Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

oyyy sılam ne guzel yazmıssın canım ne ıcten okudum ne guzel dua...allahım dualarımızı kabul etsın ınsallah...yurekten amınnnnnnnnnnn dıyorum....dualarım senınle canım ınsallah ınsallah kabul olsun allahım bu guzelllıgı sanada nasıp etsın ınsallahhhhhhhhhhhhhh

herkese merhaba güzeller
sılaaaaaam canım benim duan çok güzel...inşallah bu dua kadar güzel tez vakitte o beklediğin haberi alırsın...bende duana canı gönülden amiiiiiiiiiiin diyenlerdenim gülüm
bu arada canlar bizde gayet iyiyiz bugün 23+4 olduk oğlumla.. sabahtan akşama kadar oğluma patik yelek palto örme telaşındayım:oppucuk: aslında hazır satılanları daha güzel ama duramıyorum. Rabbim tüm isteyenlere tez vakitte yaşatsın bu duyguları çok ama çok güzelmiş herkes yaşasın diye dua ediyorum
öpüyorum sizleri görüşürüz canlar

sılam dualarımız sizinle.Rabbim gönlünü elini boş çevirmesin senin ve tüm bebek isteyen kardeşlerimin.inş en yakın zamanda mucizene kavuşturulursun ve bu zaman senin için en hayırlı zaman anlamına gelsin kardeşim..
aminn inşallah fudelyam inşallah bizlerde hayırlısıyla bebeğimizin haberini veririz sizlere ...sizlerde sağlıklı bir hamişlik geçirirsiniz inşallah :)
oyyy sılam ne guzel yazmıssın canım ne ıcten okudum ne guzel dua...allahım dualarımızı kabul etsın ınsallah...yurekten amınnnnnnnnnnn dıyorum....dualarım senınle canım ınsallah ınsallah kabul olsun allahım bu guzelllıgı sanada nasıp etsın ınsallahhhhhhhhhhhhhh
aminnnnnnnnnnnnnnnn!!!tatlı cadım aminn inşallah o güzellikler nasip olur .Rabbim hangi ağızın duasını daha çabuk kabul eder bilemeyiz onun için siz arkadaşlarımdanda istedim dua :)
herkese merhaba güzeller
sılaaaaaam canım benim duan çok güzel...inşallah bu dua kadar güzel tez vakitte o beklediğin haberi alırsın...bende duana canı gönülden amiiiiiiiiiiin diyenlerdenim gülüm
bu arada canlar bizde gayet iyiyiz bugün 23+4 olduk oğlumla.. sabahtan akşama kadar oğluma patik yelek palto örme telaşındayım:oppucuk: aslında hazır satılanları daha güzel ama duramıyorum. Rabbim tüm isteyenlere tez vakitte yaşatsın bu duyguları çok ama çok güzelmiş herkes yaşasın diye dua ediyorum
öpüyorum sizleri görüşürüz canlar
inşallah izgilim tez vakitte bizde hamişler kervanına katılırız hayırlısıyla :) maaşallah sizde sağlıklı bişekilde büyüyosunuz bende senin gibi düşünüyorum ne kadar hazırı olsada bebeğime kendi ellerimle bişeyler örmeyi çook isterim inşallah sağlıkla doğar oğluşun ve ördüklerinle beraber fotolarını görürüz burada severiz yiğenimizi Allaha emanet olun :)

DUALARINIZI BEKLİYORUM DOSTLAR NEOLUR BANADA DUA EDİN:uhu:
ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİHİ VE SAHBİHİ ECMAİN.LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNİ KÜNTÜ MİNEZZALİMİN.
EY ALEMLERİN RABBİ OLAN YÜCE ALLAHIM
EY KAİNATIN BİR TEK YARATICISI OLAN YÜCE RABBİM
EY YARADILMIŞLARIN BİR TEK YARADANI
EY KİMSESİZLERİN KİMSESİ
EY BÜTÜN GÜZEL İSİMLERİ KENDİNDE BULUNAN ŞANI YÜCE ALLAHIM
SONSUZ ŞÜKÜR VE SONSUZ HAMD SANADIR.
RABBİM HERTÜRLÜ SIKINTI VE MUSİBETTEN SANA SIĞINRIZ
SEN HERŞEYİ HAKKIYLA BİLEN VE DUYANSIN
SANA AÇILAN ELLERİMİZİ KAPINDAN BOŞ ÇEVİRME RABBİM
HZ.MUHAMMED MUSTAFA (s.a.v)YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE VE SİLSİLEYİ ALİYYENİN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE BU MÜBAREK İNSANLARI ARAYA VESİLE KILARAK SADECE SENDEN DİLİYOR VE SADECE SENDEN İSTİYORUZ RABBİM.SEN HERŞEYE KADİR OLANSIN.ALLAHIM BÜTÜN EVLAT HASRETİ ÇEKEN DOSTLARA VE BANA YARDIM EYLE.OL EMRİNİ BİZLERE DE SUN RABBİM SENDEN BAŞKA GİDECEK YERİMİZ SENDEN BAŞKA SIĞINACAK KİMSEMİZ YOKTUR RABBİM!
SENDEN GELDİK DÖNÜŞÜMÜZDE SANADIR YA RABBİ
BİZİM DUALRIMIZI KATINDA EKSİKSİZ VE NOKSANSIZ BİR ŞEKİLDE KABUL BUYUR YA RABBİ.ALLAH HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN

YÜREK BAZEN HASRET DOLUDUR ACIR ACIR ACIR...
YAA ERHAMER-RAHİMİN YAA ERHAMER-RAHİMİN YAA ERHAMER-RAHİMİN
YA ZEL CELALİ VEL-İKRAAM
YAA HAYYU YAA KAYYUM
YAA HANNAN YA MENNAN
YA BERR YA MUCİB
YAA HĞALIK YA SAMET
ACIMI DİNDİR YÜZÜMÜ GÜLDÜR EYYY KUDRETİ SONSUZ OLAN ALLAHIM
ÜMİDİM SENSİN YARADANIM SEN BİZİM İÇİNDE KÜÇÜCÜK YÜREKLER YARAT N'OLUR SEN Kİ YOKTAN VAR EDENSİN!
AMİN , AMİN BİNLERCEKEZ AMİN !!!

Sılam canımm aminnnn inşallah tüm dualarımız kabul olur... Her akşam ve her sabah dualarımdasınız Allah'ım bana nasip etti bu duyguyu inşallah tüm isteyen arkadaşlarımada tattırsın bir an evvel.. bizlerede sağ salim evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin inşallah..ve hepimize sağlıklı, eli ayağı düzgün ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah... Büyük Allah'ım duysun sesimizi inşallah...

aaaaaaaa çok ama çok üzüldüm canım yaaa :( peki şimdi nasılsın?tedavi olarak ne uyguladılar?neden olmuş bu?

ila amleyat olucakmisim diye tutudular bende hayir dediyim icin baya bi tansoynlar firladi:) ama bebegim icin iyi degildi, tedavi konusuna gelince hamis oldum icin ilac alamiyordum ilthapin acilmasini beklediler acildida tek yapa bildikleri temizlemekti baska birsey bebek icin olmuyordu. valla dr neden geldiyini bilmiyor bi yere carptim ve hamilelik hormonlarinin asiri tepki verdiyini söyledi. bu hamislerde ve emzirenlerde cok oluyormus

Geri