Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

kızlar maalesef ben regl oldum ...Hemde regl tarihim 27 'si iken bu gün geldi kırmızılar :( arkadaşlar klomen düzenimi değiştirmişti hatırlarsanız normalde döngüm 26 gün iken klomenle döngüm 32 gün oldu son 3 ay 32 günde bir kırmızılar teşrif etti ve klomeni bıraktım bu ayda 32 günü bekliyordum ama eski düzenime göre bu gün 26 . gündü zaten ve geldi kırmızılar ;yani eskiye geri döndüm ...Başınızı şişirdim belki ama yazmak iyi geliyor canlar,bedenim beni hep şaşırtıyor bitek bebek gelerek şaşırtmıyor maalesef.. :(
canım benim seni merak ediyordum demek geldi şu gelmezolasıcalar
inşallah bu son ayındır inşallah tez vakitte kavuşursun meleğine
dualarım her zaman seninle... umudunu hiç yitirme...

bu arada herkese hayırlı cumalar güzeller
yine her zamanki gibi geldim ama kissssssmecikleeee yoooookk
neyse canlar biz gayet iyiyiz yarın nasipse randevumuz var...şekere bakılacak dualarınızı bekliyorum herkesi çooook çooook öpüyoruuuuuum
tatlı cadım berranur eminegelin doğum arefesindesiniz Rabbim kolaycık kısacık hemencik bir doğum nasip etsin...Rabbim hepimizin yardımcısı olsun
lalezaaaaaaaar fıstıklı lokumum sanada şöyleeeee en fiyakalısından bir selam çakayım:ar4fd:
bu arada bizim lara ve bilgemelek nerelerde....laraaaaa bilgemeleeeeeeek sesime gelin kuşum sesime:yahoo:
neyse daha fazla uzatmadan ben kaçayım ufaktan ufaktan
mesajımı okuyan herkese selamlar sevgiler saygılar hayırlı günler....

Son düzenleme:
Kizlar bugun hastanede bi kadinla tanistim...Yillarca bebek tedavisi gormus en sonunda bi kizi bir oglu olmus ve korunmaya baslamis..Korundugu anda hamile kalmis ve bebek sorunlu olur diye almak istemis dr lar kadin kesinlikle kabul etmemis. Ben bir bebek icin yillarimi verdim iki tane saglikli oldu simdi Allahin bana habersiz gonderdigi hediyeyi ozurlu olucak diye ellerimlemi oldurucem diyo. Bebek gercekten sorunlu galiba kadin aylarca hastanede kalicakmis ama cokkkkk mutluydu yinede:) Insallah hic bir sorun cikma bebeginde saglikli dogar kucuk hediyesi:)

tatlı cadım ben artık 19 aydır strese girmeyi bile unuttum canım nasip değilmiş...Rabbim insanların dualarını muhakkak kabul edermiş ama kiminin dileğini hemen verirmiş kiminin dileğini ahirette verirmiş sanırım ben de dileğine ahirette kavuşacak bir kulum...
hayır oyle düşünme sakın nasıp degılmıs dıyemeyiz hıcbırzaman allahım en hayırlı zamanda verecektır sen umutsuz olursan bunun bır hayrı kalırmı sence???????
olumsuz düşünce unutmqakı senı daha cok strese sokarak ve kafanda buyuterek etkılıyor ve buda senın bebek konusundakı calısmanı engellıyor verımsız yanı.....hanı olmus guzel seylerı bılmesem duymasam tamam haklısın dıyecegım ama benım teyzemın yılarca olmadı cocugu ama suan 3 tane cocugu var.....hersey bızım ıcın.....
senı cok ıyı anlıyorum ama lutfen karamsarlıgı kapılma

neyse canlar biz gayet iyiyiz yarın nasipse randevumuz var...şekere bakılacak dualarınızı bekliyorum herkesi çooook çooook öpüyoruuuuuum
tatlı cadım berranur eminegelin doğum arefesindesiniz Rabbim kolaycık kısacık hemencik bir doğum nasip etsin...Rabbim hepimizin yardımcısı olsun
lalezaaaaaaaar fıstıklı lokumum sanada şöyleeeee en fiyakalısından bir selam çakayım:ar4fd:
bu arada bizim lara ve bilgemelek nerelerde....laraaaaa bilgemeleeeeeeek sesime gelin kuşum sesime:yahoo:
canım sagollll ınsallah evet son gunler gerı sayımlarımız basladı bızlerın.....dualarımız bırbırımız ıcın....ınsallah guzel haberlerle dönersınız.....

Kizlar bugun hastanede bi kadinla tanistim...Yillarca bebek tedavisi gormus en sonunda bi kizi bir oglu olmus ve korunmaya baslamis..Korundugu anda hamile kalmis ve bebek sorunlu olur diye almak istemis dr lar kadin kesinlikle kabul etmemis. Ben bir bebek icin yillarimi verdim iki tane saglikli oldu simdi Allahin bana habersiz gonderdigi hediyeyi ozurlu olucak diye ellerimlemi oldurucem diyo. Bebek gercekten sorunlu galiba kadin aylarca hastanede kalicakmis ama cokkkkk mutluydu yinede:) Insallah hic bir sorun cikma bebeginde saglikli dogar kucuk hediyesi:)
allahım cok buyuk ınsallah olmaz ama allaha guvenen bır kulu herseyı ona bırakarak kenıdnı uzmez....dedım ya hersey bızler ıcın...hakkımızda herseyın hayırlısı olsun.....cok saglıklı dersın ama dogunca sorun cıkar....yanı bızım ıcın nelerın ıyı oldugunu nelerın kotu oldugunu bızler bılemeyız sadece tevekkulllll.....

Uyy canımın içi, selamını aldım kabul ettim tatlı kuşum, kendine çooooooook iyi bak bebişine de tabikide :)

Rabbim büyük Lalem be, belkide kadıncağızın bu kabullenmiş hallerine sağlıklı bir evlat verir Allahım, ama olmasada o kadıncağızın ona en iyi şekilde bakacağını düşünüyorum ve tabikide bir sürü sevap kazanacak..

Geri