gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Meleklerimize Gülşen İstanbul Şarkısı Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Gülşen İstanbul şarkısı sözleri Gülşen İstanbul şarkı sözü

Ünlü pop sanatçımız Gülşen'in, "Stars of İstanbul UNICEF" Projesi için hazırladığı şarkı İstanbul'un sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :)

Geç değil henüz
    Umutlarım taze yüzüm gibi
    Söz ver solmasın baharlarım
    Ne olur bak bana gözün gibi.
    İstersen gök yüzünde en parlak yıldız olurum
    Sen benim bugünlerim ol
    Bende senin yarının olurum
    Aç kucağını dünya
    Heveslerim bitmeyen hayallerimla geldim
    Tut sakın ha bırakma
    Yıldızların sesine uyansın kalbim

Meleklerimize Gülşen İstanbul Şarkısı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meleklerimize Bora Duran Beni Öldürdün Şarkısı Sözleri

Meleklerimize Bora Duran Beni Öldürdün Şarkısı Sözleri

bora duran beni öldürdün bora duran beni öldürdün şarkı sözleri bora duran beni öldürdün sözleri 2011 yazında radyolarda ve internette Gül Senin Tenin şarkısıyla büyük bir çıkış yapan Bora Duran'ın Beni Öldürdün adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) Sana kalbimi versem gözlerim olur musun dedim Aldığın her şeyle beni biraz daha bitirdin İçimden geçen ne varsa...
  2. Gülşen İstanbul şarkısı sözü

Gülşen İstanbul şarkısı sözü

Gülşen İstanbul şarkısı sözü selam millet Gülşen İstanbul şarkısı sözlerini istiyorum sizden ama acil olursa sevinirim akşama cevaba bakacam
  3. Can Bonomo Love Me Back Şarkısı Sözleri Burada Melekler

Can Bonomo Love Me Back Şarkısı Sözleri Burada Melekler

can bonomo love me back eurovision şarkımız 2012 2012 eurovision şarkımız sözleri Nihayet bugün Eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi temsil edecek olan Can Bonomo, hazırladığı şarkıyı kamuoyuyla paylaştı. TRT ekranlarından akşam saatlerinde yayınlanan parçayı dinlemek için LÜTFEN TIKLAYIN. Can Bonomo'ya yarışmada başarılar diliyor ve Love Me Back isimli parçanın sözlerini sizlerle...
  4. Cenkay'dan Beş Dakikam Yok İstanbul Gibisine Şarkısı Sözleri

Cenkay'dan Beş Dakikam Yok İstanbul Gibisine Şarkısı Sözleri

Cenkay Beş Dakikam Yok İstanbul Gibisine Şarkı Sözü Cenkay Beş Dakikam Yok İstanbul Gibisine Şarkısı Sözleri Cenkay hayranları için ve siz sevgili melek'lerimiz için bu yazımızda Cenkay'dan Beş Dakikam Yok İstanbul Gibisine adlı şarkının sözlerini paylaşıyoruz arkadaşlar. İstanbul geceleri serinmi serin. Hız yapıp kaçıyorsun buna ne derim. Başımı alıp giderim senide yerim. Aklınnı...
  5. Oses Türkiye Buse Fulya Yılmaz İstanbul Şarkısı Sözleri

Oses Türkiye Buse Fulya Yılmaz İstanbul Şarkısı Sözleri

O Ses Türkiye Van Özel Buse Fulya Yılmaz'ın söylediği şarkı Buse Fulya Yılmaz İstanbul şarkı sözü o ses Türkiye Ekranların sevilen yarışma programında Buse Fulya Yılmaz tarafından seslendirilen Pamela Spence'in şarkısı İstanbul'un sizlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Bir ortak geçmişimiz var, bir de hep açık yaralar. Kendine hatırlattığın: fazla parlamış anılar! Karşıma her yerde...

Sayfayı Paylaş