Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Aysegülüm,kadayifim,baklavam:)Gözün aydin birtanem,ikinci cizgiyi görmüssün.Allahim saglikli bir hamilelikten sonra minik melegini kucaginda görmeyide nasib etsin insallah.Cok sevindim canim,kocaman kucakliyorum seni...

canımmmmmmmmmmmmmmmm çok özledim seniii allah razı olsun inş canım neolur dua et bana kandada çıkarda inş çok korkuyorum duarını bekliyorum çok öpüyorum senin bebişde büyümüş maşallah allah tamamına erdirsin hepimizinkinide inşşş

aaamin fıstıklım çok özledim seni çok dua ettim kabul oldu sonunda şükürler olsun.avatarından göbüşüne düşmüş melek çok inanılmaz sevindim.Allah kucağına almayı da nasib etsin inşaallah

aaamin fıstıklım çok özledim seni çok dua ettim kabul oldu sonunda şükürler olsun.avatarından göbüşüne düşmüş melek çok inanılmaz sevindim.Allah kucağına almayı da nasib etsin inşaallah

oyyyyy canım benim

Allahım razı olsun senden hepinizden çok şükür bide kanda çıksaydı bugün saat 3 alıcam sonucu dua et benim için kuşumm aminnnnnnnnnnn inş busefer meleğimi kucağima alırım canım sen neler yaptın bakem oğluşun nasıl çok şeker olmuş ya allah nazardan korusun yerim ben onun minik ellerini

Geri