiştirmek için yapmanız gerekenler.

Twitter üzerinden arka planı değiştirme seçeneğinden istediğiniz resmi yükleyebiliyorsunuz. Normal’de Twitter hesabı açtığınızda Default olarak Twitter’in sağladığı arka plan resminden yararlanabiliyouz.

Öncelikle Twitter Hesabınıza giriş yapın giriş yaptıkdan sonra Ayarlar kısmının altında bulunan Tasarım yani Design bölümünü seçiyorsunuz. Karşınıza duvar kağıtları çıkacak. Arka Plan resmini değiştir butonuna tıklayın. Bilgisayar’ınızdan yüklemek istediğiniz ilgili resim dosyasını seçiyorsunuz. Ve ardından Arka plan resmi olarak belirliyorsunuz. Gördüğünüz gibi Twitter‘da resim değiştirmek bu kadar basit.

Melekler Twitter Arka Plan Resmi Nasıl Değiştirilir buyrun öğrenelim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl üye resmi değiştirilir

Nasıl üye resmi değiştirilir

Profilimdeki resmi üye resmim yapmak istiyorum fakat resim açılmıyor :hmm:
  2. twitter arka planları nasıl değiştirilir acil yazın

twitter arka planları nasıl değiştirilir acil yazın

Twitter arka planı nasıl değiştirilir acil yazın lütfeennnn
  3. Arkadaşlar Twitter Arka Planları Nasıl Değiştirilir lütfen yardım

Arkadaşlar Twitter Arka Planları Nasıl Değiştirilir lütfen yardım

Twitter Arka Planları Nasıl Değiştirilir bu konuda bilgisi olan arkadaşım yada arkadaşlarım varsa lütfen bana da Twitter Arka Planları Nasıl Değiştirilir konusunda yardımcı olsun!
  4. twitter arka plan resmi nasıl ayarlanır

twitter arka plan resmi nasıl ayarlanır

merhaba tw,tter hesabım için arka plan resmi eklemek istiyorum ama nasıl yapacağım bunu bilen var mı ?
  5. twitter arka planını nasıl değiştireceğim

twitter arka planını nasıl değiştireceğim

Ben twitter hesabı kullanıyorum ama birşey sormak istiyorum.Twitter arka planı nasıl değiştiririm.Birinde gördüm çok hoşuma gitti.

Sayfayı Paylaş