gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gülşen İstanbul şarkısı sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gülşen İstanbul şarkısı sözü selam millet Gülşen İstanbul şarkısı sözlerini istiyorum sizden ama acil olursa sevinirim akşama cevaba bakacam

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gülşen İstanbul şarkısı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - Son Sözüm

Gülşen - Son Sözüm

Yalanların önce masum geliyordu bana Senden kopmamak için katlandım bunlara Yeminler ettin aldatmadım diye Gözüm görene dek inandım her şeyine Rüzgarın ardından güneş açar Kasırga biter yağmur başlar Yalan yalan Son damlaydı bu yeter beni bırak şimdi Haksızsın beni kaybettin Git git sana son sözüm son sözüm
  2. Gülşen Sözde Ayrılık klibi

Gülşen Sözde Ayrılık klibi

gülşen, 2011, sıngle, şarkıları, sözde ayrılık, sözde ayrılık klibi, yeni klibi, sözde ayrılık klip, dahası burada arkadaşlar Gülşen'in 27 Temmuz Çarşamba günü müzik marketlerinde satışa sunluacak olan yeni sıngle'ı Sözde Ayrılık için, klip çeti Melek'lerim:) Yönetmenliğini Nihat Odabaşı’nın, konsept danışmanlığını Ceyda Balaban’ın üstlendiği klipte Gülşen’e iki Hollandalı oyuncu eşlik...
  3. Meleklerimize Gülşen İstanbul Şarkısı Sözleri

Meleklerimize Gülşen İstanbul Şarkısı Sözleri

Gülşen İstanbul şarkısı sözleri Gülşen İstanbul şarkı sözü Ünlü pop sanatçımız Gülşen'in, "Stars of İstanbul UNICEF" Projesi için hazırladığı şarkı İstanbul'un sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) Geç değil henüz Umutlarım taze yüzüm gibi Söz ver solmasın baharlarım Ne olur bak bana gözün gibi. İstersen gök yüzünde en parlak yıldız olurum Sen benim bugünlerim ol...
  4. Cenkay'dan Beş Dakikam Yok İstanbul Gibisine Şarkısı Sözleri

Cenkay'dan Beş Dakikam Yok İstanbul Gibisine Şarkısı Sözleri

Cenkay Beş Dakikam Yok İstanbul Gibisine Şarkı Sözü Cenkay Beş Dakikam Yok İstanbul Gibisine Şarkısı Sözleri Cenkay hayranları için ve siz sevgili melek'lerimiz için bu yazımızda Cenkay'dan Beş Dakikam Yok İstanbul Gibisine adlı şarkının sözlerini paylaşıyoruz arkadaşlar. İstanbul geceleri serinmi serin. Hız yapıp kaçıyorsun buna ne derim. Başımı alıp giderim senide yerim. Aklınnı...
  5. Oses Türkiye Buse Fulya Yılmaz İstanbul Şarkısı Sözleri

Oses Türkiye Buse Fulya Yılmaz İstanbul Şarkısı Sözleri

O Ses Türkiye Van Özel Buse Fulya Yılmaz'ın söylediği şarkı Buse Fulya Yılmaz İstanbul şarkı sözü o ses Türkiye Ekranların sevilen yarışma programında Buse Fulya Yılmaz tarafından seslendirilen Pamela Spence'in şarkısı İstanbul'un sizlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Bir ortak geçmişimiz var, bir de hep açık yaralar. Kendine hatırlattığın: fazla parlamış anılar! Karşıma her yerde...

Sayfayı Paylaş