Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Yok canım adetim daha bugün bitti diyebilirim, birkaç gün içinde başlarız bakalım, ama çalışma şeklinde değil yani bu sefer :sütyen:
aa,benimde bugün bitti:DBu sefer iyice ayni gidiyoruz desene:)Nasil yani,calisma seklinde degil,anliyamadim:S
Silam nisadan bisey duymustum sütün buharinda duruyormussun onu deneyim diyorum ama en önemli günlerde ev tasiyacagiz,firsatim olurmu bilmem...

Kolay gelsin eminem:)Yorma kendini ve prensesimizi:D

Hayirdir berracim,gecmisleri okuyamadim ama bu 3lü testte neye bakiliyor onuda bilmiyorum.Ters biseymi cikti kontrolünde?Icini ferah tut gülüm,insallah hersey yolunda gidecek ve bebisinde saglikli olacak Allahin izniyle insallah...

canım 3lü testte down sendromu ve dbi iki tanedaha zeka testi yapılıyo benm sonuç ii dedi doktor ama risk oranını biraz orta değerlerde buldu bende ona sıkıldım ama sonra düşündüm zaten mevlam ne yazmışsa o olur sağlıklı olur inş hepimizinki cnm inşş duanda bebeğimi unutma olurmu teyzesi 3 hafta sonra ayrıntılı ultrason var bakalım

Valla canim ne olsun iste,pek degisen bisey yok bende.Asil haberler sende:)Anlat bakayim,bebisin nasil,cinsiyeti neydi,hamisligin nasil gidiyor,cok kilo aldinmi,dogum tarihin ne zamandi,memlekette havalar nasil...Ayy,ne cok soru sordum:D
Allah sizlerede nasip etsin cnm inanın hergün dualarımdasınız.bebişim iyi Allahın izniyle oğlum olacak inşallah hamişlik güzel gidiyo cnm biraz sxıcaklarda zorluk çektim sadece okadarda olcak tabi.30 haftalık oldum yani 7. ayı doldurmak üzereyim işte.11 kilo aldım drum normal gidiyosun diyo ama ben birazda kilolu hamiş kaldığım için fazla geliyo ama napalım doğumdan sonra inşallah verebilirim doğum tarihim 28 kasım ama bana sanki daha önce gelcekmiş gibi geliyo.burda havalar serin cnmözellikle sabahları üşüyorum valla.:deli:

aa,benimde bugün bitti:DBu sefer iyice ayni gidiyoruz desene:)Nasil yani,calisma seklinde degil,anliyamadim:S
Silam nisadan bisey duymustum sütün buharinda duruyormussun onu deneyim diyorum ama en önemli günlerde ev tasiyacagiz,firsatim olurmu bilmem...

Yani öyle hesap kitap yapmıcam, canım istedikçe zorla yok :D

Napıyomuş sütün buharı, nasıl yapılıyomuş, ne işe yarıyomuş ki ?

oyy Allah kolaylık versin canım yaa işin zor.

canım 3lü testte down sendromu ve dbi iki tanedaha zeka testi yapılıyo benm sonuç ii dedi doktor ama risk oranını biraz orta değerlerde buldu bende ona sıkıldım ama sonra düşündüm zaten mevlam ne yazmışsa o olur sağlıklı olur inş hepimizinki cnm inşş duanda bebeğimi unutma olurmu teyzesi 3 hafta sonra ayrıntılı ultrason var bakalım

gönlünü ferah tut canım. herşey olacağına varıyor.
sıkma canını meleğimizin:)

Allah meleklerini korur sen merak etme canım :)

cnm benim bencede sen içini ferah tut Allah herkesinkinide bizleride sağlıklı bi şekilde kucağımıza almayı nasip etsin

ev falan dursun aman diyim.. $u maglum günleri kacirmayinda :)

Allah sizlerede nasip etsin cnm inanın hergün dualarımdasınız.bebişim iyi Allahın izniyle oğlum olacak inşallah hamişlik güzel gidiyo cnm biraz sxıcaklarda zorluk çektim sadece okadarda olcak tabi.30 haftalık oldum yani 7. ayı doldurmak üzereyim işte.11 kilo aldım drum normal gidiyosun diyo ama ben birazda kilolu hamiş kaldığım için fazla geliyo ama napalım doğumdan sonra inşallah verebilirim doğum tarihim 28 kasım ama bana sanki daha önce gelcekmiş gibi geliyo.burda havalar serin cnmözellikle sabahları üşüyorum valla.:deli:

Masallah masallah....

ohh maşallah herşey yolunda yani:)
kiloyu da sonra verirsin canım nolcek.

Ayy unuturmuyum tatli yegenimi:)Allahim saglikli bir sekilde gelisip hayirlisiyla kolay bir dogumla tatli annesinin kucagina versin insallah.
Sen sakin kafana takip üzme canini gülüm.Benim teyzemin kizina hamileyken bu cocuk özürlü dogacak alalim demisler.O da kizcagiz aglaya aglaya bir hal olmustu.Sonra daha baska daha büyük bir hastaneye gitti muayene icin.Oradaki Dr bakti ve herseyin normal oldugunu söyledi.Bebek dogdu ve hicbir anormalligi yok cok sükür.Ikinci gittigi Dr ilk Dr un para kazanmak amaciyla öyle söyledigini tahmin etmis.Bak o zaman o Dr a aldanip bir hata yapip iyiki aldirmamis bebegini.Ama hamileligini sonuna kadar bu düsüncedende kurtulamadi ve hamileligi zehir oldu o Dr sayesinde...

Geri