Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

oyy Allah kolaylık versin canım yaa işin zor.

gönlünü ferah tut canım. herşey olacağına varıyor.
sıkma canını meleğimizin:)

Allah meleklerini korur sen merak etme canım :)

cnm benim bencede sen içini ferah tut Allah herkesinkinide bizleride sağlıklı bi şekilde kucağımıza almayı nasip etsin

saolun canlarım aminn inşş hayırlısyla hepimiz kucaklarız ve isteyn arkadaşlarım içinde hep dua ediyorum nasip eylesin Rabbim inşş sağlıklı evlatlar birbirmize ettiğimiz dualr çok öenmlii mevlam duyuyo kabul eylesin sağlıkla evlatlarımızı kucaklamayı nasip etsin

Ayy unuturmuyum tatli yegenimi:)Allahim saglikli bir sekilde gelisip hayirlisiyla kolay bir dogumla tatli annesinin kucagina versin insallah.
Sen sakin kafana takip üzme canini gülüm.Benim teyzemin kizina hamileyken bu cocuk özürlü dogacak alalim demisler.O da kizcagiz aglaya aglaya bir hal olmustu.Sonra daha baska daha büyük bir hastaneye gitti muayene icin.Oradaki Dr bakti ve herseyin normal oldugunu söyledi.Bebek dogdu ve hicbir anormalligi yok cok sükür.Ikinci gittigi Dr ilk Dr un para kazanmak amaciyla öyle söyledigini tahmin etmis.Bak o zaman o Dr a aldanip bir hata yapip iyiki aldirmamis bebegini.Ama hamileligini sonuna kadar bu düsüncedende kurtulamadi ve hamileligi zehir oldu o Dr sayesinde...

çok doğru...
bazı doktorlar sadece parayı düşünüyor.

aslında 2 hatta 3 doktora takipte bulunmak lazım:)

saolun canlarım aminn inşş hayırlısyla hepimiz kucaklarız ve isteyn arkadaşlarım içinde hep dua ediyorum nasip eylesin Rabbim inşş sağlıklı evlatlar birbirmize ettiğimiz dualr çok öenmlii mevlam duyuyo kabul eylesin sağlıkla evlatlarımızı kucaklamayı nasip etsin

amin canım:)

Hepinizi çok öptüm kızlar iyi akşamlar, otobüsümü kaçırmiyim muckss mucksss :)

hadi sana güle güle

Allah sizlerede nasip etsin cnm inanın hergün dualarımdasınız.bebişim iyi Allahın izniyle oğlum olacak inşallah hamişlik güzel gidiyo cnm biraz sxıcaklarda zorluk çektim sadece okadarda olcak tabi.30 haftalık oldum yani 7. ayı doldurmak üzereyim işte.11 kilo aldım drum normal gidiyosun diyo ama ben birazda kilolu hamiş kaldığım için fazla geliyo ama napalım doğumdan sonra inşallah verebilirim doğum tarihim 28 kasım ama bana sanki daha önce gelcekmiş gibi geliyo.burda havalar serin cnmözellikle sabahları üşüyorum valla.:deli:
Yay masallah:DDemek seninde benim gibi bir oglun olacak.Cok sevindim.Allah sag salim kucagina aldigin günleri göstersin insallah.Benim dogum günümde 23 kasim,kimbilir belkide senin oglusunda dünyaya gelmek icin o günü secer:)Ismi bellimi bebeginin?Bebeklerde en cok merak ettigim seylerden biriside isimleridir.Bencede kilon cok iyi masallah,fazla almamissin.

Yani öyle hesap kitap yapmıcam, canım istedikçe zorla yok :D

Napıyomuş sütün buharı, nasıl yapılıyomuş, ne işe yarıyomuş ki ?
Simdi söyle lalezarcim;adetinin bitiminden 5 gün sonra sütü kaynatiyormussun ve yarim saat kadar buharini icine cekiyormussun.Sonra hemen iliski olmaliymis ve sabaha kadar ayaga kalkmiyacakmissin.Sütün buhari yumurtalari yumusatip döllenmeyi kolaylastiriyormus.

Yay masallah:DDemek seninde benim gibi bir oglun olacak.Cok sevindim.Allah sag salim kucagina aldigin günleri göstersin insallah.Benim dogum günümde 23 kasim,kimbilir belkide senin oglusunda dünyaya gelmek icin o günü secer:)Ismi bellimi bebeginin?Bebeklerde en cok merak ettigim seylerden biriside isimleridir.Bencede kilon cok iyi masallah,fazla almamissin.
sağol cnm belki tutturum senin oğlunun doğum günüyle belli olmaz biz YUSUF EGE koymayı düşünüyoruzartık bu ismede çok alıştık değiştirmeyiz.

oyy Allah kolaylık versin canım yaa işin zor.

gönlünü ferah tut canım. herşey olacağına varıyor.
sıkma canını meleğimizin:)
Sagol sabirsizim yaa haklisin.Aksi gibi bu ayda acik tarafimdan yumurtlayacagimi düsünüyorum.Tasinma asamasinda önemli günleri kacirirsam bir daha kimbilir ne zaman acik tarafi yakalarim.Ama herseyin hayirlisi,hersey olacagina varir zaten...

sağol cnm sen neler yapıyosun bakalım kaç haftalık oldun bebişin nasıl kızın olcakmış.ben seninki erkek demiştim ama tutturamadım.Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin:)

21 haftadayiz bizde :) allaha sükür benimde simdiye kadar hic bi hamilelik $ikayetim olmadi ( gece uykusuzluk disinda :))
yaaaa bana herkez erkek dedi, doktor 99% kiz dedi.... dahada inanmiyorlar :)
yarin bidaha bakcak bakalim, ama bence 100% kiz :)
Aminn canim allahim isteyen herkeze nasip etsin....bizlerede sagsaglim kucagimiza almayi nasip etsin......

Geri