gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Meleklerimize çok şirin örgü modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Örgü oyuncaklar örgü oyuncak modelleri örgü oyuncak örnekleri. Sevgili melekler işte çocuklarımız için çok şirin örgü oyuncak modelleri hem onların oynaması hem de el becerimizi arttırmak ve çocuklarımızın oynaması için çok güzel modeller sizi bilmem ama benim çocuk olup bunlarla oynayasım geldi

Meleklerimize çok şirin örgü modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kız çocuklarına çok şirin örgü elbise modelleri

kız çocuklarına çok şirin örgü elbise modelleri

örgü kız elbise modelleri kız çocuk örgü elbise modelleri çocukları için çocuklarına bebek
  2. Örgü Fular Modeli (çok şirin)

Örgü Fular Modeli (çok şirin)

örgü fular modelleri örgü fular örneği modelleri örneği fülar Kızlar şeker bi atkı modeli ben çok beğendim çokta basit hemen örün derim bende örücem:D
  3. Çok Şirin Örgü Bebek Patiği Modeli

Çok Şirin Örgü Bebek Patiği Modeli

örgü bebek patiği bebek patiği modeli el örgüsü bebek patiği Bu konumuzda sizlere şirin mi şirin bir çift bebek patiği örneği veriyoruz melekler :) Bu patikler öyle güzel örülmüş ki, bebeğinize giydirdiğinizde sanki ayağında ayakkabı varmış izlenimi veriyor. Şimdi geçelinm bu güzel patiklerin yapılışına :tik: Beden: 0-1 Yaş grubu. Büyük beden ölçüleri parantez içindedir. Malzemeler: El...
  4. Çok Şirin Örgü Oyuncak Modelleri....Meleklerimiz İçin...

Çok Şirin Örgü Oyuncak Modelleri....Meleklerimiz İçin...

Örgü Oyuncak Modelleri Örgü Oyuncaklar Bu şirinmi şirin örgüden oyuncak modellerini sizlerle paylaşmak istedim...İster hediye ister evinizde süs olarak sizler kendinize yapabilirsiniz...Günümüz barbie bebekleri ve plastik oyuncaklarının yanında örgü oyuncakların maalesef ki eski popülerliği kalmadı. Bir zamanlar annelerimizin bizler için ördüğü örgü oyuncak geleneğiniz sizlerde...
  5. Baykuşlu Örgü Modelleri (Çok Şirin)

Baykuşlu Örgü Modelleri (Çok Şirin)

Baykuş temalar giyimden aksesuarlara kadar her yerde kullanılıyor. bir süre önce hayatımıza girerek birçok kişinin tercihi olan baykuş desenler örgü modellerine de yansıyarak farklı örgü teknikleri ile uygulanan modeller bayanların beğenisini kazanıyor. Baykuşlu bebek battaniye modelleri, baykuşlu bere modelleri, baykuşlu kırlent ve çanta modellerinin yanısıra daha birçok değişik örgü...

Sayfayı Paylaş