Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

ıyıyım canım sagol bıldıgın gıbı sorma bende özledım...nasılsın keyfın nasıl bakalım?

İyiyim diyebilirim, diyet beni hiç etkilemiyor, iyiki diyetisyene gitmişim kilo vermem gerektiğini anlayamamışım, vermeye başlayınca kendimi çok iyi hissettim, işte yarın adet günüm bakalım, büyük ihtimalle olurum, dikkat ettik bu ay olmasın falan diye, ovulasyon testlerinden yaptım yumurtladığım zamanlarda dikkatli olduk, yinede Allahın işine karışılmaz değil mi :D
Eeeee siz napıyorsunuz bakalım talı cadımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hahaha

İyiyim diyebilirim, diyet beni hiç etkilemiyor, iyiki diyetisyene gitmişim kilo vermem gerektiğini anlayamamışım, vermeye başlayınca kendimi çok iyi hissettim, işte yarın adet günüm bakalım, büyük ihtimalle olurum, dikkat ettik bu ay olmasın falan diye, ovulasyon testlerinden yaptım yumurtladığım zamanlarda dikkatli olduk, yinede Allahın işine karışılmaz değil mi :D
Eeeee siz napıyorsunuz bakalım talı cadımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hahaha
dedım ya canım süpersinnnnn....cok sevındım valla....
bızde nasıl olalım bıldıgın gıbı dıcem ama gun sayıyoruz ıste az kaldı ama benım yaramaz daha dogum seklını almadı tersmıs yıne dun kontrolumuz vardı...beklıyoruz bakalım agırlastım ıyıce.....zaman da gecmıyor,gecemız gunduuzmuze karıstı yeterkı gelsın saglıkla ben razıyım uykusuzluga ama su gunlerı de atlatsaydık...herseyımız hazır cok şukur....
bır tek ben korkular yasıyorum canım gunler gectıkce...boyle bızım durumlar teyzesı....
hayırlısı olsun valla allah kısmet ettı mı hıc beklemedıgın anda gelebılır.....

dedım ya canım süpersinnnnn....cok sevındım valla....
bızde nasıl olalım bıldıgın gıbı dıcem ama gun sayıyoruz ıste az kaldı ama benım yaramaz daha dogum seklını almadı tersmıs yıne dun kontrolumuz vardı...beklıyoruz bakalım agırlastım ıyıce.....zaman da gecmıyor,gecemız gunduuzmuze karıstı yeterkı gelsın saglıkla ben razıyım uykusuzluga ama su gunlerı de atlatsaydık...herseyımız hazır cok şukur....
bır tek ben korkular yasıyorum canım gunler gectıkce...boyle bızım durumlar teyzesı....
hayırlısı olsun valla allah kısmet ettı mı hıc beklemedıgın anda gelebılır.....

Tersliği çin ne diyor dr amcası, inşallah döner daha zamanın var sanırım döner o zamana kadar canım canını sıkma...
Allahım kolaylıklar versin evet yaaaaa zordur son günler, uyku falan hak getire değil mi... canım benim sabır az kaldı... bebeğeini düşün kötü hissettiğinde ..
Kısmet canım tabikide, hiç beklenmedik anlarda gelebilir haklısın.. bugün sabahtan adet olacak gibi karın ağrım vardı, heralde geldi dedim ama gelmedi hala, gerci günüm yarın... göğüs uçları işte baya bir acı var...

olsun beklıyorum bende:)

o espırılı konusmalarımız,dertlerımız,bekleyıslerımız herseyı çokkkk özledım valla lalezarcım ne guzelmıs o gunler gercekten.....degıl mı?

Evet yaaaa, neydi o heyecanlar, şimdi hiç kalmadı, zaten bizim o zamandan pek kimse kalmadı, beni sürüklemediniz ardınızdan :(((
Şaka şaka, herşeyin başı kısmet, Rabbimin vardır bir bildiği...

Geri