Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

selam kızlarrrrr

sabırsızım ne güzel canım benim çok şükür bebişin büyüyor, inşallah güzel güzel kalp atışlarını da duyarsınız. hem de dört nala koşan at sesi gibi :)

hazancım merak etme canım herşey yoluna girer. normalde kese en rahat 6. haftada görünüyor ve tabiki alttan muayene ile. için rahat etmediyse bir başka doktora daha görün bence canım.

yağmurcum inşallahhhhhh hayırlı sonucu alırsınız dualarım seninle.

şimalcim inşallahhhh aşılama tutar canım, dualarım seninle.

ayşegülcüm inşallah bugünkü 2 li test yolunda gitmiştir tatlım.

melodicim tebrik ederimmmmmm :) hayırlı olsun, cuma günü kan testi yaptıracakmışsın, en iyisi bekleyip öyle sevinelim :)

okudukça yazmaya çalıştım, yazamadıklarım varsa kusura bakmasın, hepinizi öptümmmmm
teşekkürler arkadaşlar hepinize gelişiyormuş yumurtalarım Allaha şükür
Allah herkeze versin

arkadaşlar uzun zamndır giremiyorum ama sürekli bakmaya çalışıyorm yazamasamda Rabbim tüm evlat isteyen kardeşlerime nasip etsin hayırlısıyla bu duyguyu inş
bizde oğlumla büyüyoruz teyzoşları bugün 43.günümz zorda olsa mükemmel bişi hep duamdasınız burda ne günler paylaştık 2009dan buyana LALEZAR cnm senin için hep bakıyorm buraya inş en kısa zamnda güzel haberini alıcaz SILAM NİSA ve diğer tüm beleyenler inşş Allah nasipeylesin en kısa zamnda hamiş haberlerinizi almayı hepiniz aeolun

eski dostlar özledim hepinizi sohbetlerşimizi gönüller bir ama grşz inş canlarım

2010_327
arkadaşlar uzun zamndır giremiyorum ama sürekli bakmaya çalışıyorm yazamasamda Rabbim tüm evlat isteyen kardeşlerime nasip etsin hayırlısıyla bu duyguyu inş
bizde oğlumla büyüyoruz teyzoşları bugün 43.günümz zorda olsa mükemmel bişi hep duamdasınız burda ne günler paylaştık 2009dan buyana LALEZAR cnm senin için hep bakıyorm buraya inş en kısa zamnda güzel haberini alıcaz SILAM NİSA ve diğer tüm beleyenler inşş Allah nasipeylesin en kısa zamnda hamiş haberlerinizi almayı hepiniz aeolun

eski dostlar özledim hepinizi sohbetlerşimizi gönüller bir ama grşz inş canlarım

Uyyy paşam büyümüş 40 gününü doldurmuş, uçurdunuzmu 40'larınızı :)
Vallaha canım benim çok sağol bende işte malum ine beklemedeyim, bu ay olmazsa gelecek aya biraz ümitliyim yeni bir dr gittik, hazırlık yapalım hemen bir tüp bebek merkezine göndericem sizi dedi :)

asm.ext..................................... 25 MartLalezar.................................... 25-29 MartMelodi_cn ....................................28 MartEsinerkan.....................................14Ma rtPozitif baby..................................1 NisanYasemin.....................................9-10 NisanŞimall....................................... 14 NisanSılam_nisa..................................14 NisanRanagül.......................................16 nisanPirenses...................................18 NisanAllahım hepsine Anne olmayı sen nasip et (amin) Günaydın mercimek sevdalıları !

saol canım duaların için.Allah tez vakitte gerçekleştirsin dualarımızı.

hu hu kimse yok mu yine..
lalezarrrrrrrrrrrrrrr bizim burası pek bir temiz parlıyor resmen kız neden kiii:))))))))))) deli yav iyi güldürüyorsun
herkesi öpüyorum özledim hepinizi

hu hu kimse yok mu yine..
lalezarrrrrrrrrrrrrrr bizim burası pek bir temiz parlıyor resmen kız neden kiii:))))))))))) deli yav iyi güldürüyorsun
herkesi öpüyorum özledim hepinizi

Napim bacım gelen giden, ben öyle boş duramam barim temizlik yapıyorum hahaha hahaha
Gelmiyorsunuz 16,00 dan sonra ben hep buralardayım canım. öpüyorum bende :)

asm.ext..................................... 25 MartLalezar.................................... 25-29 MartMelodi_cn ....................................28 MartEsinerkan.....................................14Ma rtPozitif baby..................................1 NisanYasemin.....................................9-10 NisanŞimall....................................... 14 NisanSılam_nisa..................................14 NisanRanagül.......................................16 nisanPirenses...................................18 NisanAllahım hepsine Anne olmayı sen nasip et (amin) Günaydın mercimek sevdalıları !
Aminn inşallah canım inşallah :kiss:
canım benim çok teşekkür ederim.
ctesiye az kaldı ve beni heyecan sardı. inşallah kalp atışlarını duyarız de bir ohhhhhh çekerim:)

rabbim isteyen herkesen yaşatsın bu duyguyu... amiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnn :)
oyy sabırsızım seni bu tatlı telaşlarda görmek ne kadar güzel çok şükür inş meleğinin cinsiyetini doğumunu da bizlerle paylaşacaksın canım :nazar:
selam kızlar,4 gun sonra 2 aylık olacaız cok sukur asya hanımla....ama bazen okadar huysuz kı ne gece ne gunduz uykumuzz yok......saglıgı yerınde olsun da artık uykusuzluga razıyım tabı benımde saglıgım bu sekılde bozulmazsa:)
hazancım ınsallah hersey yolundadır sakın sıkma canını...hayırlı haberlerle gel ınsallah.....
MRS.M CANIMMM GORUSEMIYORUZ.......ELACIGIMI ÖP YERIME...
LALEZARCIM TPIGIN DEMIRBASI CANIM DENK GELIPTE BIR KALABALIKCA SOHBET EDEMEDIK....
YAZGULU NERELERDESIN BARI KENDINDEN HABERLER VERSEYDIN BEBIS NASIL NASIL GIDIYOR???
gorusuruz kızlarrrrr
canım maaşallah büyümüşş kırklarıda çıkmışş oyy ooyyy oyy yerim ben o kuzuyu :nazar:
kızlar benim ikili testin sonucu 1 nisanda çıkıcak duanızı eksik etmeyin neolur hepinizi öpüyorum

mevlam listemizdeki bütün bekleyenlere bu duyguyu yaşatsın hepinize duacıyım
canım inşallah test sonuçlarını sorunsuzca atlatacaksın sen ve sabırsızım umudumu yenileme sebebimsizin Allaha emanet olun canım :kiss:

sagol canim amin insallah rabbim bütün hamislerimize hayirli ve kolay dogum nasip etsin bekleyen arkadaslarimizada en kisa zamanda hamis kalmayi nasip etsin
maaşallah ğoluşun olacakmış canım sağsalim kucağına aldığının haberinide vermen dileğiyle :nazar:
teşekkürler arkadaşlar hepinize gelişiyormuş yumurtalarım Allaha şükür
Allah herkeze versin
Allahım güzel Allahım inşallah bu yumurtalardan oluşan embriyonu rahatlıkla naklederler ve hamileliğin başlar canım dualarım seninle inşallah mutlu sona yakınsındır canım inşallah :)

canım maaşallah büyümüşsünüz çok şükür duaların için sağol canım inş bizde bir gün anneliğin tadını alacağız inşşş :)
2010_327

Uyyy paşam büyümüş 40 gününü doldurmuş, uçurdunuzmu 40'larınızı :)
Vallaha canım benim çok sağol bende işte malum ine beklemedeyim, bu ay olmazsa gelecek aya biraz ümitliyim yeni bir dr gittik, hazırlık yapalım hemen bir tüp bebek merkezine göndericem sizi dedi :)
canım hakkında hayırlısı özelden msj atmıştım oradada bu konuyla ilgili bilgi vardı Allaha emaent ol :kiss:

Geri