Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

teşekkür ederim canım.ben bu sene doğdum asıl.doğururken doğdum.hadi sen de biran önce git de hayırlı haberlerle yeniden doğmuş giibi ol :))

canımmm beimm yaa inş bitanem ben gidiyorum biliiyorumki kalbiniz beninle hepinizi çok seviyorumm inş güzel haberler veririm size öpüyorumm çokkkkkkkkkkkm kendinisze ve minik meleklerinize çok iyi bakınn öpüyorum onların minik yanaklarından

bizim de aşımız pazartesi günü olacak inşaallah.yarın benim doğumgünüm :))

mrs.m sen bu dönem çalışmazsın herhalde demi?

öyle miiiiii mutlu yıllar canım benim şimdiden... allah oğlunla ve eşinle size bir ömür boyu sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler göstersin inşallahhhhh.
doğum günün kutlu olsun canım. bu arada yarın benim de nikahımın yıl dönümü :)

bizim aşı 29 undaydı ama haftasonuna geliyor diye bugüne randevu vermişlerdi. çok şükür atlattık, bu gece iyi geçerse tamam zaaten.
ben martta başlıcam canım. kayınvalidem gelecek, sonra annem. sırayla işte.

canımmm beimm yaa inş bitanem ben gidiyorum biliiyorumki kalbiniz beninle hepinizi çok seviyorumm inş güzel haberler veririm size öpüyorumm çokkkkkkkkkkkm kendinisze ve minik meleklerinize çok iyi bakınn öpüyorum onların minik yanaklarından

çabuk gel de haberi hemen paylaş bak ona göreeee
ben de öptüm canımmm

kızlar görüşürüz ben çıktım, ayşegülcüm hayırlı haberlerle dönersin inşallahhhhh
zaman bulursam hemen neti açar sonucunu öğrenirim.

hoşça kalınnnn :)

Aysegul bitanem insallah su anda hayirli haberi almissindirda bizede en kisa zamanda haber edersin.. Dualarim seninle canim benim.. Cok cok opuyorum ve sabirsizlikla bekliyorum

kızlar tebrık edenlerı kutlarım gecmıs sayfalara dönemedım.....
kızlar sızlerı tekrar gormek guzel cossun yıne burası ınsallah.....
aysegul guzel haberlerle donersın ınsallah allahım yuzunu guldursun.....

Canim hadi gozun aydin iki saattir dakka basi sayfayi yeniliyorum.. Bence cok guzel bir deger insallah melegin bu defa sana SIKI SIKI tutunacaktir hic merak etme sen emi.. Allah sonuna kadar gelmeyi nasip etsin ikimizede bu defa

canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm çok saol gerçektenmi dr deli ettim resmen adetimin 3 gün geçmişdi dün

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn inş tatlım ya

Geri