Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

kızlar cumartesi günü halamlar geldi bize.kahve falı bakar.bardağımı açmasıyla kapamı bir oldu.evinin her tarafında nazar var.bir sürü göz var evinde dedi.tüm evini sarmış dedi.:((((( bu yüzdende boşa koysan olmuyor doluya koysan almıyor dedi.ne yapabilirim nazar için ??yardım edin ya belkide sırf bu nazaryüzünden bile olmuyor olabilir bebek.kuranda nazar varmış ve dağı bile yerinden oynatabilir miş insanı ölüme bile götürürmüş nazar.

selam kızlar..
tatlım tamam Kuran-ı Kerimde nazar var doğru ama fal da yooookk yani kahve falı da olsa bakmak baktırmak günah bitanem. inanma öyle şeylere. nazar varsa ayetel kürsi nas felak bol bol oku gönlüne çürüklük verme.sana ve ailene Rabbim izin vermedikçe hiçbir şey zarar veremez. ne kadar kuvvatli olursa olsun canımm.dularımla gülkercim..

aslıcımmm bebişin çokkk tatlı maşallah allah nazardan korusun tatlımm nasılsın baya büyümüşdür senin minikyerim ben onuu onu benim yerime öp canım

pozitif beby canım lütfen fala inanma çok günah vede yalan zaten arkadaşlarımın dediği gibi bol bol oku bende çok okuyorum rahatlatıyo raabbim en kısa zamanda bu listedeki bütün meleklerime bebiş nasip etsin sürekli duarımdasınız hepinizi çokkkkkkkkkkkkk seviyorumm

emoşum sende almişsın bebişini kucağina çok şükür allah analı babalı büyütsün canımm

llalezarım kankimm hadi güzel haberler ver bize duarım seninle benim güler yüzlü meleğim

Geri