gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Meleklerim Sizler İçin Gökkuşağı Gibi Elbiseler....

Konu, 'Moda Güncel' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Gökkuşağı Gibi Elbiseler Rengarenk Elbiseler

İşte sizlere tam yaza yakışan rengarenk Gökkuşağı tadında elbiseler sunuyorum....Ben çok beğendim dedim hemen meleklerimle de paylaşayım....Beğeneceğinizi umuyorum...

Meleklerim Sizler İçin Gökkuşağı Gibi Elbiseler.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sizin için seçtiklerim meleklerim

sizin için seçtiklerim meleklerim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. gökkuşağı gibi

gökkuşağı gibi

gökkuşağı şiirleri gardolabınız gökkuşağı gibi olsun istiyorsanız bu kombinlere mutlaka bakın derim:):)
  3. Yaz İçin Size Özel Elbiseler

Yaz İçin Size Özel Elbiseler

Yazın sımsıcak günlerinde bu elbiselerle ferahlığı yakalayın.Hem şık hemde rahatça dolaşın.:tik:
  4. Şeker Gibi Rengarenk  Ayakkabılar Siz Meleklerimiz İçin....

Şeker Gibi Rengarenk Ayakkabılar Siz Meleklerimiz İçin....

Şeker Gibi Ayakkabılar Rengarenk Ayakkabı Modelleri Rengarenk cıvıl cıvıl giyinmeyi seviyorsanız cıvıl cıvıl elbiselerinizi altına işte şeker gibi rengarenk ayakkabılar bizden....Yaz aylarında cıvıl cıvıl olmaya ne dersiniz...İşte en tatlı ayakkabılar sizler için burada.... Bazı ayakkabıların giymek için değil de karşına koyup izlemek ya da yanında uyumak için tasarlandığını...

Sayfayı Paylaş