gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adanadaki melekler yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Herkese merhabalar.size ıstanbuldan yazıyorum..nişanlım askerliğini osmaniye c tipi kapalı cezaevinde yapmakta.bende onu ziyarete gitmek istiyorum uçak ile adana şakirpaşa havaalanında ineceğim ama sonrasını bilmiyorum nişanlımda bilmiyor bende size danışmak istedim benim en kolay şekilde oraya nasıl gidebilecegimi hem araç hem süre açısından aktarabilirmisiniz acil

Adanadaki melekler yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adanadan resimler

adanadan resimler

adananın en güzel yerleri adananın resimleri adanadan resimler güzel yerleri adanadaki genelevler adananın yolları taştan sen çıkardın beni beni baştan ağam adanalı paşam adanalı ben sana yandım kibar delikanlı
  2. Adanadaki Diğer Melekler

Adanadaki Diğer Melekler

Sevgili arkadaşlarım, Adana ve çevre illerde bulunan diğer Melekler Buraya yazsınlar tanışsınlar kaynaşsınlar. M.C
  3. melekler yardım :(

melekler yardım :(

şu an öylesine yanlsızım ki öylesine çaresiz inanın şu mesajı yazarken ağlıyorum ne yapacağımı bilemiyorum resmen yaşamım avuçlerımın arasından kayıp gidiyor daha öncede yazmıştım annem hasta diye birazda olsa toparladı gerçi ben göremedim ama telefonda sesi iyi geliyor ben şu an sivasdayım okul için tekrar geldim vizelerim vardı ama öylesine yoruldum ki melekler iteleye iteleye bir şeyler...
  4. yardım melekler

yardım melekler

sevgili melekler ; ben sanırım birine aşık oldum sabah akşam onu düşünüyorum.Rüyalarıma bile giriyo napcam ben böyle :) acaba ona duygularımdan bahsetsem mi ??:d040:
  5. Melekler yardım yaaa

Melekler yardım yaaa

Sitede paylaşılan nisanliklar var nerde satılıyor bu modeler :((

Sayfayı Paylaş