Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm çok saol gerçektenmi dr deli ettim resmen adetimin 3 gün geçmişdi dün

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn inş tatlım ya

Iyi yapmissin doktoru deli etmekle canim ama degerin bence cok guzel hic canini SIKMA tamam mi? Hatta 3-4 gun sonra kontrole gidersen muhtemelen keseyide gorursunuz insallah.. Cok sevindim askim ya

Kankim gelmişsin, evet evet sonuçççççççççççççççççç

Fistik sen nasilsin?

Daha ne kadar olacakmış değerin, o dr saf mı Allahım yaaaa, daha kaç gün gecikti ki adetin, de o daha yüksek bekliyor..

Bencede Lalezarim hakli.. Daha cok yeni ve bence cok guzel bir deger.. Ay keske bende baktirabilsem meraktan catliycam bu gidisle

Iyi yapmissin doktoru deli etmekle canim ama degerin bence cok guzel hic canini SIKMA tamam mi? Hatta 3-4 gun sonra kontrole gidersen muhtemelen keseyide gorursunuz insallah.. Cok sevindim askim ya

Fistik sen nasilsin?

Bencede Lalezarim hakli.. Daha cok yeni ve bence cok guzel bir deger.. Ay keske bende baktirabilsem meraktan catliycam bu gidisle

Tatlım napim mideyle uğraşıyorum bu ara ben, bebek falan unuttuk, bir de diyet yapıyorum işte...

Canim gecmis olsun kiyamam ben sana insallah en kisa zaman hem kilolardan hemde mide problemlerinden kurtulup tam gaz bebek calismalarina baslayacaksiniz ben inaniyorum sonuna kadar

Sağol tatlım yaaa, vallaha geceleri tutuyor birde esas, gündüzde ağrıyor ama gece resmen işkence gibi :S inşallah en kısa zamanda canım geçecek, ilaçlar biraz de yiyecekklerime dikkat edersem bu iş olur, diyetime de 2 ay daha devam etmeyi düşünüyorum, ondan sonra gelsin çalışmalar :puha:

Fistik sen nasilsin?

canım benim bitaneciğimm eminim senin değerinde çok güzeldir kuşumm allahım ikizinde yüzünü güldürecek inş bu sefer allah hepinizden razı olsun bütün duarınız kabul olsun inş en kısa zamanda laleme sılama aklıma gelen gelmeyen herkese asip etsin

inşş canım şimdi bide kese görme derdi var oyyoyyy bitmiyi sıkıntı yaaa allahım yardımcımız olsun

Geri