Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

yumurtayı direk yemek yerine, omlet tarzı bişiler yapıp denesen nasıl olur... içine peynir, yada patates, yada maydanoz dereotu yada sevdiğin başka bişi karıştırıp omlet şeklinde dene bide canım..

yumurtayı direk yemek yerine, omlet tarzı bişiler yapıp denesen nasıl olur... içine peynir, yada patates, yada maydanoz dereotu yada sevdiğin başka bişi karıştırıp omlet şeklinde dene bide canım..
ya cnm hic bişi istemiyo mide bulandırıcı gelıyor bana butum yemeklerr
kız cocugum olcak ama benım cnm ekşi yerıne tatlı istiyor gercı doktor kız cocugu gibi gorunuyor dedi kesin bişi demedi

ya cnm hic bişi istemiyo mide bulandırıcı gelıyor bana butum yemeklerr
kız cocugum olcak ama benım cnm ekşi yerıne tatlı istiyor gercı doktor kız cocugu gibi gorunuyor dedi kesin bişi demedi

Valla canım zor tabikide, sana gönderdiğim linki bi incele istersen uzmanlar daha faydalı olur belkide, yara dr.unla bi görüş istersen..

Sana hamişlik unatkanlığı gelmiş, konuştuk elbette ben seni hatırlıyorum :)
Bende işte 3 yıllık evliyim geç evlenenlerden, şu an 39 yaşındayım eşim 42 yaşında, eşimin hareketli sperm sorunu var, bunuda 6 ay önce yaptığım düşük neticesinde öğrendik, işte böyle bekliyoruz..

Sana hamişlik unatkanlığı gelmiş, konuştuk elbette ben seni hatırlıyorum :)
Bende işte 3 yıllık evliyim geç evlenenlerden, şu an 39 yaşındayım eşim 42 yaşında, eşimin hareketli sperm sorunu var, bunuda 6 ay önce yaptığım düşük neticesinde öğrendik, işte böyle bekliyoruz..
evet cnm olabılır bir cok seyi unutuyorum artık eşimdede aynı sorun vardı ama halettik cok sukur inş sizde tez zamanda halledip bi melek konar gobusune

evet cnm olabılır bir cok seyi unutuyorum artık eşimdede aynı sorun vardı ama halettik cok sukur inş sizde tez zamanda halledip bi melek konar gobusune

Evet canım sağol, uğraşıyoruz işte, eşimin hareketli sperm sayısı azmış,keçiboynuzu kürü uyguluyoruz, bide çakşır diye bi bikti varmış onu duyduk onuda aldık macun olarak onu da tüketiyor, bakalım hayırlısı...

Balıkesirde yaşıyorum canım,
Eşim teravihden geldi biraz da onunla ilgileneyim canım, Allah sana kolaylıklar versin inşallah, bana dua et sende hoşçakal iyi geceler....

Geri