gebe
  1. ryhn

ryhn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Meleklerimden yardım istiyorum :((

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ryhn tarafından paylaşıldı.

Sevgili meleklerim,adana havaalanında indikten sonra Osmaniye c tipi kapalı cezaevine nasıl gidebilirim en kolay şekilde zaman kaybetmeden fazla..Nişanlım asker oldugu için zaman kaybetmek istemiyorumm...Değerli yorumlarınızı bekliyorum:küstüm:

2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

cnm yardım etmeyi çok isterdim ama bu konuda hiçbir bilgim yok bilen biri yazar mutlaka sıkma canını.Allah kavuştursun canım Allah ikinizede sabır versin tez zamanda bitirp gelsin inşallah.

ryhn bunu beğendi.
Meleklerimden yardım istiyorum :(( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardım İstiyorum

Yardım İstiyorum

merhaba ben daha taze meleğim ve siteyi pek bilmiyorum bişey sormak istiyorum forumlara abonelik nasıl oluyor ve abone olmadan mesajları okuyormıyormuyuz:please:
  2. melekler yardım :(

melekler yardım :(

şu an öylesine yanlsızım ki öylesine çaresiz inanın şu mesajı yazarken ağlıyorum ne yapacağımı bilemiyorum resmen yaşamım avuçlerımın arasından kayıp gidiyor daha öncede yazmıştım annem hasta diye birazda olsa toparladı gerçi ben göremedim ama telefonda sesi iyi geliyor ben şu an sivasdayım okul için tekrar geldim vizelerim vardı ama öylesine yoruldum ki melekler iteleye iteleye bir şeyler...
  3. yardım  istiyorum

yardım istiyorum

satıyorum v alıyorum bölümüne fotoğraf yükleyemiyorum
  4. yardım melekler

yardım melekler

sevgili melekler ; ben sanırım birine aşık oldum sabah akşam onu düşünüyorum.Rüyalarıma bile giriyo napcam ben böyle :) acaba ona duygularımdan bahsetsem mi ??:d040:
  5. sivilcelerimi geçirmek istiyorum yardım edin meleklerim

sivilcelerimi geçirmek istiyorum yardım edin meleklerim

sivilcelerimi geçirmek istiyorum sivilce ve akneler için öneriler ne kullanmalıyız sivilce ürünleri hakkında herşey burada melekler Yardım edin meleklerim bana,malum 17 yaş genci olarak sivilcelerim var ve artık gitsinler bitsinler istiyorum.Hiç böyle uzun süre kalmazlardı aslında okul sınav bitince geçerlerdi ama geçmedi kaldı meretler vallahi.Önerilerinize ihtiyacım var benimde :tik:...

Sayfayı Paylaş