gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gülşen Sözde Ayrılık 2011 yeni albüm

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gülşen, 2011 yeni albüm, sözde ayrılık, şarkıları, albüm tanıtımı, kapağı, haberleri burada arkadaşlar

Gülşen'de bu yaza damgasını vuracak, şarkıcılar arasında geliyor Melek'lerim. "Sözde Ayrılık" diyen Gülşen'in yeni albümü hakkında haberler sizler için geliyor Melek'lerim:)

Geçtiğimiz aylarda "Yeni Biri" isimli single albümünü sevenleriyle paylaşan Gülşen'in, yeni single şarkısı bugün radyolarda yayınlanmaya başladı. Söz ve Müziği Gülşen'e, düzenlemesi Ozan Çolakoğlu'na ait olan "Sözde Ayrılık", "Ben senin o değişmeyen kaderin, ay yanıyor baştan aşağı her yerim, bildigin o malum günahlara yine, girelim girelim... Ben senin o terk etmelerini yerim, gittiğinde sende kaldı bir yerim, sözde ayrılıkları bir kalem geçelim, geçelim" sözleriyle dikkat çekiyor...

Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri için BURAYA TIKLAYIN!

Gülşen Sözde Ayrılık 2011 yeni albüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni ayrılık sözleri

Yeni ayrılık sözleri

yeni ayrılık sözleri, mesajları, msj, msjları, sms ve dahası burada arkadaşlar. Hayatın en acı gerçeklerinden biridir ayrılık. Kimi aşkından ayrılır, kimi dostundan, kimi ailesinden, kısacası sevmelerin sonu kimi zaman ayrılıklar ile sonuçlanır malesef... Sevgili Melek'lerim, bu yazımızda ayrılık sözleri örnekleri sunuyoruz sizlere... Bir Gün Seni Sensiz Yaşayacağım Biliyorum Bu Aşkın...
  2. Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri

Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri

gülşen sözde ayrılık gülşen gülşen sözde ayrılık, şarkı sözleri sizler için bu yazımızda arkadaşlar Gülşen'in "Sözde Ayrılık" adını verdiği, 2011 yeni albümün şarkı sözlerini, bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Ben senin o değişmeyen kaderin Ay yanıyor baştan aşağı her yerim Bildiğin o malum günahlara yine girelim, girelim Kalktım geldim, yok yollar uzun Yok sen...
  3. Gülşen Sözde Ayrılık klibi

Gülşen Sözde Ayrılık klibi

gülşen, 2011, sıngle, şarkıları, sözde ayrılık, sözde ayrılık klibi, yeni klibi, sözde ayrılık klip, dahası burada arkadaşlar Gülşen'in 27 Temmuz Çarşamba günü müzik marketlerinde satışa sunluacak olan yeni sıngle'ı Sözde Ayrılık için, klip çeti Melek'lerim:) Yönetmenliğini Nihat Odabaşı’nın, konsept danışmanlığını Ceyda Balaban’ın üstlendiği klipte Gülşen’e iki Hollandalı oyuncu eşlik...
  4. Amy Winehouse'un Yeni Albümü 2011

Amy Winehouse'un Yeni Albümü 2011

amy winehouse son albümü Geçtiğimiz günlerde uyuşturucu ve alkolden ölen Amy Winehouse bir albüm çıkartmış 2011 yılında melekler, bu albümün tanıtımı parçaları neler bilginiz var mı
  5. Gülşen Yeni Biri Şarkı Sözü

Gülşen Yeni Biri Şarkı Sözü

gulsen gülşen gülşen, 2011 albümü, şarkı sözleri, resimleri, hakkında daha fazla bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Gülşen 2011 de çıkardığı yeni albümü ile müzik severlere ve hayranlarına merhaba dedi melekler. bu albümde yer alan "Yeni Biri "şarkı sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Adını koyduğun, anmadığın Hem öbür yarın sandığın, hem hiçe saydığın Açtı gözünü...

Sayfayı Paylaş