gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Emir Gülşen Sudan Sebep Şarkı Sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Emir Sudan Sebep Şarkı Sözü Düet Gülşen Emir Gülşen Sudan Sebep Şarkı Sözü

Merhaba SEvgili Melek'ler, bu yazımızda bizden Emir Sudan Sebep adlı şarkının sözlerini isteyen misafirlerimiz için Emir ve Gülşen'in seslendirdiği Sudan Sebep adlı parçanın sözlerini paylaşıyoruz.

Sudan Sebep

Geçiyormuyum içinden
    Düşünüyormusun sen de
    Beni görmek istiyormusun
    Sudan bir sebeple

Dolaşıyorsun içimde
    Ateşten bir rüzgar gibi
    Sana kim izin verdi ki
    Aşkla çöz beni diye

Her sabah çiçek gibi
    Açılan o gözlerini
    Görmenin sihrini
    Sen bilemezsin ki

Söz verdim yarına güzel olacak
    Ay dolunay sabah çok uzak
    Üstüme düşen gölgene baktım
    Aşkın tenime çok yakışacak..

Dolaşıyorsun içimde
    Ateşten bir rüzgar gibi
    Sana kim izin verdi ki
    Aşkla çöz beni diye

Canım!
    Gönlüm aşkında
    Gözüm bakışında

Söz : Yıldız Tilbe
    Müzik : Gülşen
    Düzenleme : Ozan Çolakoğlu

Emir Gülşen Sudan Sebep Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri

Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri

gülşen sözde ayrılık gülşen gülşen sözde ayrılık, şarkı sözleri sizler için bu yazımızda arkadaşlar Gülşen'in "Sözde Ayrılık" adını verdiği, 2011 yeni albümün şarkı sözlerini, bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Ben senin o değişmeyen kaderin Ay yanıyor baştan aşağı her yerim Bildiğin o malum günahlara yine girelim, girelim Kalktım geldim, yok yollar uzun Yok sen...
  2. Gülşen Yeni Biri Şarkı Sözü

Gülşen Yeni Biri Şarkı Sözü

gulsen gülşen gülşen, 2011 albümü, şarkı sözleri, resimleri, hakkında daha fazla bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Gülşen 2011 de çıkardığı yeni albümü ile müzik severlere ve hayranlarına merhaba dedi melekler. bu albümde yer alan "Yeni Biri "şarkı sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Adını koyduğun, anmadığın Hem öbür yarın sandığın, hem hiçe saydığın Açtı gözünü...
  3. Emir Sudan Sebep Şarkı Sözü

Emir Sudan Sebep Şarkı Sözü

Emir Sudan Sebep Şarkı Sözü istiyorum sizden umarım isteğimi yerine getirirsiniz şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  4. Gülşen Bangır Bangır Şarkı Sözleri

Gülşen Bangır Bangır Şarkı Sözleri

BANGIR BANGIR ŞARKI SÖZLERİ Gül gibi uyuyan yılanı uyandırdın Garanti bildin beni havalandın Yürek yemiş sanki mübarek Neyine güvendin evladım Gül gibi uyuyan yılanı uyandırdın Garanti bildin beni havalandın Adın bensiz buralarda etkisiz eleman sıfır aldın Yavrum kaldır kolları Teslim ol etrafın sarılı Sabret af çıksın sana Ben öptürcem bu evin yollarını Yavrum kaldır kolları Teslim ol...
  5. Gülşen- Ellerinden Öper Şarkı Sözleri

Gülşen- Ellerinden Öper Şarkı Sözleri

ELLERİNDEN ÖPER Senin gibisi bir daha gelmez Temennim gelmesin de zaten Ben daha önce hiç sevilmemişim Bunu seninle öğrendim şahsen Ben daha önce hiç sevilmemişim Bunu seninle öğrendim şahsen Tercümesi yok,tecrübesi yok Yeniyim ben daha buralarda Bildiğimi de unutturuyor Kokun esince rüzgarla Ellerinden öper artık seninim Saçım,yüzüm,gelgit aklımla Her şeyimle işte anlayacağın...

Sayfayı Paylaş