gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Meleklerimize Gelin Makyajı Yapılışı Hakkında Bazı Öneriler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gelin makyajı örnekleri gelin makyajı önerileri

Sevgili melekler, yaz düğünü tercihiniz ise ve o muhteşem gün de gelip çattıysa baştan ayağı o gecenin yıldızı olmanız içten bile değil :) Bunun için yapmanız gereken sade ve şık bir gelinlikle yüzünüzde maske gibi durmayacak doğal ve zarif bir makyaj yapmak ya da yaptırmak. Bu makalemizde de gelin makyajı örnekleri, nasıl makyaj yapmanız hususunda öneriler bulacaksınız :)

Sevgili gelin adayları gelinliği seçtik ayakkabısını uydurduk, saçımıza uzun gel-gitler sonunda kadar verdik ve sıra geldi en zor kısımlardan birisi olan gelin makyajına. Makyaj vardır insanı rezil eder; makyaj vardır peri kızı gibi olursunuz dersek abartmış olmayız.

Bir ömür boyu herkeslere göstereceğiniz düğün fotoğraflarınızda kötü bir portre çizmek istemezsiniz. Bu sebeple gelin makyajı, diğer bütün detayların tamamlayıcı olarak önemli bir yerde bulunmaktadır. Makyajınıza karar verirken sizin kararlı tutumunuz kadar; makyajınızı yapan kişinin de sizi iyi anlamış olması ve hayal gücünün sınırlarını zorlamaması gerekir.

Her gelin düğün günü kendini en güzel görmek ve hissetmek ister. Cildinizle, saçlarınızla ve gelinliğinizin modeliyle uyumlu bir makyaj ise size bu fırsatı sağlarken, düğün fotoğraflarınıza baktığınızda size bu özel günü anımsatarak yüzünüzde tatlı bir tebessüm oluşmasını sağlayacaktır.

İşte size bu özel gününüzde en güzel olmak için bazı tavsiyeler

Makyajınızı bir profesyonele yaptırmanızı öneriyoruz.

Gelinliğinizi giyerek makyaj yaptırmalısınız ki dekolte makyajınız da yapılarak bütünlük sağlanmış olsun.

Kullanılan malzemeler kaliteli olmalı, terden akmamalı ve kalıcı olmalıdır.

Cilt tipinize, saç renginize en uygun renkler tercih edilmeli abartıya kaçılmamalıdır. Çok parlak renkler
    resimlerde ışığı yansıtacağından parlamanıza neden olabilir.

Makyajdan önce dişlerinizi fırçalamayı unutmayın.

Makyajınızı 1 gün önceden denemeniz uygun olacaktır.

Gelin makyajını belirleyen en önemli şeylerden biri de düğünün nerede ve nasıl bir mekanda yapılacağıdır.

Kirpikleriniz için doğal görünen takma kirpikleri tercih edebilirsiniz.

Parfüm kullanırken de düğün gecenizde daha önceden kullanmadığınız bir parfümü denemeyin

Meleklerimize Gelin Makyajı Yapılışı Hakkında Bazı Öneriler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Makyöz Nur Toktay'dan Gelin Makyajı Önerileri

Makyöz Nur Toktay'dan Gelin Makyajı Önerileri

gelin makyajı önerileri nur toktay makyaj Günler öncesinden başlayan gelin adaylarının koşturmacası son günlere yaklaştıkça daha da alevlenir melekler :) Nedense her düğün hazırlığında da mutlaka aksilikler olur ama evlenene Allah yardım eder derler ya, son dakikada da bir şekilde herşey yoluna girer. Düğün telaşında olan meleklerimize bu koşturmacalarında bir faydamız olsun diyoruz ve...
  2. Gelin Olacak Meleklerimize Göz Makyajı Önerileri

Gelin Olacak Meleklerimize Göz Makyajı Önerileri

gelin göz makyajı gelin göz makyajı nasıl yapılır Sevgili melekler, gelin makyajı için en önemli bölüm göz makyajıdır. Sade ve zarif bir gelinlik için ağır yapılabilen göz makyajı abartılı bir gelinlik içinse gayet sade olarak uygulanır. Bu yazımızda gelin göz makyajı nasıl yapılır, nelere dikkat edilir, sizlere anlatmaya çalışacağız .. :) Gelin makyajının en dikkat çekici kısımlarından...
  3. Gelin Makyajı Önerileri lazım bana

Gelin Makyajı Önerileri lazım bana

Merhaba arkadaşlar sizden belki aranızda kuaför makyöz arkadaşlarınız vardır diye Gelin Makyajı Önerileri istiyorum bir kaç aya düğünüm var makyaj konusunda hala karar veremedim.
  4. Esmer Meleklerimiz İçin  Makyaj Önerileri

Esmer Meleklerimiz İçin Makyaj Önerileri

esmerlere makyaj önerileri esmerlere makyaj tavsiyeleri Sevgili melekler, eğer çok koyu tenli bir esmer güzeli iseniz bu yazımızı iyi okuyun. Çünkü az sonra vereceğimiz tavsiyelerle sizin cildiniz için en doğru makyaj nasıl yapılır konusunda bilgiler vereceğiz. İşte esmerlere makyaj önerileri dosyamızı açıyoruz.. :) Çok koyu tenlilerin ciltleri hassas ve hatta alerjik bir yapıya...
  5. Yatağınızı Nasıl Dekore Etmeniz Hakkında Bazı Öneriler....

Yatağınızı Nasıl Dekore Etmeniz Hakkında Bazı Öneriler....

Yatak Dekorasyonu Önerileri Yatak Nasıl Dekore Edilir Dikkatli bir şekilde serilmiş çarşaf ve örtülerden, doğru yorgan ve yastık seçimine kadar bir yatağın nasıl dekore edilebileceğine dair bazı kolay ipuçlarını sizler için derledik.İşte yatak odası yani zamanınızın çoğunun geçtiği bir mekanı nasıl dekore edersiniz ne şekilde düzenlersiniz...İşte sizlere hoş örnek bir yatak dekorasyonu......

Sayfayı Paylaş