gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Mermerle dekore edilmiş banyo çok şık

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

mermerli banyo dekorasyonu Duş örneği
    Duşkabin modeli yerine kullanılam mermer kabinli duş örneği oldukça farklı ama hoş duruyor. Siz de böyle bir banyo dekorasyonu dekore edebilirsiniz. Farkınız belli olur:)

Mermerle dekore edilmiş banyo çok şık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Modern Dekore Edilmiş Banyolar

Modern Dekore Edilmiş Banyolar

modern banyolar dekore edilmiş banyolar modern dekore edilmiş evler Bu banyo dekorları gerçekten harikalar.Çok şık ve çok modernler..
  2. Çok Şık Cam Dekorları

Çok Şık Cam Dekorları

cam modelleri cam dekorları dekorlu çeşitleri dekoratif camlar Bu dekoratif camlar sayesinde evlerimiz çok şık olacak kızlar :) Artık evim biraz farklı olsun diyen haımlar camlardan başlayabilirler. Gül desenli,piramit desenli, gökkuşağı desenli, yaprak desenli... Değişik ve şık motiflerle donatılmış :) Umarım beğenirsiniz meleklerim :tik:...
  3. Çok güzel dekore edilmiş bir ev huzurlarınızda

Çok güzel dekore edilmiş bir ev huzurlarınızda

Ev dekorasyon örneği 2012 dekorasyon modası Bu evi kim dekore ettiyse ben kendi adıma tebrike diyorum. Gerçekten çok beğendim. Salonun kırmızı tonu çok hoş geldi gözüme. Ama en çok bahçede yemek keyfine bayıldım. Benim de böyle şık dekorasyonlu evim olur mu acaba?
  4. Çok hoş dekore edilmiş bir oda dekorasyonu

Çok hoş dekore edilmiş bir oda dekorasyonu

çocuk odası dekorsyonu Genç odası dekorasyonu bu yatak odasını çok beğendim meleklerim. Tam olarak çocuk odası mı genç odasımı anlayamdım ama olsun:) Çocuk için yatak büyük genç odası için duvarlar biraz çocuksu:) Sanırım duvarlar duvar kağıdı modeleri ile kaplı. Ben bu oda dekroasyonunu gerçekten çok beğendim. Biz genç odası diyelim:) buyrun rengarenk genç odası dekorasyonu
  5. Sade dekore edilmiş banyo

Sade dekore edilmiş banyo

BAnyo dekorasyonu SAde banyo örneği Eğer sadelikten hoşlanıyorsanız bu sade banyo dekorasyonu tam da size göre. Oldukça temel eşyaalrla döşenen bu banyo örneği aynı zamanda da ferah.

Sayfayı Paylaş