gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gülşen sözde ayrılık gülşen gülşen sözde ayrılık, şarkı sözleri sizler için bu yazımızda arkadaşlar

Gülşen'in "Sözde Ayrılık" adını verdiği, 2011 yeni albümün şarkı sözlerini, bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.

Ben senin o değişmeyen kaderin
    Ay yanıyor baştan aşağı her yerim
    Bildiğin o malum günahlara yine girelim, girelim

Kalktım geldim, yok yollar uzun
    Yok sen küssün dinlemedim
    Gurur için ne aşklar yaktım ama senle yerle birim

Taklitlerimden sakındın mı yokluğumda
    Onlar hep aslını yaşatır aptal olma

Ben senin o değişmeyen kaderin
    Ay yanıyor baştan aşağı her yerim
    Bildiğin o malum günahlara yine girelim, girelim

Ben senin o terk etmelerini yerim
    Gittiğinde sende kaldı bi yerim
    Sözde ayrılıkları bir kalem geçelim, geçelim

Baktım sensiz günler çok uzun
    Kendimle küstüm hiç iyi değilim
    Benim güzel öteki yarım, sen nasılsın onu bilelim

Gülşen - Sözde Ayrılık albüm tanıtımı için BURAYA TIKLAYIN

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

3. gocen

gocen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gülşen sözde ayrılık şarkısının sözleri

Yoo bence gayet başarılı bir albüm olmuş. Sözde ayrılık parçasıda gayet güzel. Ben çok beğendiğimi ifade etmek isterim...

4. hirmak94

hirmak94 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Aynen katılıyorum bende çok sevdim bu parçayı arkadaşlarım. Başka seven yok mu ?

5. beauty girl

beauty girl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bayıldııım...

Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen Sözde Ayrılık 2011 yeni albüm

Gülşen Sözde Ayrılık 2011 yeni albüm

gülşen, 2011 yeni albüm, sözde ayrılık, şarkıları, albüm tanıtımı, kapağı, haberleri burada arkadaşlar Gülşen'de bu yaza damgasını vuracak, şarkıcılar arasında geliyor Melek'lerim. "Sözde Ayrılık" diyen Gülşen'in yeni albümü hakkında haberler sizler için geliyor Melek'lerim:) Geçtiğimiz aylarda "Yeni Biri" isimli single albümünü sevenleriyle paylaşan Gülşen'in, yeni...
  2. Gülşen Sözde Ayrılık klibi

Gülşen Sözde Ayrılık klibi

gülşen, 2011, sıngle, şarkıları, sözde ayrılık, sözde ayrılık klibi, yeni klibi, sözde ayrılık klip, dahası burada arkadaşlar Gülşen'in 27 Temmuz Çarşamba günü müzik marketlerinde satışa sunluacak olan yeni sıngle'ı Sözde Ayrılık için, klip çeti Melek'lerim:) Yönetmenliğini Nihat Odabaşı’nın, konsept danışmanlığını Ceyda Balaban’ın üstlendiği klipte Gülşen’e iki Hollandalı oyuncu eşlik...
  3. Gülşen Yeni Biri Şarkı Sözü

Gülşen Yeni Biri Şarkı Sözü

gulsen gülşen gülşen, 2011 albümü, şarkı sözleri, resimleri, hakkında daha fazla bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Gülşen 2011 de çıkardığı yeni albümü ile müzik severlere ve hayranlarına merhaba dedi melekler. bu albümde yer alan "Yeni Biri "şarkı sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Adını koyduğun, anmadığın Hem öbür yarın sandığın, hem hiçe saydığın Açtı gözünü...
  4. Gülşen Bangır Bangır Şarkı Sözleri

Gülşen Bangır Bangır Şarkı Sözleri

BANGIR BANGIR ŞARKI SÖZLERİ Gül gibi uyuyan yılanı uyandırdın Garanti bildin beni havalandın Yürek yemiş sanki mübarek Neyine güvendin evladım Gül gibi uyuyan yılanı uyandırdın Garanti bildin beni havalandın Adın bensiz buralarda etkisiz eleman sıfır aldın Yavrum kaldır kolları Teslim ol etrafın sarılı Sabret af çıksın sana Ben öptürcem bu evin yollarını Yavrum kaldır kolları Teslim ol...
  5. Gülşen- Ellerinden Öper Şarkı Sözleri

Gülşen- Ellerinden Öper Şarkı Sözleri

ELLERİNDEN ÖPER Senin gibisi bir daha gelmez Temennim gelmesin de zaten Ben daha önce hiç sevilmemişim Bunu seninle öğrendim şahsen Ben daha önce hiç sevilmemişim Bunu seninle öğrendim şahsen Tercümesi yok,tecrübesi yok Yeniyim ben daha buralarda Bildiğimi de unutturuyor Kokun esince rüzgarla Ellerinden öper artık seninim Saçım,yüzüm,gelgit aklımla Her şeyimle işte anlayacağın...

Sayfayı Paylaş