Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Canım tebrik ederim çok şükür bebeğini sağsalim kucağına almışsın Rabbim sağlıklı uzun ömür versin kendini özletme yaramazımızıda öp yerime emi :bebeğim:

oyyyy topiğimize bir prens daha geliyorr maaşallah :nazar: hemen hamiş kalıp kız doğurmalıyım bu yakışıklı prensi alıp mavişimle dünür olcam :D:D canım hayırlısıyla doğduğu günleride görücez :D

dilaram tam gaz devam millet doğurdukça hamiş olasım geldi bizde katılalım şu hamişlerin arasına hayırlısıyla arkadaşım :bebeğim:

maalesef canim ben bu ay da kirmizi karti yedim tatlim. ne yapalim bu ayda kismet degilmis... insallah sende tutar tatlim... insallah senin bu ay yüzün güler

Berranurcummm
tebrik ederim tatlım, çok şükür eymeni kucaklamışsın.
allah analı-babalı büyütsün inşallahhhhhhhh...

evde yoktum daha bugün gördüm haberini, çok sevindim canım benim.
darısı doğumu bekleyen arkadaşlarımın başına inşallah ve inşallah bekleyen arkadaşlarım da bir an önce meleklerine kavuşur.

Allah razi olsun canim benim... sen nasilsin. Yegenimiz nasil. büyüümüstür simdi bayagi :) onu kokla yerimizee :)

<!-- google_ad_section_start -->:ebebek:REGL ZAMANI GEÇEN
ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:ebebek:

:bebem:BEKLENEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ:bebem:

Lalezar.................................... 21 Şubat
AuSSie-AnGeL...........................23-25Şubat
Ranagül.................................... 12 Mart
Pirenses...................................12 Mart
Şimall....................................... 13 Mart
Sılam_nisa....................................13Mart
Hazan.......................................14 Mart
Dilara1.....................................17 Mart
2010 ANNE ADAYLARI :leylek

bebisim

erkek%20bebek.gif
TEMMUZ <NOBR target="blank">ANNE</NOBR> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <NOBR target="blank">süperrrrrrrrr</NOBR>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EYLÜL ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EKİM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
KASIM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mavişim............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegül87........................29 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ARALIK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

faran............ 5 Aralık (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Bir Melek Diliyorum .......29 Aralık(Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

:leylek2011 ANNE ADAYLARI:leylek
erkek%20bebek.gif
OCAK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Berıa........................... Ocak (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegüüll......................Ocak (anne adayı süperrrrrrrrrrrrrrr):nazar:<!-- google_ad_section_end -->

maalesef canim ben bu ay da kirmizi karti yedim tatlim. ne yapalim bu ayda kismet degilmis... insallah sende tutar tatlim... insallah senin bu ay yüzün güler

dilaram artık evlatlarımızın haberini alacağımız günler çok yakın Allahın izniyle gelecek bebeklerimiz arkadaşım ben inanıyorum sabrımızı yenileyelim :bebeğim:

slm kizlar...
bi kac dakika firsatim oldu, size yazim dedim :)
benim sari kizdan firsat bulamiyorum, hepiniizi cokk özledim.
Liste kisalmis, insallah yakinda listenin üstünde kimse kalmicak.
Kendinise iyi bakin, allahim tez vakitte mutlu haberlerinizi almak nasip etsin.

slm kizlar...
bi kac dakika firsatim oldu, size yazim dedim :)
benim sari kizdan firsat bulamiyorum, hepiniizi cokk özledim.
Liste kisalmis, insallah yakinda listenin üstünde kimse kalmicak.
Kendinise iyi bakin, allahim tez vakitte mutlu haberlerinizi almak nasip etsin.

oyy eminem o fıstığı yerime öp mis kokusunu içine çek annesi :nazar: inşallah yakında bizlerde o fıstığa kuzenlerini müjdeleyeceğiz :bebeğim: Allaha emanet olun canım :6:

mrs.m cnm arkdaşım nasılsınız
tebrik mesajın için saol cnm
bişi sorcam ttalım ya 15.gün dvitamini başlanması gerekiyomuş sen ne vermiştin tatlım
öpüyorux oğlumla kızını ve seni

mrs.m cnm arkdaşım nasılsınız
tebrik mesajın için saol cnm
bişi sorcam ttalım ya 15.gün dvitamini başlanması gerekiyomuş sen ne vermiştin tatlım
öpüyorux oğlumla kızını ve seni

canımmmm
seni görmek ne güzel :) tekrar tebrikler tatlım.
çok şükür iyiyiz kızım uyudu da buraya geleyim dedim.
evet canım mutlaka başlanmalı vitamine...2 çeşidi var ama doktorumuz bize multi-tabs isimli olanı önerdi. içeriği daha iyiymiş.
bizde sizi öpüyoruzzz taze anne-oğul :)

kızlar selam,

uzun bir aradan sonra nasılsınız.ben bulantılar vs uğraşıyorum.ama bu hafta biraz hafifler gibi oldu sonunda çok şükür.12. haftamızı bitirmek üzereyiz 11+5 oduk bugün itibariyle.pazartesi günüde kontrolüm var ve 2 li tarama testi yapılacak.belki bir umut cinsiyetimizde belli olur diyorum ama zor bir ihtimal biliyorum.bebeğimin sağlıklı olduğunu öğreneyimde gerisi önemli değil nasılsa öğreniriz.merak içerisindeyim yani...

bu arada berranur'cum Allah analı babalı büyütsün canım tebrik ederim.çok şükür sağlıkla almışsın bebişini kucağına darısı başımıza...

bu arada bişey sorucam kızlar 4d ultrasona giren var mı aranızda?en erken ne zaman giriliyo?birde sizcede önümüzdeki hafta cinsiyetini öğrenebilir miyim?siz en erken ne zaman öğrendiniz? insan ister istemez merak ediyor.bişeyler almak hazırlamak istiyorum ama cinsiyetini bilmeden olmuyo tabi :)

bebk beklemek gerçekten çok güzel ve heyecanlı bir duygu.bu duyguyu Rabbim tüm isteyen arkadaşlarımada yaşatsın inşallah.bütün kalbimle dua ediyorum...hamilelerin duası kabul olurmuş derler ... hep dualarımdasınız arkadaşlar... inşallah art arda güzel haberler alırız...

hepinizi öpüyorum...

Geri