Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Merhaba canim,aramiza hosgeldin:)Ne zamandir bebek istiyorsun?Dedigin gibi insallah hepimiz hayirli zamanda kavusuruz meleklerimize.Eger adetlerin düzenliyse ve kan testide negatif ciktiysa sanirim gercekten hamile degilsin canim.Adetinin iki gün gecmesi kan testi yapmak icin erken degil bence...

Teşekkür ederim. 3 aylık evliyim. 36 gündür adet olmadım ve dün dr.a gittim. Yumurtam çatlamadığı için adet olamamışım. Bitkisel bir ilaç verdi. 5 gün kullandıktan sonra adetimin 4. gününde tekrar gel dedi. Kötü bir durum yokmuş ama stresten olabileceğini söyledi. Umarım en hayırlı zamanda pozitif müjdesini alırız. :)

Slm h. geldin aramıza, evet bebek isteyenler burda :)
kan testi için erken değil benim bildiğim, olsa idi çıkması lazımdı, ama yinede hayırlısı bekle bakalım biraz :)

Teşekkür ederim. :) Evet hayırlısı inşallah. :)

kızlar ben size anlatıyım yardım ederseniz sevinirm bi kaç aydır adet günlerim çok düzensiz 4 5 gün geçikiyor ve sterstten diye test yapmıyorum adet oluyorum ama bi tuhaf oluyorum ve yeni adetim biteli toplam 5 gün oldu ve eşimle bundan 3 gün önce birlikte olduk ve 2 3 damla kan geldi sizce nedir bu acayip karın agrım oluyor son günlerde ve ayaga kalkarken baş dönmesi bunların sebebi nedir ??
tatlım bence de git dr hiç kafanı yorma. benim de işte evlneince ikinci ay düzensiz oldu hatta dediğin gibi birlikte olduktan sonra peçeteme kan geldi dr gittim baştan kontrol edildi bazı hormonlarıma bakıldı tatlım şükür bi şey yokmuş ama sonuç olarak iyi ki gittim bebek düşündüğümü söyledim hem bu konuda da aydınlattı gerçi internetten her şeyi öğreniyoruz ama bazen kendimize teşhis koyuyoruz sakıncalı oluyor ben mesela göğüslerimden sıvı geliyordu prolaktin hormonunu yükseldi sandım gebelik olmayacak sandım öyle değilmiş değr normal çıktı yeni evlendiğim içn aşırı uyarılmadan kaynaklanıyormuş o yüzden en sağlıklısı kadın doğumcun olacak arada kontrole gideceksin canım benimmm. git için rahat etsin

tatlım bence de git dr hiç kafanı yorma. benim de işte evlneince ikinci ay düzensiz oldu hatta dediğin gibi birlikte olduktan sonra peçeteme kan geldi dr gittim baştan kontrol edildi bazı hormonlarıma bakıldı tatlım şükür bi şey yokmuş ama sonuç olarak iyi ki gittim bebek düşündüğümü söyledim hem bu konuda da aydınlattı gerçi internetten her şeyi öğreniyoruz ama bazen kendimize teşhis koyuyoruz sakıncalı oluyor ben mesela göğüslerimden sıvı geliyordu prolaktin hormonunu yükseldi sandım gebelik olmayacak sandım öyle değilmiş değr normal çıktı yeni evlendiğim içn aşırı uyarılmadan kaynaklanıyormuş o yüzden en sağlıklısı kadın doğumcun olacak arada kontrole gideceksin canım benimmm. git için rahat etsin

çok haklısın canım herşeyi artık kolay sanıyoruz internettn bakıp aa tamam bu kesin bnim nedenim diyoruz benim idral yollarımda intihaplanma oldu ilaçlar kullandım gene bi gideyim acaba bunada baglı olabilirmi kanma kafamda sorular olcagına gidip göstereyim bi

Merhaba;bende aranıza yeni katıldım.5 ayllık evliyim daha.ama hiç korunmadım.adet düzensizliğim var.bekarken hep 2 sene çocuk yapmıycam derdim.ama evlendikten sonra bu düzensizlik yüzünden ilerde hamile kalmam zorlaşır diye evlendikten sonrada hap kullanmadım.hamile kalmak istiyorum ama düzensiz oluyorum diye yumurtlamam gününü de hesaplayamıyorum.hala hamile değilim.her ay 30 günü geçince hasta olmadım diye seviniyor test yapıyorum ama sonuç hep negatif.10 gün 15 gün sonrada hasta oluyorum.düzensiz olduğumu bile bile 30 günü bikaç gün geçince test yapıyorum hemen.ama hep olumsuz.bugün yine 30 gün.ve içimde yine bi umut.acaba hamilemiyim diye.bu daha nekadar böyle sürecek bilmiyorum.belkide çok erken bunu konuşmak için ama 5 aydır hamile kalamıyorum.bu ay ayaklarım çok üşüyor ve sol kasığımda şişlik var.eğilirken hissediyorum.aşırı yemek yeme isteği var, psikolojikmi bilmiyorum.ama hamile kalmak istiyorum artık.sizce test yaptırayımmı nolur cevap verin.<!-- google_ad_section_end --> <!-- / message -->

Merhaba;bende aranıza yeni katıldım.5 ayllık evliyim daha.ama hiç korunmadım.adet düzensizliğim var.bekarken hep 2 sene çocuk yapmıycam derdim.ama evlendikten sonra bu düzensizlik yüzünden ilerde hamile kalmam zorlaşır diye evlendikten sonrada hap kullanmadım.hamile kalmak istiyorum ama düzensiz oluyorum diye yumurtlamam gününü de hesaplayamıyorum.hala hamile değilim.her ay 30 günü geçince hasta olmadım diye seviniyor test yapıyorum ama sonuç hep negatif.10 gün 15 gün sonrada hasta oluyorum.düzensiz olduğumu bile bile 30 günü bikaç gün geçince test yapıyorum hemen.ama hep olumsuz.bugün yine 30 gün.ve içimde yine bi umut.acaba hamilemiyim diye.bu daha nekadar böyle sürecek bilmiyorum.belkide çok erken bunu konuşmak için ama 5 aydır hamile kalamıyorum.bu ay ayaklarım çok üşüyor ve sol kasığımda şişlik var.eğilirken hissediyorum.aşırı yemek yeme isteği var, psikolojikmi bilmiyorum.ama hamile kalmak istiyorum artık.sizce test yaptırayımmı nolur cevap verin.<!-- google_ad_section_end --> <!-- / message -->

gülkercim, öncelikle aramıza hoşgeldin.

bu düzensilikle iligli hiç doktora göründün mü? eğer görünmediysey de vakit kaybetmeden git derim.
sen belirtile takılma, psikolojik olarak ta hamile kalmayı öteleyebilisin.

Geri