Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

selam kızlar..haberlerle geldım...testımız allah sükür temız cıktı...bebısımın gelısımı de ıyıymıs...bugun hep guzel haberler aldım allaha sukur...veeeeeeeeeee bomba haberrrrrrrrrrr.............%90 kızmıs.....evet allah ızın verırse kızım olacak ınsallah......haberler boyle kızlar...allahım tum ısteyenlere....sabırsızım,laracım,lalezarcım,dılegım,ızglım,aysegulum allahım hepınızede en kısa zamanda nasıp etsın ınsallah.....
Tebrik ederim tatli cadim:)Cok sevindim senin adina.Ne güzel,demek seninde bir kizin olacakmis:)Bu yil gercekten kiz yili galiba.Benide dualarinda unutmadigin icin cok sagol gülüm.Allahim senide kolay bir hamilelikten sonra yine kolay bir dogumla saglikli bir sekilde minik prensesine kavustursun insallah.Darisida tüm bekleyenlere olsun insallah...

ayyy tatlışımmmm ne çok sevindim demek kız heeee işll böle devam eder sağlıklı sağlıklı çok mutlu oldum bendeee yaaaa bende öğrenmek istiyorummm artıkkkk

Canım benimmmm, ne kadar sevindim, Allaha şükür herşey yolunda veeeee bir prensesimiz daha olacak, ayyy harika yaaaaa, canım duaların içinde sağol tatlım benim inşallah Allahım en kısa zamanda bizlerede nasip etsin bu güzel duyguları... :)

canım benim bende çatlatma iğnesi vuruldum am ben hiç test yapmadm inş hamişsinidr ki bence hamişsin çünkü iğnenin etkisi 11 gün süreceğini sanmıyorum drunu arayıp sosan daha iyi oşlur inş güzel haberler alırız senden canımm

ayyy canım benim çok sevindim artık seninde bir prensesin var aminn aminn rabbim bizide unutmaz inş bizde nasip eder allh razı olsun hep dua et bize canımmm

Tebrik ederim tatli cadim:)Cok sevindim senin adina.Ne güzel,demek seninde bir kizin olacakmis:)Bu yil gercekten kiz yili galiba.Benide dualarinda unutmadigin icin cok sagol gülüm.Allahim senide kolay bir hamilelikten sonra yine kolay bir dogumla saglikli bir sekilde minik prensesine kavustursun insallah.Darisida tüm bekleyenlere olsun insallah...

tatlı cadım gozun aydın canım kızınmı olacak bak ben soylemiştim senın kızın olcak dıye
canlarım cok sagolun...tabıkı unutmam dualarımda hep aklımda ve dualaımdasınız..alalhım nasıp edecek sızlerede sız rahat olun yeter.....
sammy_hacım dayan bacım az kaldı sana da 2 ay sonra netlesır.....tesekkur ederım tekrar hepınıze....

:Laie_23:Regl Zamani Geçen Arkadaşlarımızın listesi:Laie_23:
polyana28 ......................... 21 Ağustos
Ranagül.............................21 Ağustos

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi:yumurta:

Cozy....................................24 Ağustos
fikrimin ince gülü..............24 Ağustos
Lovely ................................25 Ağustos
betül_betül..........................30 Ağustos
Dentnurse.......................... 1 Eylül
Sabırsızım..........................1 Eylül
yıldız_azeri........................2 Eylül
sılam_nisa ....................... 2 Eylül
Lalezar...............................4 Eylül
Ecce ..................................10 Eylül
Lara...................................13 Eylül
Şimall................................13 Eylül
ayşegül..............................14 eylül
<V>
<V></V>2010 ANNE ADAYLARI <V></V>bebisim

OCAK ANNE ADAYLARI
ebruaker ................................ 2-3 ocak (Anne adayı süperrrrrrr)
Kelebeğim ................................... ocak (Anne adayı süperrrrrrrr)
chatlak .................................. 11 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr)
burcums ................................ 20 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr)
biza ....................................... 22 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr)
umutsuz_reyhan ................. 29 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr)
Esila .......................................... ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr)

Şubat ANNE ADAYLARI
niisam ..................................... 7 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr)
Selzeh .................................... 20 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr)

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr)
ayselalper .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr)
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr)
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr)

Nisan ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr)
aslıgökçe ........................... 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr)
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr)
<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->gızemlıkıs .............................. Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr)

Mayıs ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ........................... Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr)
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end -->
daffodil..................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><?xml:namespace prefix = o /><o:p></o:p>
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm....................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr)
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr)
Tatlı cadım ....................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr)
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr)

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ......................... 06 Temmuz</V>(Anne adayı süperrrrrrrrr)
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr)
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr)

<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->Sammy_haa.........................29 Temmuz(Anne adayı süperrrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end -->

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->
Denizcim ..........................15 Ağustos(Anne adayı süperrrrrrr)

:Laie_23:Regl Zamani Geçen Arkadaşlarımızın listesi:Laie_23:
Ranagül.............................21 Ağustos

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi:yumurta:

Cozy...................................24 Ağustos
fikrimin ince gülü..............24 Ağustos
Lovely ................................25 Ağustos
betül_betül..........................30 Ağustos
Dentnurse.......................... 1 Eylül
Sabırsızım..........................1 Eylül
yıldız_azeri........................2 Eylül
sılam_nisa ....................... 2 Eylül
Lalezar...............................4 Eylül
Ecce ..................................10 Eylül
Lara...................................13 Eylül
Şimall................................13 Eylül
ayşegül..............................14 eylül
polyana28 ...................... 19 Eylül
pirenses.............................20 Eylül
<v>
<v></v>2010 ANNE ADAYLARI <v></v>bebisim

OCAK ANNE ADAYLARI
ebruaker ................................ 2-3 ocak (Anne adayı süperrrrrrr)
Kelebeğim ................................... ocak (Anne adayı süperrrrrrrr)
chatlak .................................. 11 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr)
burcums ................................ 20 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr)
biza ....................................... 22 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr)
umutsuz_reyhan ................. 29 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr)
Esila .......................................... ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr)

Şubat ANNE ADAYLARI
niisam ..................................... 7 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr)
Selzeh .................................... 20 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr)

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr)
ayselalper .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr)
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr)
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr)

Nisan ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr)
aslıgökçe ........................... 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr)
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr)
<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->gızemlıkıs .............................. Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr)

Mayıs ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ........................... Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr)
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end -->
daffodil..................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><o:p></o:p>
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm....................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr)
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr)
Tatlı cadım ....................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr)
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr)

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ......................... 06 Temmuz</v>(Anne adayı süperrrrrrrrr)
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr)
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr)

<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->Sammy_haa.........................29 Temmuz(Anne adayı süperrrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end -->

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->
Denizcim ..........................15 Ağustos(Anne adayı süperrrrrrr)

Tatlı cadım, gözün aydın.Çok sevimli bir kızım olur eminim. Ne de olsa annesi tatlı cadı:)
Listede pirenses ve polyana 28 i ekleyerek düzenleme yaptım arkadaşlar.
Lovely, canım bence hamilesin tebrikler. Çatlatma iğnesinde östrojen veriyorlar, gebelik testinde beta hcg bakılıyor. Allah kucağına almayı da nasip etsin...

Son düzenleme:
canım benim bende çatlatma iğnesi vuruldum am ben hiç test yapmadm inş hamişsinidr ki bence hamişsin çünkü iğnenin etkisi 11 gün süreceğini sanmıyorum drunu arayıp sosan daha iyi oşlur inş güzel haberler alırız senden canımm

ayyy canım benim çok sevindim artık seninde bir prensesin var aminn aminn rabbim bizide unutmaz inş bizde nasip eder allh razı olsun hep dua et bize canımmm
dün 12. günümdü ben yanlış hesaplamışım 11. gün değil inşallah iğnenin etkisi değildir

Tatlı cadım, gözün aydın.Çok sevimli bir kızım olur eminim. Ne de olsa annesi tatlı cadı:)
Listede pirenses ve polyana 28 i ekleyerek düzenleme yaptım arkadaşlar.
Lovely, canım bence hamilesin tebrikler. Çatlatma iğnesinde östrojen veriyorlar, gebelik testinde beta hcg bakılıyor. Allah kucağına almayı da nasip etsin...
çok teşekkür edrim o zamn hamileyim allahım tüm isteyenlere versin inşallah

Geri