Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

merhaba kızlarrrr
naber anlatın bakalım :)
ayy mrsm ne anlatayım ben de her şey aynı bu gün adet bitti u aya yeni umutla başladık bakalım ama içimden bir his bu ay hamiş kalacaksın diyor :bebeğim: bir de kpss çalışıyorum harıl harıl bu sene atandım atandım yoksa artık özel sektör diyeceğim başka işler bakacağım bakalım (2005 mezunuyum çokoldu yani) işte benden böyle sen anlat bakalım şirin Ela hanım :nazar: nasıl, sen neler yapıyorsun bakalım

ayy mrsm ne anlatayım ben de her şey aynı bu gün adet bitti u aya yeni umutla başladık bakalım ama içimden bir his bu ay hamiş kalacaksın diyor :bebeğim: bir de kpss çalışıyorum harıl harıl bu sene atandım atandım yoksa artık özel sektör diyeceğim başka işler bakacağım bakalım (2005 mezunuyum çokoldu yani) işte benden böyle sen anlat bakalım şirin Ela hanım :nazar: nasıl, sen neler yapıyorsun bakalım

ayyyyy inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh bitanem rabbim gönlünden geçen ne dieğin varsa hemencik kabuk etsinn canım benimmm

böyle şeyler söylenmez ama senin için yasin adadım inş buay hamiş kalırsan okuycam rabbim kabul etsin gülümm

ayyyyy inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh bitanem rabbim gönlünden geçen ne dieğin varsa hemencik kabuk etsinn canım benimmm

böyle şeyler söylenmez ama senin için yasin adadım inş buay hamiş kalırsan okuycam rabbim kabul etsin gülümm
ayy canımsın yaa Allah razı olsun yaa bana okadar büyük desteksiniz ki iyiki varsınız sizi çoooook seviyorummm canım benim ya :kiss: Allahım duysun sesimizi inşallah

ayşegülüm nasıl gidiyo hasmişlik kuzumm bide sen hamişlik için özel bişi yaptın mı anlat bakem kız :D:D

iyiçok şükür bitanem bulantıdan yemekyemekte sıkıntı çekiyorum o biraz üzüyo beni meleğimi besleyememekten korkuyorum

yaptım canım ne yaptım biliyomusun aman napim artık hamiş kalmak için hiç bişey yapmıycam dedim dr gitmeyi bıraktım kürleri bıraktım hamile kalamıyosam terzi olurum dedim doğru düzgün ilişki bile olmadı inan evlilik yıldönümümde geldi meleğim
rabbim sizede nasip etsin canım

yaaaa :) bak şimdi çok heyecanlandımmmmm allahımmmmm inşallah içindeki ses doğrudur canım benim. rabbim gönlüne göre versin inşallahhhhh.
çalış çalış kpss ye, özel sektör çok yorar tatlım. elacım iyi teyzesi çok şükür, artık bol bol gülüyor çığlıklar atmaya da başladı, tam bir cadı :)
ben de 10 gün sonra işe başlıyorum. şimdilik herşey aynı, kızımla geçinip gidiyoruz :)

mrsm fıstıklı kurabiyem benim kaymaklı kadayıfım nasıl bakim keyfi yerindemi teyzesinden bir istediği varmı

canımmmm ikimiz de iyiyiz çok şükür allaha... teyzesinden isteği: senin minik için acele ediyor, onu görmek istiyorrrrr :) inşallah o günleri de görürüz.
senin mercimeğin nasıl canım yoksa fasulye mi oldu :) kaçıncı haftaya geldin

iyiçok şükür bitanem bulantıdan yemekyemekte sıkıntı çekiyorum o biraz üzüyo beni meleğimi besleyememekten korkuyorum

yaptım canım ne yaptım biliyomusun aman napim artık hamiş kalmak için hiç bişey yapmıycam dedim dr gitmeyi bıraktım kürleri bıraktım hamile kalamıyosam terzi olurum dedim doğru düzgün ilişki bile olmadı inan evlilik yıldönümümde geldi meleğim
rabbim sizede nasip etsin canım
ayy evlilik yıldönümünde hemde çokk güzell canım iyi yapmışsın kafamı temizledim diyon yani bak geldi meleğin çok şükür :nazar:

Geri