gebe
  1. bur-ay

bur-ay Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28

meryem suresinin faziletleri

Konu, 'Gebelik' kısmında bur-ay tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar ben 15 gün oldu başlayalı her gün okuyorum içimden bir his faydası olacak diyor çünkü okumaya başladığın zaman içimden ağlamak geliyor kendimi zor tutuyorum ben interneetten okuyorum yanlışsız olsun diye okuyan hoca da o kadar güzel okuyor ki hissettiriyor yani....Allahım kabul eder inşallah

2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    sizin ne icin okudugunuzu bilmiyorum ama benim bir arkadasim, cocugu olmadigi icin okuyordu ve Allahin izniyle sonunda iki kizi oldu.

3. bur-ay

bur-ay Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    ben de hayırlı bir evlat için okuyorum inşallah faydası olur okudukça içime bir umut doğuyor surenin anlamıda çok güzel inşallah Allah nasip eder

4. cimcime eses

cimcime eses Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    785
    Ödül Puanları:
    0
    Bende bu sureyi okudum.
    Bebeğin hayırlı olması için okumak gerek yazıyordu, bende cidden hoca çok güzel okuduğu için takip ediyordum ve o ay bebeğim geldi, bende 41'e tamamladım.
    Anlamıda çok güzel bir sure...
    Bir süre sonrada yusuf suresine başlayacağım...

5. bur-ay

bur-ay Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    ikranurr sure bittikten sonra mı hamile kaldın benim bugün 17 gün oldu eğer hamile kalırsan sonuna kadar okumayı düşünüyorum Allahım kabul eder inşallah

6. elifecik

elifecik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kizlar meryem sadece 41 kere okumak mi gerekiyor yanin da baska dua veya baska birsey de yapmak gerekiyormu bilgilendirirseniz sevinirim allah isteyen herkeze hayirli evlatlar versin

7. bur-ay

bur-ay Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    benim bildiğim bir başlama duası yok zaten niyetimiz belliAllah ım sesimizi duyar inşallah isteyen herkese hayırlı evlatlar versin

8. şimall

şimall Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    263
    Ödül Puanları:
    63
    ben 41 gün okumaya nıyetlendım ama arada adet olunca bosluk olcak onu napcam bılmıyorum bırakıp yınemı devam etcem bılgısı olan varmı

9. bur-ay

bur-ay Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    canım ben de şimdi adetliyim anneme havale ettim okuması için öylede oluyormuş bir gün bile atlamadan her gün okunacak

10. şimall

şimall Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    263
    Ödül Puanları:
    63
    a ne guzelmıs öyle bende kayınvalıdeme devrederım adet olunca ozaman tesekkur ederım bılgılendırdıgın ıcın kafamda kocaman bı soru ısaretı kalmıstı

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

selamun aleykum arkadaslar bende meryem suresını okumaya baslayalı 24 gun oldu hıc ara vermeden okuyorum cok sukur ayrıca komsumda benım ıcın 41 gun boyunca okuyacak benımde ıcımde cok buyuk bı umut olustu neden bılmıyorum ama okudukca rahatlıyorum ve bır sonrakı gunu beklıyorum .... bu surecte adette gormedım ne hıkmettır bılmıyorum ama adetımde gecıktı test yapmaya korkuyorum ya olumsuz cıkarsa dıye cunku bel agrımdan baska bı belırtı yok ama hayırlısı ben tevekkulumu yapıyorum sonucunu rabbıme bıraktım ..tüm ısteyen cemi cümleyle banada hayırlı bı ewlat nasıp etsın 24 hazıran ewlılık yıldonumumuz 6 yıla gıracegız ınsallah esımöe hayırlı guzel haber vermek nasıp olur...:)

12. svda

svda Forum Okuru

arkadaşlar faziltleri çok büyük bizde başladık hayırlısı olur inş

13. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    iyiki bu sayfayı okuma fırsatı bulmuşum bende okuyacağım hayırlısı ile

14. ceren aysin

ceren aysin Forum Okuru

ben adet olunca kimseye devretmedim ikinci defa regl olmadim simdi 5 haftalik hamileyim evde test yaptim cift cizgi cikti ne zaman doktora gitmem gerek

15. ZELİHA KURU

ZELİHA KURU Forum Okuru

meryem suresinin faziletleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yasin suresinin faziletleri...

Yasin suresinin faziletleri...

yasin suresi arapca, yasin suresi türkce, yasin'i şerif okuyanlar, Meleklerim Yasin suresini okumanin faziletleri saymakla bitmiyor.... Resulu Ekrem S.A.V buyurdu: Her gece Sureyi Yasini okuyan kimse muhakkak surette sehit olarak ölür. Allah C.C. Tealanin rizasi icin geceleyin Yasini okuyan kimse aff olunur. Yasin suresini okuyan kimseye kiyamet günü sefaat eder Yasin Suresini: AC...
  2. Cuma Suresinin Fazileti

Cuma Suresinin Fazileti

Bu konu;Cuma suresinin fazileti hakkında bilgi vermektedir. Bu mübarek sure, göklerde ve yerde bulunan herşeyin Allahu Tealayı tenzili ve teşbih ettiklerini beyan ederek başlıyor.Melekler cuma suresini okumanın fazileti çoktur kısaca cuma suresi ve fazileti hakkında bilgi tüm islami bilgiler bölümümüzde. Cuma Suresinin Fazileti Abdullah b. Abbas diyor ki: “Resulullah, cuma günü...
  3. İhlas suresinin faziletleri nelerdir

İhlas suresinin faziletleri nelerdir

Selamlar.İhlas suresinin faziletleri hakkında bilgi almak, İhlas suresinin sırrını öğrenmek istiyorum ben.Teşekkür ederim.
  4. Surelerin faziletleri nelerdir?

Surelerin faziletleri nelerdir?

Kur’an’ın fazileti ve esrarı anlamına gelen “Havassu’l-Kur’an” konusunu işleyen önemli kaynaklardan biri, Nesaî ve İbn Kesir’in “Fedailu’l-Kur’an” adlı eserleridir. Bir bölüm olarak konuyu işleyen kaynaklardan biri de Suyutî’nin el-Itkan adlı eseridir. Konuyla ilgili olarak Bediüzzaman Said Nursi’nin şu uyarısını -özetle- hatırlatmakta fayda mülahaza etmekteyiz: “Kulluk ve ibadetin sebebi...
  5. İhlas Suresinin Fazilet ve Sırları

İhlas Suresinin Fazilet ve Sırları

Resulullah (Sallallahü Aleyhi ve Sellem) yolculuğa çıktığı zaman şöyle buyururdu: “Sizden herhangi bir kimse bir gecede Kuran’ın üçte birini okumaktan aciz midir?” Ashabı Kiram (Radıyallahü Anhüm): “Kuran’ın üçte birini nasıl okuyabilir(iz)” diye sordular. Resulullah (Sallallahü Aleyhi ve Sellem) şöyle buyurdu: “Kul hüvallahü Ehad üçte birine denktir.”(1) Resulullah (Sallallahü Aleyhi ve...

Sayfayı Paylaş