Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

aaaaaaaaaaaaa kimler gelmiş yaaa
ayşegüll cnm çok ama çok sevindim güzel haberine yaa Rabbim tamamına erdiri inş cnm sen içini ferah tut duarlım sen ve Yazgülümle inş kucaklarımız almayı nasip etsin mevlam
kızlar lütfen sizde bana dua edin oğlum biraz erken gelcek sanırım bugün nst de sancılarım çok fazla ve dzüeliydi doktor acil yatış istedi sonra ben eve gitmek siteyince eğer artarsa mutlaka gel dedi bi yandan doğum olsun istiyorum biyandan korkuyorum dua bekliyorum sizden

paşamı sağlıkla kucaklarım inş en yakın zamanda:)

aysegül canim tebrikler allah sag salim kucagina almayida nasib etsin insallah

çok saol bitanem seninkinide inş aminnnnnnnnnnnnn rabbim bütün isteyenlere versin inş

aaaaaaaaaaaaa kimler gelmiş yaaa
ayşegüll cnm çok ama çok sevindim güzel haberine yaa Rabbim tamamına erdiri inş cnm sen içini ferah tut duarlım sen ve Yazgülümle inş kucaklarımız almayı nasip etsin mevlam
kızlar lütfen sizde bana dua edin oğlum biraz erken gelcek sanırım bugün nst de sancılarım çok fazla ve dzüeliydi doktor acil yatış istedi sonra ben eve gitmek siteyince eğer artarsa mutlaka gel dedi bi yandan doğum olsun istiyorum biyandan korkuyorum dua bekliyorum sizden

paşamı sağlıkla kucaklarım inş en yakın zamanda:)

canımm benimmm allah razı olsun duarını bekliyorumm rabbim birbirimize ettiğimiz duarını kabul edecektir eminm
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn inş busefer alırız meleklerimizi kucağimıza canım

sende korkma tatlım allahım yardımcın olsun inş sağ salim alıcaksın meleğini kucağina benimde duarım seninle allaha emanet olun bebişin ve sen

Son düzenleme:
kızlar uzun zaman oldu sizi görmeyeli doğum yapanlar olmuş allahım analı babalı büyütsün ve doğum yapacak olan arkadaşlarımada allah yardım etsin tatlı cadım cok tebrik edrim canım benim kızlar test yaptım ikinci çizgi çıktı çok mutluyum ama korkuyorum duarınızı bekliyorum inş bu sefer bebişim bana sımsıkı tutunur hiç bırakmaz salı kan testi yaptırıcam inş herşey yolunda gider hepinizi çok seviyorum duarım hep sizinle sizde bana dua edin tek tek öpüyorum

yazgülüm canım hamiş olmuşuz ikimizde aynı anda çok sevindim inş rabbim bu sefer bebişlerimizi korur ve sağlıcakla kucağimiza verir
Aysegülüm,kadayifim,baklavam:)Gözün aydin birtanem,ikinci cizgiyi görmüssün.Allahim saglikli bir hamilelikten sonra minik melegini kucaginda görmeyide nasib etsin insallah.Cok sevindim canim,kocaman kucakliyorum seni...

Tatli cadim,seninde gözün aydin birtanem.Asya yegenimizi hayirlisiyla kucagina almissin.Güle güle anali babali büyütürsünüz insallah.Öpüyorum ikinizide...

Geri