Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

kızlarrrr yardım edin 2136,2 değerim nasıl
dr fazla düşük diğil dedi ama

allahhhhhhhhh canım benimmmmmmmmmmmm :)

gözünüz aydınnnnnnnnnnnnnnnnnn süper bir değer. çok şükür rabbim meleğini göndermiş, inşallah sana sımsıkı tutunur ve sağlıklı bir hamilelik geçirirsin.

çooookkkkkkkkk sevindim tatlım

:ebebek:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:ebebek:

:bebem:BEKLENEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ:bebem:

Hazan.......................................5 Şubat
Şimall.................................. 6-10 Şubat
Pirenses.................................10 Şubat
Dilara1.....................................17 Şubat
Lalezar.................................... 21 Şubat

:leylek2010 ANNE ADAYLARI :leylek

erkek%20bebek.gif
HAZİRAN ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
TEMMUZ <nobr target="blank">ANNE</nobr> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <nobr target="blank">süperrrrrrrrr</nobr>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EYLÜL ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <nobr>Eylül</nobr> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EKİM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
KASIM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mavişim............................17 <nobr>Kasım</nobr> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegül87........................29 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ARALIK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

faran............ 5 Aralık (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Bir Melek Diliyorum .......29 Aralık(Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

:leylek2011 ANNE ADAYLARI:leylek
erkek%20bebek.gif
OCAK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Berıa........................... Ocak (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegüüll......................Ocak (anne adayı süperrrrrrrrrrrrrrr)
:nazar:

herkese slm arkadaşlar..
ayşegüüll tatlım maşallah diyorum Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin artık gönlünü ferah tut meleğinin koruyucusu RAbbim olsun inş Hafiz ismiyle korusun canımmmdeğerin bence de çok çok güzel o dr kafayı mı yemiş adetin geçeli ne kadar olmuş ki zaten. meraklısı çok ama benim oğlum tekme atmak istiyor doktoruna:)
mrs senin şu bebişini yerim bak yaa çok güzel maşallah
gülker esmoş gülyüzlümm kucaklıyorum hepinizi.mesaim bitti ayşegülümüzü tebrik için ve de sizlere mrb diyeyim diye girdim öpüyorum melekler iyi akşamlar

öyle miiiiii mutlu yıllar canım benim şimdiden... allah oğlunla ve eşinle size bir ömür boyu sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler göstersin inşallahhhhh.
doğum günün kutlu olsun canım. bu arada yarın benim de nikahımın yıl dönümü :)

bizim aşı 29 undaydı ama haftasonuna geliyor diye bugüne randevu vermişlerdi. çok şükür atlattık, bu gece iyi geçerse tamam zaaten.
ben martta başlıcam canım. kayınvalidem gelecek, sonra annem. sırayla işte.
teşekkür ederim canım.size de aynı şekilde ömür boyu mutlu olun.

Geri