Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Kizlar selaam:)Sanirim sadece kadayifim burada:)Ben cennet meyvemi,mis kokulu prensesimi 18 haziran cumartesi saat 11.06 da kucagima aldim.Sonsuz sükürler olsunki kizimin sagligi iyi.Normal dogum oldu,bende iyim cok sükür.Kizim 2940 gr agirliginda ve boyu 48 cm.Cok minicik ama cooook tatliii:)Allahim bekleyen,isteyen,hamile olan herkese nasib etsin bu muhtesem duyguyu.Hepinizi cok seviyorum.Bu topige cok sey borcluyum...

adet olmadım kızlar ama bugün kan teti yaptırdım sonuç neatif:(yavaş yavaş pes etçem sanırım:(

olurmu tatlım öle şey mevlamdan ümit kesilmez inş rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla gönderecek meleğini

Kizlar selaam:)Sanirim sadece kadayifim burada:)Ben cennet meyvemi,mis kokulu prensesimi 18 haziran cumartesi saat 11.06 da kucagima aldim.Sonsuz sükürler olsunki kizimin sagligi iyi.Normal dogum oldu,bende iyim cok sükür.Kizim 2940 gr agirliginda ve boyu 48 cm.Cok minicik ama cooook tatliii:)Allahim bekleyen,isteyen,hamile olan herkese nasib etsin bu muhtesem duyguyu.Hepinizi cok seviyorum.Bu topige cok sey borcluyum...

oyyyyy güccük cadım doğdu demek çokkk sevindim güzelim allahım uzun sağlıklı ömürler versin inş meleğine çok öpüyorum ikinizide güccük kurabiyemi öp kokl benim yerime teyzesi yer o miniği ya allahım bahtını açık etsin darısı başimıza inş canımın içi

laram tebrikler canm arkadaşım hey gidi günler yaa neler yaşadık çok şükür yavrularımızı kucakladık sağlıkla büyüt cnm prensesini kokla bnm için aeolun tatlım

tebrikler ALLAH analı babalı büyütsün inş..ben de ilerde çocuk sahibi olursam normal doğum yapmak istiyorum ..çok zor diyorlar ,tamam zor olabilir ama abartıldığı kadar var mı sana onu sormak istiyorum ,yani biraz bize teselli ol hahaha

canım benim tebrik ederim çok çok çok sevindim ikinizinde iyi olmasına
berranurcuğumunda dediği gibi ne günler yaşadık burada ama şimdi meleklerimiz yanımızda çok şükür
öpüyorum herkesi

Kızlar mrb, bugün dr kontrolüm vardı, çok moralim bozuldu, 1 tane yumurta olmuş, bu şekilde tüp bebek için gönderemem dedi, bakalım perşembe günü tekrar bakıcak, o zaman kesin durum belli olacak...
Ben suratımı asmışım herhalde ne oldu dedi, üzüldüm dedim, üzülmenize gerek yok dedi, hormonlarınız gayit iyi durumda dedi, şu aşamada sizi tanıyoruz, ilaca vereceğiniz tepkiyi ölçüyoruz, bu şuna bezer dedi "bir kişi bir 70'lik içer hiç etkilenmez ama bir başkası 1 kadehte küfelik olur", bu ay dahaucuz yöntemler deneriz yada doğal yolla deneriz, bir daha ki ay daha yüksek doz ilac başlar öyle gidersiniz dedi... Dedi demesine de,temmuzun 21 inde ben 40 ıma giriyorum artık devlet yadımı alamayacağız, eşimde bu ay oldu oldu yoksa bırakırız diyor...

Geri