Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

arkadaşlar kimse yokmu
hastaneden geldim yumurtalarım gelişmiş 4 tane var bikaç tanede az gelişmiş var pazar yada pazartesi toplarız dediler.ilk denemede bundan küüklerdi
canım inşallah Rabbimin izniyle bu ay embriyoların oluşur ve annesine tutunup büyürler canım Allahım hep yanınızda olsun inş bu defa olucak :)
Kızlar çok göğüslerim acıyordu, akşam bir ovülasyon testi yaptım net çift çizgi çıktı ama benim adet olalı bugün 19. günüm yani bu kaar geç yumurtlama olurmu yaaaa, dha önce yaptıklarım en fazla 15. gün falan oluyordu şaştım bu işe :S:S:S
canım kortizon yapıyor bendede olmuştu şaşırmıştım :S ama olsun yeterkine olsun tam gaz çalışmakm lazım dimi ama :D:D
selam kızlar naberrrrrrr
umarım iyisinizdir.

ben bildiğiniz gibi işte ela hanımla uğraşıyorum :) hepinizi öptüm görüşmek üzereee
ohh yerim ben Ela hanımı sen ona iyi bak yeter canım Allaha emanet olun :kiss:
Bızlerde oglumla büyüyoruz kızlar masallah oglum 5. ayını 24ünde dolduruyor ve 6. aya dogru ılerlıyor artık ek gıdalara geçtık yavas yavas bütün zamanı Rüzgar bey alıyor yeme düzenı derken hiç bırseye vakıt kalmıyor yedır içir oynat altını al gıydır yıka derken zaman geçıyor işte ılk zamanlar oldukça zordu hel ılk 3 ay berbattı gaz sancımızda çoktu Allah tan bıttı artık rahatladık sımdı daha ıyı hersey ve zamanla düzene gırıyor çok sükür yenı dogum yapacakların Allah yardımcısı olsun bebek ısteyenler en kısa zamanda kavusur ınsallah yenı hamıle kalanlarıda tebrık edıyorum hepınız kendınıze ıyı bakın görüşürüz kızlar
oyy maaşallah selzehcim :nazar: bu delikanlı büyümüş iyicene :nazar: ne güzel düzene girmişsiniz ek gıdalar felan ohh yarasın paşamıza :kiss: inşallah canım inşallah bizlerde hamişlik müjdesi verip oğluşuna arkadaşları olacağını söyleyeceğiz :) Allaha emanet olun :kiss:
merhaba canlarım,
bazı sıkıntılarım var.duaya çok çok ihtiyacım var.lütfen dualarınızda unutmayın.:uhu::uhu::uhu:

Canım arkadaşım Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah !!!İnşallah tez vakitte atlatirsın bunlarıda ...

:ebebek:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ
Esinerkan.....................................14Mart
Dilara1.....................................17 Mart

:bebem:BEKLENEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ:bebem:

asm.ext..................................... 25 Mart
Lalezar.................................... 25-29 Mart
Melodi_cn ....................................28 Mart
Pozitif baby..................................1 Nisan
Yasemin.....................................9-10 Nisan
Şimall....................................... 14 Nisan
Sılam_nisa..................................14 Nisan
Ranagül.......................................16 nisan
Pirenses...................................18 Nisan
2010 ANNE ADAYLARI :leylek
bebisim

erkek%20bebek.gif
TEMMUZ <NOBR target="blank">ANNE</NOBR> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <NOBR target="blank">süperrrrrrrrr</NOBR>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
AĞUSTOS <LINKZ id=linkz18>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EYLÜL <LINKZ id=linkz22>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EKİM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
KASIM
ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mavişim............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegül87........................29 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ARALIK <LINKZ id=linkz19>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

faran............ 5 Aralık (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Bir Melek Diliyorum .......29 Aralık(Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

:leylek2011 <LINKZ id=linkz24>ANNE</LINKZ> ADAYLARI:leylek
erkek%20bebek.gif
OCAK <LINKZ id=linkz25>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Berıa........................... Ocak (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegüüll......................Ocak (<LINKZ id=linkz9>anne</LINKZ> adayı süperrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Yazgülüm.......................Ocak (<LINKZ id=linkz10>anne</LINKZ> adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ŞUBAT <LINKZ id=linkz23>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif
<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

AuSSie-AnGeL........................Şubat (<LINKZ id=linkz6>anne</LINKZ> adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

<!-- google_ad_section_end -->
erkek%20bebek.gif
MART ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Sabırsızım............................. <LINKZ id=linkz24><NOBR target="blank" pGlpl="linkzHighlighted_4714">Mart</NOBR></LINKZ> (<LINKZ id=linkz26>Anne</LINKZ> Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr
Hazan.......................................14 Mart(<LINKZ id=linkz27>Anne</LINKZ> Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr

HAZAN tebrik ederim canım kolay bir hamilelik geçirmen dileğiyle inş bebişini sağlıklı bir şekilde kucağınada almak nasip olur :)

ESİNERKAN kızlar esinden haber varmı?

KIZLAR LİSTEMİZİ TAŞIMAYI UNUTMAYALIM OLUR MU?

silam canim benim... bende tam listeyi ariyordum. iyi sen aktarmissin... fistiklar bende gelen yok giden yok simdiye kadar... haber vereyim dedim. test yaptigim gibi haber veririm size :) insallah tutmustur.... sanmiyorum gerci ama... Hayirlisi insallahh

Meleklerim hepinize hayırlı cumalar.Hayırlara vesile olur inşallah.Şu mübarek günün yüzü suyu hürmetine Rabbim duamızı kabul eylesin inşallah.AMİN

hayırlı cumalar kızlar kızlar benım adet bu ay değişiktı 3 gundur kahve rengı leke şeklınde gelıyordu bu gun kırmızya dondu adtmı yoksa ustune gormemı kı test yapmadımgöğüslerm cok sızlıyor mıdemde bulanıyor hamıle olsam bıle demekkı duşuyor kırmızıya dondune gore yardımcı olun kızlar

kızlar ben şu bebek işini bırakmayı duşunuyom her ay hayal kırıklı üzğyor benı 4 sedır ne yapalım oğlum kardessız olcak demekkı nasıpten ılerı yol yok

kızlar gunaydın sılam ben yenılıyom tatlım merak etme bu arada hayırlı cumalar dun lalezar ıle konustum tetsın pozıtıf cıktıgını solemıstı eger haplardan etkı dEGILSE geldı haber test yapacaktı

:ebebek:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ
Esinerkan.....................................14Mart
Dilara1.....................................17 Mart

:bebem:BEKLENEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ:bebem:
asm.ext..................................... 25 Mart
Lalezar.................................... 25-29 Mart
Melodi_cn ....................................28 Mart
Pozitif baby..................................1 Nisan
Yasemin.....................................9-10 Nisan
Şimall....................................... 14 Nisan
Sılam_nisa..................................14 Nisan
Ranagül.......................................16 nisan
Pirenses...................................18 Nisan
2010 ANNE ADAYLARI :leylek
bebisim

erkek%20bebek.gif
TEMMUZ <NOBR target="blank">ANNE</NOBR> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <NOBR target="blank">süperrrrrrrrr</NOBR>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
AĞUSTOS <LINKZ id=linkz18>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EYLÜL <LINKZ id=linkz22>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EKİM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
KASIM
ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mavişim............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegül87........................29 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ARALIK <LINKZ id=linkz19>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

faran............ 5 Aralık (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Bir Melek Diliyorum .......29 Aralık(Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

:leylek2011 <LINKZ id=linkz24>ANNE</LINKZ> ADAYLARI:leylek
erkek%20bebek.gif
OCAK <LINKZ id=linkz25>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Berıa........................... Ocak (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegüüll......................Ocak (<LINKZ id=linkz9>anne</LINKZ> adayı süperrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Yazgülüm.......................Ocak (<LINKZ id=linkz10>anne</LINKZ> adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ŞUBAT <LINKZ id=linkz23>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif
<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

AuSSie-AnGeL........................Şubat (<LINKZ id=linkz6>anne</LINKZ> adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

<!-- google_ad_section_end -->
erkek%20bebek.gif
MART ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Sabırsızım............................. Mart<LINKZ id=linkz24></LINKZ>(<LINKZ id=linkz26>Anne</LINKZ> Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Hazan.......................................Mart(<LINKZ id=linkz27>Anne</LINKZ> Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

Geri