Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Haaaaa aklıma gelmişken KAKAOLU ve KAHVELİ süt olmaz, içindeki dremirin emilimini yok edersin... Sütü en iyisi tatlı olarak dene, muhallebi, sütlaç, puding, tavukgöğsü, kilo sorunum yok diyorsun tatlı olarak alabilirsin bence, eğer kilodan korkarsan esmer şekerle yapabilirsin bunları..

slm arkadaslar bu gün moralim çok bozuk hasta (adet) oldum.yarında sınavım var bu moral bozukluğuyla nasıl girecem bilemiyorum.bu ay çok ümitliydim bebişim olur diye ama yine hayal kırıklığına uğradım.

Sıkma canını tatlım, bak hepimiz beklemedeyiz, moral bozarsan strese girersin meleğin daha zor gelir tamam mı tatlişkommm :hede:

ayyüzlüm bende yeterie beslenemediğimi düşünüyodum ama sanırım sen,n durumun benden daha farklı.bnm allaha şükür süte ve ete karşiı midem gayet ii ama bende yumurta yiyemiyorum ilk haftalarda 2kilo vermiştim yeni yeni alıyorum bende cnm.senin haftanda benden 3 hafta ileri.bebeğin gelişimi iise çok dert etme inşş yemeye başlarsın cnm bebek haftasında ilerliyomu sende vitamin iste doktorundan bide çok seveceğin şeylerle beslenmeye çalış Allah kolaylk versin cnm vicdan azabı çok kötü oluyo bende yemedikçe bebeğimi düşünüp üzülüyorum kızıyorum kendime meyveli sütlerden içebiliyomusun yada kakaolu falan ne biliim hani belki değişik gelir onlar denesen

Slm ayyüzlüm; süt içemiyorsan kolayı var canım YOĞURT, PEYNİR, ÇÖKELEK gibi süt ürünleri tüketebilirsin, yada birte SÜTLÜ TATLILARI dene.. Kırmızı et yerine de yeşil mercimek ve mantar bunları tüketirsen birde et suyuna çorba falan burlarda olur tatlım.. Bulantılarını bastırmak içinde leblebi, yağsız tuzsuz patlamış mısır, galeta gibi şeyler iyi gelir..
yorumlarınız ıcın tesekur ederım kızlar yazdıklarınız yıyecekleri yemeye calısacam

Geri