Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

canim gögüsüm iltahap tutmus ama hemde nasil:( ila amelyat olucaksin dediler bende bebege zarar gelir diye korktum olmadim ne acilar cektim bu 6 günde hic sorma:(
ayşegül canım geçmiş olsun bahsetmiştin demek iltihap mı kapmış. kıyamam ya çok ağrı çektin galiba.Allah acil şifa versin şimdi nasılsın canım

Sılam canımm aminnnn inşallah tüm dualarımız kabul olur... Her akşam ve her sabah dualarımdasınız Allah'ım bana nasip etti bu duyguyu inşallah tüm isteyen arkadaşlarımada tattırsın bir an evvel.. bizlerede sağ salim evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin inşallah..ve hepimize sağlıklı, eli ayağı düzgün ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah... Büyük Allah'ım duysun sesimizi inşallah...
canım duaların için sağol canım inşallah Rabbim bizlerede anne olmayı nasip eder ve sizlerinde sağsalim meleklerinize kavuşmayı nasip eder :)

ila amleyat olucakmisim diye tutudular bende hayir dediyim icin baya bi tansoynlar firladi:) ama bebegim icin iyi degildi, tedavi konusuna gelince hamis oldum icin ilac alamiyordum ilthapin acilmasini beklediler acildida tek yapa bildikleri temizlemekti baska birsey bebek icin olmuyordu. valla dr neden geldiyini bilmiyor bi yere carptim ve hamilelik hormonlarinin asiri tepki verdiyini söyledi. bu hamislerde ve emzirenlerde cok oluyormus

anladım canım yaa gerçekten çok üzüldüm.yeni yıla ağrılarla girmişsin malesef.. ama tabi bebeğin için en doğru olanı yapmışsın bencede neticede mutlaka ilaç vs vereceklerdi sana ameliyatta.şimdi iyiysen sorun yok ama tabi tehlikeli bir durum olmamasınada dikkat et.sonuçta bebeğininde sana ihtiyacı var kendinide düşünmen lazım.kendinede bebeğinede iyi bak... durumundan haberdar et bizleride...

inşallah meryemcim inşallah Rabbim büyük...

prenses beklemenin ne zor olduğunu bilirim ve psikolojimizi çökerten bir ağırlıktır beklemek, inşallah sen güzl sonuçlarla dönersin canım ama rahatlamak istersen testini yap ..

bilge meleğim maaşallah baya büyümüştür göbüşün artık 30 haftaya göre kilonda gayet iyi inşallah oğlunun mr sonuçları iyi çıkar ve artık daha rahat günler geçirirsin seni çook öpt.Allahım hayırlı doğumlar nasip etsin :)

Evett göbüşüm kocaman olduu :) inşaallah şu mr da iyi çıksın da rahatlayalım.Rabbim sana da en kısa zamanda meleğini gönderir inşaallah canımmm.

maşallah kızlar 30 haftalık olmuşsunuz ne güzel Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin.siz doğurmaya yakınken ben 30 haftalık olacağım inş.cümlemiz için her şey sonuna kadar yolunda gitsin inş. öpüyorum Allah a emanet..

Teşekkür ederim canım çok sağol,sende Allaha emanet ol canım.

oyyy sılam ne guzel yazmıssın canım ne ıcten okudum ne guzel dua...allahım dualarımızı kabul etsın ınsallah...yurekten amınnnnnnnnnnn dıyorum....dualarım senınle canım ınsallah ınsallah kabul olsun allahım bu guzelllıgı sanada nasıp etsın ınsallahhhhhhhhhhhhhh

tatlı Cadımmmmmm, nasılsın canımmm,?

selam canlar bu gu gunduz test yaptım negatıf cıktı gunum den 5 gun gectı kasıklarım cok ağrıyor goğuslerım sızlıyor bırde cok akıntım var ee bunlar hamişlik belirtileri değilmi nıye teste cıkmadı acaba gec dollenme mı oldu kı yardım edın kızlar

ayşegül canım geçmiş olsun bahsetmiştin demek iltihap mı kapmış. kıyamam ya çok ağrı çektin galiba.Allah acil şifa versin şimdi nasılsın canım

evet canim ya cok feci bi iltihap hemde 23 yasindayim daha böyle bi aci görmedim ama bebisim icin bi agri kesici bilene almadim. simdi daha iyim canim burdaki dr dinlemedim kendi koca kari yöntemlerimle iltihapi akitmaya calisiyorum. cok tsk canim

anladım canım yaa gerçekten çok üzüldüm.yeni yıla ağrılarla girmişsin malesef.. ama tabi bebeğin için en doğru olanı yapmışsın bencede neticede mutlaka ilaç vs vereceklerdi sana ameliyatta.şimdi iyiysen sorun yok ama tabi tehlikeli bir durum olmamasınada dikkat et.sonuçta bebeğininde sana ihtiyacı var kendinide düşünmen lazım.kendinede bebeğinede iyi bak... durumundan haberdar et bizleride...

sagol canim daha iyim kendimi baya toparladim, dr iltihap ilerlemese bi zararin olamicani söyledi tabi daha kötü olmaya baslarsa kesin amelyat olmam lazim. rabbim bebegim icinde beim icinde hayirlisini nasip ettsin. güle güle tabi canim yaparim

Geri