Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

canım arkadasım çok tebrık edıyorum senı Allah analı babalı büyütsün ınsallah çok sevındım canım benım yegenıme kocaman öpücükler<!-- google_ad_section_end -->

Aysegülüm,gecmis olsun kaymagim.Allah bebisini sana bagislar insallah.
Bendende haberler iyi degil kizlar.Benimde aysegül gibi pazartesi günü randevum vardi.Rahim agzinda hafif bir acilma varmis.Dr önümüzdeki pazartesiye kadar yatip dinlenmemi,o gün tekrar duruma bakacagini söyledi.Bu durum oglumdada basima gelmisti.Hastaneye yatmistim.Ameliyat ile rahim agzina dikis atilmisti.Ondan sonrada doguma kadar sürekli yatmam gerekmisti.Oglumda 6.ayda basima gelmisti,simdi henüz 5.ay a bile girmedim.Doguma kadar olan onca zaman yat yat nasil gecer?Tam bulantilari ve ilk üc ayin tehlikesini atlatmisken bu durum cok fena morelimi bozdu.Ama bebegim iyi olsun yeterki,katlanirim baska carem yok.Benide dualarinizda unutmayin nolur...

Laracım, canım biraz üzüldüm ama olsun bebeğin seninle canım, sen dr.un ne diyorsa yap, yat dinlen moralinide bozma napalım bu nazlı melekde böyle gelecek demek ki annesi :)

canlar herkese merhaba
herkese hayırlı cumalar
lara canım benim doktorunu mutlaka dinle yat dinlen diyorsa mutlaka yat fazla hareket etme inşallah sorunsuz bir şekilde doğuma kadar bu dönemi atlatırsın canım
dualarım seninle kuşum dikkat et kendine
ayşegüüüül fıstığım doktor banada demişti..ilki düşünce 2. için doktorlar temkinli davranıyorlar banada düşük olmasın diye progestan ve aspirin vermişti. sen hiç üzülme kuşum bir dahaki gidişinde Allah cc izniyle pıt pıt kalp atışlarını göreceksin
veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
BERRANUURUUUM gözümün nuruuu ayyy en sonunda aldın meleğini kucağına demek Rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömür versin inşallah en kısa zamanda toparlanıp gelirsin canım öpüyorum sizi

Geri