Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

mrs.m canım bısey sorcam sezeryandan sonra kanaman nezaman bıttı?suan 2ay oldu degılmı ela gelelı ve sen yenı regl oldun?bırde benım kesık yerınde sankı kabuk varmıs gıbı bısey var dokunamıyorum da ne zaman ıyılesıcek bu kesık yerı merak edıyorum......bulmusken sıkıstırayım senı sorularımla:)

pimpirikli olma dicem ama faydası yok biliyorum :) bende öyleydim ve bütün hamileler öyle emin ol. ve bu durum doğum yapana kadar sürüyor canım.
sen rahat olmaya çalış canım. ne kadar rahat olursan meleğin o kadar iyi gelişir inşallahhh.
maşallahhhhhhh canım benim 7 hafta çok iyi. allah 17., 27. ve 37. haftasını da gösterip zamanında kucağınıza verir inşallah tatlım.

inşallahhhh olur canım inşallahhhhh...
evet yaaa tam bir cadı, geçenlerde denedim fotosunu değiştirmeyi ama olmamıştı yine denerim canım

ahhh ahh bitanem hamiş olmadan önce bilmezdim böyle olduğunu hamiş kalınca geçicek sanırdım ama öyle olmuyo tamam tatlım senin sözünü hep dinlerim biliyosun aminnnn inş canımmmm benim

hosbulduk canım sagol....en guzelınden bır tanede senın olsun ınsallah.....
dualarımın arasında herzaman aysegulde vardı ve aysegul hamıle kaldıgında oyle mutlu oldum kı sımdı ınanıyorum sıra sende.....
inşallah tatlı cadım inşallah Allahım gönderecek inşallah

evet canımnezaman kafan rahatladı meleğin göbüşünde bunu bil mrsm az mı dedi bana stresten uzak dur diye sonunda dinledim sözünü aldım sonucunu şimdi bende sana diyorum şunu bilki gelecek meleğin sadece sabırr duarım hep seninle

amanda aman kimler gelmiş kuşumm nasılsın asyam nasıl teyzesinin güzeli özledim sizi yaa

sağolun canlarım desteğiniz için iyiki varsınız :kiss:

evet canımnezaman kafan rahatladı meleğin göbüşünde bunu bil mrsm az mı dedi bana stresten uzak dur diye sonunda dinledim sözünü aldım sonucunu şimdi bende sana diyorum şunu bilki gelecek meleğin sadece sabırr duarım hep seninle

amanda aman kimler gelmiş kuşumm nasılsın asyam nasıl teyzesinin güzeli özledim sizi yaa
ıyıyız gülüm sen nasılsın?evet buraalr uzun zamandır cok tenha eskı zamanalrımzıı özler olduk....sen nasılsın?dınlenıyorsun degılmı?bır sıkıntın yok degılmı?bısey yıyememkten korkma suan senden beslenmıyor zaten bulantıların gecsın ınan rahat rahat beslersın bebısı....
oyyy cennet kokulu Asyamız bıcı bıcıda yapmışş yerim ben onu benim için kokla annesi teyzoş kokulu öpücük gönderdi de :D :kiss:
tamam koklarım canım....

1 ay daha geçsin biraz daha rahatlarsın canım... iyi olmanıza sevindim. nasıl suyu seviyor mu asya?
ela da iyi canım uyuyor şimdi ama uyanabilir. evet yaaaa son 10 gün :((( o yüzden bol bol öpüp kokluyorum, oyunlar oynatıyorum. allahtan yarım gün de hemen eve gelebilicem. özel sektörde olsam akşam 6-7 den önce kuzumu göremezdim.
evet sevıyor masallah o konuda ıyıyız....cok sukur haklısın canım ne olcak sımdı ılk kım bakıcak sen okuldayken?

mrs.m canım bısey sorcam sezeryandan sonra kanaman nezaman bıttı?suan 2ay oldu degılmı ela gelelı ve sen yenı regl oldun?bırde benım kesık yerınde sankı kabuk varmıs gıbı bısey var dokunamıyorum da ne zaman ıyılesıcek bu kesık yerı merak edıyorum......bulmusken sıkıstırayım senı sorularımla:)

:)
canım 25 gün sürmüştü ilk 10 gün yoğun sonraki 15 gün normal regl gibiydi.
ben şubatın 3 ünde ilk reglimi oldum yani ela 2 ay 5 günlükken. ama herkesin regli farklı dönemlerde oluyormuş.
benim kesik yerimde öyleydi. hani elimiz kanar ve silmezsek kan koyulaşıp donar ya kabuk gibi işte aynı öyleydi. bende hiç ellemedim, mikrop kapmasın diye ve kendisi yavaş yavaş dökülmeye başlamıştı. şimdi hiç yok. sadece iz var.
benim şu anda kesik yerim acımıyor ama bazen karnıma doğru içte ağrı olabiliyor. sanırım iç karnın iyileşmesi zaman alıyor canım

ahhh ahh bitanem hamiş olmadan önce bilmezdim böyle olduğunu hamiş kalınca geçicek sanırdım ama öyle olmuyo tamam tatlım senin sözünü hep dinlerim biliyosun aminnnn inş canımmmm benim

inan canım sonuna kadar o korkular bitmiyor. kucağına alınca geçer zannediyorsun, bu sefer de farklı korkular oluşuyor. anne olmak zormuş :)
sen hep olumlu düşün ki kuzun da olumlu bir şekilde huzurla gelişsin. biliyorsun annenin psikolojik durumunu kuzular hemen hissediyor.

evet sevıyor masallah o konuda ıyıyız....cok sukur haklısın canım ne olcak sımdı ılk kım bakıcak sen okuldayken?

oh ne güzel :) suyu sevince banyoları da kolay oluyor. bizimki ilk zamanlar çok ağlıyordu, çok şükür sonra alıştı.
canım kayınvalidem gelecek. sanırım 1 ay o kalacak, sonra annem gelecek. sırayla işte.

:)
canım 25 gün sürmüştü ilk 10 gün yoğun sonraki 15 gün normal regl gibiydi.
ben şubatın 3 ünde ilk reglimi oldum yani ela 2 ay 5 günlükken. ama herkesin regli farklı dönemlerde oluyormuş.
benim kesik yerimde öyleydi. hani elimiz kanar ve silmezsek kan koyulaşıp donar ya kabuk gibi işte aynı öyleydi. bende hiç ellemedim, mikrop kapmasın diye ve kendisi yavaş yavaş dökülmeye başlamıştı. şimdi hiç yok. sadece iz var.
benim şu anda kesik yerim acımıyor ama bazen karnıma doğru içte ağrı olabiliyor. sanırım iç karnın iyileşmesi zaman alıyor canım
tam ustune bastın canım evet aynen oyle yara kabuk gıbı.....
benım ılk 4 gun oldu kanama kesıldı sonra rengı degıstı hatta bıttı sandım ped koymadım bırde mahvettı ped tahrıs olmus alt taraf koymak ıstemedım....
derken bır gece uynadıgımda pat dıye kan dokuldu megersem devam edıyormus kanama.....bıtmemıs....kırkımız cıkınca kesılır galıba.....
bırde dogumdan sonra ılk agdanı (sen agda yaptırıyrosun dıye yazıyorum)nezaman yaptırdın?bırde kesık yerımın uzerınde kı ben galıba hamıleyken bıraz yukarı cıkmısım temzlerken alt tarafı bırazcık tuy var ve ben onları nasıl alabılırım sence?tek tuk ama gormem yetıyor....bırde sende hıssızlık varmı kesık yerınde?ayyy cok sordum yawww

Geri