Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Neysem ben çıkıyoromu evi biras toparliyim, sıçan enceğini kaybetse bulamıycak diye bir deyim vardır bilir misin bilmiyorum? Ama şu an ev o durumu geldi hahaha
Gidip biraz toparliyim bari hadi canım öptüm, iyi bak kendine ve meleğine byyy

<!-- google_ad_section_start --><!-- google_ad_section_start -->:Laie_23:]Regl Zamani Geçen Arkadaşlarımızın listesi:Laie_23:

Ayşegüüll..............................8 Ekim
Ranagül...............................10 Ekim

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :yumurta:

Ela naz ..............................15 Ekim
fikrimin ince gülü....................16 Ekim
Şimall............................... 16 Ekim
Azade...............................17 Ekim
Prenses91...........................17 Ekim
Gülker...............................18 Ekim
Semre...............................20 Ekim
Sılam_nisa...........................22 Ekim
Dentnurse...........................23 Ekim
Sabırsızım...........................25 Ekim
Yazgulu24...........................25 Ekim
Lara74................................31 Ekim
Dilara1................................1 Kasim
Cey82.................................2 Kasım
Lalezar............................... 4 Kasım

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

Şubat ANNE ADAYLARI
Selzeh .................................... 20 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper ................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe .............................. 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm......................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Gülyüzlüm.......................... Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI
Gizemli Kıs .................................. 2 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr) :nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

Lalezarcim. Baska doktora gitmen cok iyi olmus en azindan su anda yasadigin olayin bi adini koymus belirsizlik en kotusuydu..dusuk yapmana uzuldum ama en azindan hamile kalma sorunun yokmus buda guzel bisi..Gecmis olsun canim insallah o 3 ay hemen gecerde tekrar heyecanli gunlerine donersin.

Slm meleklerim,
Size yine iyi haberlerle gelemedim malesef, tek iyi haberim dr.u çok sevdim çok şeker :)
Yine düşük yapıyorum malesef, ve rahim ağzında minik bi yara varmış, bazı tahliller yazdı perşembe günü hastaneye gidip onları yaptırıcaz, kanama kesilince de ilaçlar yazdı onları kullanıcam ve yarayı da yakacak !..
Eşimin ameliyatınıda söyledik, o yüzden şu an için eşimden test isteyemedi işte ameliyattan 72 sonra yaptıracak zaten onuda söyledik, tamam o zaman dedi..
Yani şu durumda kızlar bu düşük de tamamlanacak inşallah hayırlısıyla kendiliğinden düşerde yine kürtaj olmam gerekmez...
Ardından gerekli tedavilerimiz bittiğinde ki sanırım en az 3-4 ay gibi bir süre sonra, gebe kalmaya yönelik girişimlere başlamamız gerek, lani bu 3 ay korunucaz tekrar bi düşük yaşamak istemiyorum..
Rahim ve yumurtalıklarda bir sorun olmadığını da söyledi, ayrıca zaten gebe kalmışız aksi olsa hiç gebelik oluşmazdı dedi...
İşte kısaca kızlar bir bebek daha beni terk ediyor, cennete bir melek daha gönderiyorum, inşallah beni cennete taşıyacak meleklerim :)
Bu günlük haberlerim bu kadar, sakın üzüldüm, sıkıldım, bunaldım gibi sözler duymak istemiyorum, TAKDİRİ İLAHİ herşeyin bir zamanı ve yeri var ve bunu biz bilmiyoruz YÜCE ALLAH' tan başka...
Şimdi ben duymadan sadece bana sorunsuz bir düşük yaşamam için dua etmenizi rica ediyorum canlarım...
Hepinizi çok seiyorum ve inanın bu kadar şeyi sadece sizinle paylaşıyorum....
lalezarcığım çok geçmiş olsun çok üzüldüm ama herşeyde bi hayır vardır.en azından hamile kalabiliyosun ve sende hiçbir sorun yok çok şükür.inşalllah kürtaj olmadan düşüğün gerçekleşir ve kısa bi süre sonra sağlıklı olarak meleğine kavuşursun tatlım Allah hayırlısıyla nasip etsin canım öptüm tatlım dualarım herzaman sizlerle...

Geri