Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

selam kızlar bişey sorcam 11 gün önce çatlatma iğnemi olmuştum bu sabah test yaptım 2. çizgi hemen çıktı tam kırmızı değil ama hiç beklemeden acaba iğnenin etkisiyle pozitif çıkmış olabilir mi?
cevaplarsanız sevinirim

selam kızlar bişey sorcam 11 gün önce çatlatma iğnemi olmuştum bu sabah test yaptım 2. çizgi hemen çıktı tam kırmızı değil ama hiç beklemeden acaba iğnenin etkisiyle pozitif çıkmış olabilir mi?
cevaplarsanız sevinirim

çatlama iğnesi konusunda bi fikrim yok ama testlerin hassasiyetine dayanarak hamile olduğunu söyleyebilirim net olmasa da hemen çıkan 2.çizgi pozitif sonuca işaret bende ilk test yaptığım gün 2. çizgi biraz silik çıkmıştı ertesi gün tekrar yaptım ikisi de kırmızı çıktı emin olamıyorsan bi test daha yap derim canım

çatlama iğnesi konusunda bi fikrim yok ama testlerin hassasiyetine dayanarak hamile olduğunu söyleyebilirim net olmasa da hemen çıkan 2.çizgi pozitif sonuca işaret bende ilk test yaptığım gün 2. çizgi biraz silik çıkmıştı ertesi gün tekrar yaptım ikisi de kırmızı çıktı emin olamıyorsan bi test daha yap derim canım
çok sağol p. ertiye kadar bekliyim yine yapcam ama inşallah iğnenin etkisinden değildir

selam kızlar..haberlerle geldım...testımız allah sükür temız cıktı...bebısımın gelısımı de ıyıymıs...bugun hep guzel haberler aldım allaha sukur...veeeeeeeeeee bomba haberrrrrrrrrrr.............%90 kızmıs.....evet allah ızın verırse kızım olacak ınsallah......haberler boyle kızlar...allahım tum ısteyenlere....sabırsızım,laracım,lalezarcım,dılegım,ızglım,aysegulum allahım hepınızede en kısa zamanda nasıp etsın ınsallah.....

selam kızlar..haberlerle geldım...testımız allah sükür temız cıktı...bebısımın gelısımı de ıyıymıs...bugun hep guzel haberler aldım allaha sukur...veeeeeeeeeee bomba haberrrrrrrrrrr.............%90 kızmıs.....evet allah ızın verırse kızım olacak ınsallah......haberler boyle kızlar...allahım tum ısteyenlere....sabırsızım,laracım,lalezarcım,dılegım,ızglım,aysegulum allahım hepınızede en kısa zamanda nasıp etsın ınsallah.....

ayyy tatlışımmmm ne çok sevindim demek kız heeee işll böle devam eder sağlıklı sağlıklı çok mutlu oldum bendeee yaaaa bende öğrenmek istiyorummm artıkkkk

Canım benimmmm, ne kadar sevindim, Allaha şükür herşey yolunda veeeee bir prensesimiz daha olacak, ayyy harika yaaaaa, canım duaların içinde sağol tatlım benim inşallah Allahım en kısa zamanda bizlerede nasip etsin bu güzel duyguları... :)

cevaplarsanız sevinirim

canım benim bende çatlatma iğnesi vuruldum am ben hiç test yapmadm inş hamişsinidr ki bence hamişsin çünkü iğnenin etkisi 11 gün süreceğini sanmıyorum drunu arayıp sosan daha iyi oşlur inş güzel haberler alırız senden canımm

ayyy canım benim çok sevindim artık seninde bir prensesin var aminn aminn rabbim bizide unutmaz inş bizde nasip eder allh razı olsun hep dua et bize canımmm

Geri