Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Kızlar ben pek fazla giremiyorum artık ama takip ediyorum sizleri yazamasamda silerleyim :) KPSSye hazırlanıyorum bu sene kendime son bir şans verdim eğer olursa süper olmazsa bidaha girmeyeceğim 7 yıl oldu çünkü bıktım :( özelde devamlı bir iş bakacağım ozamanda bakalım nasibimiz neyi getirecek .
Sizlere bahsetmiştim kortizondan sonra kalan yaklaşık 15 kilo civarında bir fazlalığım vardı şimdi bir koşu bandı birde kondisyon bisikleti aldım onların yardımıyla inşallah zayıflayacağım :) Bebek mevzusu halen bildiğiniz gibi korunmuyorumda ama 2-3 ay iyice zayıflayana kadar olmazsa iyi olur nasıl olsa olmamasına alıştık :) ama sürpriz yapıpta gelirse de asla hayır demem yani o işimizde başka bir nasibe kaldı :)
benden şimdilik bu kadar sizlerle konuşmasamda hep aklımdasınız unutmayın ve tabi dualarımdasınız Rabbim bebeği doğan arkadaşlarımızın bebeklerine uzun sağlıklı ömürler versin, hamiş meleklerimize rahat bir hamişlik ve kolay doğumlar nasip etsin ve tabi benim gibi evlat hasretiyle kavrulanlara da tez vakitte evlatlarını göndersin inşallah!! AMİN

Kızalar size bir şey soracaktım unutmuşum :D:D Benim reglim 14ünde başladı ve 19unda bitti yani gayet normal bir şekildeydi şimdi reglimin üstünden 5 gün geçti ve bu gün pembemsi bir akıntı geldi sümükümsü birşey ama pspembe öyle krem felan değildi :S şimdi dsemki yumurtlama akıntısı krem renkte değildi desem reglin devamı üstünden 5 gün geçti ve daha önce hiç böyle bir durumlada karşılaşmadım :S acaba iltihap felan mıydıda böyle geldi bir kere değil hemde 2-3 defa epeycene geldi böyle birşey yaşayan var mı aranızda bu neydi böyle :S

geliiyormş yarın tekrar arıcam hayırlısı bakalım sen nasılsın

canım inş bebiş göbüşününe sımsıkı tutunur inş herşey yolunda gider duarım seninle

arkadaşlar uzun zamndır giremiyorum ama sürekli bakmaya çalışıyorm yazamasamda Rabbim tüm evlat isteyen kardeşlerime nasip etsin hayırlısıyla bu duyguyu inş
bizde oğlumla büyüyoruz teyzoşları bugün 43.günümz zorda olsa mükemmel bişi hep duamdasınız burda ne günler paylaştık 2009dan buyana LALEZAR cnm senin için hep bakıyorm buraya inş en kısa zamnda güzel haberini alıcaz SILAM NİSA ve diğer tüm beleyenler inşş Allah nasipeylesin en kısa zamnda hamiş haberlerinizi almayı hepiniz aeolun

eski dostlar özledim hepinizi sohbetlerşimizi gönüller bir ama grşz inş canlarım

oyyy teyzesinin balı kocaman olmuş maşallah bizde seni çok özledik canım allahım ömür byu mutlu etsin sizi

hu hu kimse yok mu yine..
lalezarrrrrrrrrrrrrrr bizim burası pek bir temiz parlıyor resmen kız neden kiii:))))))))))) deli yav iyi güldürüyorsun
herkesi öpüyorum özledim hepinizi

kuşum bende seni özledim kimse olmuyo işde sen nasılsın bebiş nasılöpüyorum çok ikinizide

Kızlar ben pek fazla giremiyorum artık ama takip ediyorum sizleri yazamasamda silerleyim :) KPSSye hazırlanıyorum bu sene kendime son bir şans verdim eğer olursa süper olmazsa bidaha girmeyeceğim 7 yıl oldu çünkü bıktım :( özelde devamlı bir iş bakacağım ozamanda bakalım nasibimiz neyi getirecek .
Sizlere bahsetmiştim kortizondan sonra kalan yaklaşık 15 kilo civarında bir fazlalığım vardı şimdi bir koşu bandı birde kondisyon bisikleti aldım onların yardımıyla inşallah zayıflayacağım :) Bebek mevzusu halen bildiğiniz gibi korunmuyorumda ama 2-3 ay iyice zayıflayana kadar olmazsa iyi olur nasıl olsa olmamasına alıştık :) ama sürpriz yapıpta gelirse de asla hayır demem yani o işimizde başka bir nasibe kaldı :)
benden şimdilik bu kadar sizlerle konuşmasamda hep aklımdasınız unutmayın ve tabi dualarımdasınız Rabbim bebeği doğan arkadaşlarımızın bebeklerine uzun sağlıklı ömürler versin, hamiş meleklerimize rahat bir hamişlik ve kolay doğumlar nasip etsin ve tabi benim gibi evlat hasretiyle kavrulanlara da tez vakitte evlatlarını göndersin inşallah!! AMİN

ahhh bitanem nasıl özledim seni hep aklımdasın benim güzel arkadaşim herşey gönlünce olsun dualarım seninle herşeyi başarıcaksın bu bebek gelicek yeğenim önce annesini rahatlatıyo anneliğe hazırlanıyosum bak görürsün az kaldı aminnn duarın için çok teşekkür ederim canm çok öpüyorum seni

Kızalar size bir şey soracaktım unutmuşum :D:D Benim reglim 14ünde başladı ve 19unda bitti yani gayet normal bir şekildeydi şimdi reglimin üstünden 5 gün geçti ve bu gün pembemsi bir akıntı geldi sümükümsü birşey ama pspembe öyle krem felan değildi :S şimdi dsemki yumurtlama akıntısı krem renkte değildi desem reglin devamı üstünden 5 gün geçti ve daha önce hiç böyle bir durumlada karşılaşmadım :S acaba iltihap felan mıydıda böyle geldi bir kere değil hemde 2-3 defa epeycene geldi böyle birşey yaşayan var mı aranızda bu neydi böyle :S

bebişim hiç bir fikrim inş herşey yolundadır inş

ayy busenede herkesin oğluşu oluyo rabbim sağ salim kavuştursun oğluşunu sanacnm hayırlı olsun

amiinnnn nerdesin tatlım ya kendinle ilgili bişi yazmamışsın sen nasılsn bebiş nasıl özledim seni

selam kızlarrrrr

sabırsızım ne güzel canım benim çok şükür bebişin büyüyor, inşallah güzel güzel kalp atışlarını da duyarsınız. hem de dört nala koşan at sesi gibi :)

hazancım merak etme canım herşey yoluna girer. normalde kese en rahat 6. haftada görünüyor ve tabiki alttan muayene ile. için rahat etmediyse bir başka doktora daha görün bence canım.

yağmurcum inşallahhhhhh hayırlı sonucu alırsınız dualarım seninle.

şimalcim inşallahhhh aşılama tutar canım, dualarım seninle.

ayşegülcüm inşallah bugünkü 2 li test yolunda gitmiştir tatlım.

melodicim tebrik ederimmmmmm :) hayırlı olsun, cuma günü kan testi yaptıracakmışsın, en iyisi bekleyip öyle sevinelim :)

okudukça yazmaya çalıştım, yazamadıklarım varsa kusura bakmasın, hepinizi öptümmmmm[/QUOT

canm çok teşekkür ederim iyi dileklerin için

aminnnnn duyucaksın bitnm merak etme çok öpüyorum seni bebişini

aminnnnn inş esincm rabbim size versin hayırlısıyla dualarım sizlrle

selam kızlar,4 gun sonra 2 aylık olacaız cok sukur asya hanımla....ama bazen okadar huysuz kı ne gece ne gunduz uykumuzz yok......saglıgı yerınde olsun da artık uykusuzluga razıyım tabı benımde saglıgım bu sekılde bozulmazsa:)
hazancım ınsallah hersey yolundadır sakın sıkma canını...hayırlı haberlerle gel ınsallah.....
MRS.M CANIMMM GORUSEMIYORUZ.......ELACIGIMI ÖP YERIME...
LALEZARCIM TPIGIN DEMIRBASI CANIM DENK GELIPTE BIR KALABALIKCA SOHBET EDEMEDIK....
YAZGULU NERELERDESIN BARI KENDINDEN HABERLER VERSEYDIN BEBIS NASIL NASIL GIDIYOR???
gorusuruz kızlarrrrr

Canlarim sagolun biz cok iyiyiz Allaha sukur.. 13. haftadayiz.. Ikili testi pazartesi yaptirdik ve sonuclari cok iyi cikti.. Aysegulum ve Sabirsizim ve diger hamisler darisi herkesin basina insallah..

Kizlar birde 3lu testten bahsediyordunuz ama burda oyle birsey demedi doktor bana o ne zaman ve ne icin yapiliyor? Bilgisi olan varsa paylasabilirmi ?

Silam_nisa, Lalezarim ve diger bekleyen arkadaslarim insallah cok az kaldi ve yaza hamis gireceksiniz ben gonulden inaniyorum..

Ygmr06 ve diger tedavi goren arkadaslarim insallah hersey yolunda gidecek ve guzel haberlerinizi vereceksin bizlere..

tatli cadim, mrs m, berranurum ve diger dogum yapmis arkadaslarim hepinizin melekleri cok cok opuyorum!! Allahim onlara uzun, saglikli, huzurlu, mutlu ve sizlerle birlikte bir omur versin..

Canim bu ya iltihap olabilir yada yumurta bazen catlarken hafif pembemsi kanama yapiyor oyle birseyde olabilir.. ama iltihap olma ihtimaline karsi bir doktora gorunsen iyi olur belkide..

Bu arada diyetede baslamissin canim insallah o kilolar en kisa zamanda gidecek ve yerine melegin gelecek.. Hem diyet yaparken belkide aklini cok fazla takmadigin icin gelecek melegin.. dularimdasin tatlim.. dikkat et kendine.. cok cok opuyorum

Aminn inşallah canım inşallah :kiss:

oyy sabırsızım seni bu tatlı telaşlarda görmek ne kadar güzel çok şükür inş meleğinin cinsiyetini doğumunu da bizlerle paylaşacaksın canım :nazar:

canım maaşallah büyümüşş kırklarıda çıkmışş oyy ooyyy oyy yerim ben o kuzuyu :nazar:

canım inşallah test sonuçlarını sorunsuzca atlatacaksın sen ve sabırsızım umudumu yenileme sebebimsizin Allaha emanet olun canım :kiss:

maaşallah ğoluşun olacakmış canım sağsalim kucağına aldığının haberinide vermen dileğiyle :nazar:

Allahım güzel Allahım inşallah bu yumurtalardan oluşan embriyonu rahatlıkla naklederler ve hamileliğin başlar canım dualarım seninle inşallah mutlu sona yakınsındır canım inşallah :)

canım maaşallah büyümüşsünüz çok şükür duaların için sağol canım inş bizde bir gün anneliğin tadını alacağız inşşş :)

canım hakkında hayırlısı özelden msj atmıştım oradada bu konuyla ilgili bilgi vardı Allaha emaent ol :kiss:

Evet canım okudum ama cevap yazamadım, daha sonra anlatırım apartmanda sorunlar oldu da karakola gidip ifadeler falan verdik apartmancak, bizde toplandık falan öyle valla çok yorgunum.. :S

ayy busenede herkesin oğluşu oluyo rabbim sağ salim kavuştursun oğluşunu sanacnm hayırlı olsun

amiinnnn nerdesin tatlım ya kendinle ilgili bişi yazmamışsın sen nasılsn bebiş nasıl özledim seni

Canlarim sagolun biz cok iyiyiz Allaha sukur.. 13. haftadayiz.. Ikili testi pazartesi yaptirdik ve sonuclari cok iyi cikti.. Aysegulum ve Sabirsizim ve diger hamisler darisi herkesin basina insallah..

Kizlar birde 3lu testten bahsediyordunuz ama burda oyle birsey demedi doktor bana o ne zaman ve ne icin yapiliyor? Bilgisi olan varsa paylasabilirmi ?

Silam_nisa, Lalezarim ve diger bekleyen arkadaslarim insallah cok az kaldi ve yaza hamis gireceksiniz ben gonulden inaniyorum..

Ygmr06 ve diger tedavi goren arkadaslarim insallah hersey yolunda gidecek ve guzel haberlerinizi vereceksin bizlere..

tatli cadim, mrs m, berranurum ve diger dogum yapmis arkadaslarim hepinizin melekleri cok cok opuyorum!! Allahim onlara uzun, saglikli, huzurlu, mutlu ve sizlerle birlikte bir omur versin..

ayyyy candostum bitanem çok mutlu oldum senin adına ayy inş bizimkide güzel çıkar çok özledim seni iyi olmanıza çok sevindim rabbime emenet olun çok öpüyorum seni ve meleğini dualarında unutma bitanem sende benim duamdasın

:ebebek:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ
Dilara1.....................................17 Mart
asm.ext..................................... 25 Mart
Lalezar.................................... 25-29 Mart

:bebem:BEKLENEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ:bebem:
Melodi_cn ....................................28 Mart
Esinerkan.....................................30 Mart
Pozitif baby..................................1 Nisan
Yasemin.....................................9-10 Nisan
Şimall....................................... 14 Nisan
Sılam_nisa..................................14 Nisan
Ranagül.......................................16 nisan
Pirenses...................................18 Nisan
2010 ANNE ADAYLARI :leylek
bebisim

erkek%20bebek.gif
TEMMUZ <NOBR target="blank">ANNE</NOBR> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <NOBR target="blank">süperrrrrrrrr</NOBR>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
AĞUSTOS <LINKZ id=linkz18>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EYLÜL <LINKZ id=linkz22>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EKİM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
KASIM
ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mavişim............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegül87........................29 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ARALIK <LINKZ id=linkz19>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

faran............ 5 Aralık (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Bir Melek Diliyorum .......29 Aralık(Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

:leylek2011 <LINKZ id=linkz24>ANNE</LINKZ> ADAYLARI:leylek
erkek%20bebek.gif
OCAK <LINKZ id=linkz25>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Berıa........................... Ocak (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegüüll......................Ocak (<LINKZ id=linkz9>anne</LINKZ> adayı süperrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Yazgülüm.......................Ocak (<LINKZ id=linkz10>anne</LINKZ> adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ŞUBAT <LINKZ id=linkz23>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif
<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

AuSSie-AnGeL........................Şubat (<LINKZ id=linkz6>anne</LINKZ> adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

<!-- google_ad_section_end -->
erkek%20bebek.gif
MART ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Sabırsızım............................. <LINKZ id=linkz24><NOBR target="blank" pGlpl="linkzHighlighted_4714">Mart</NOBR></LINKZ> (<LINKZ id=linkz26>Anne</LINKZ> Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr
Hazan.......................................14 Mart(<LINKZ id=linkz27>Anne</LINKZ> Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr

Geri