gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Messengerda Arkadaşlık Davetlerini Alamıyor musunuz?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

live messenger arkadaşlık davetleri gelmiyor mu alamıyor musunuz yapmanız gereken ipuçları ile ilgili bilgiler burada melekler Çoğunlukla hepimiz live messenger kullanıyoruz melekler :).Bildiğiniz gibi anlık mesajlaşma programı olan messengerda bizi ekleyen biri olduğunda arkadaşlık daveti gelir,bazen de gelmez ve bu bizi çileden çıkarır.Oysa bunun basit bir ayarı var :)

Size gelen arkadaşlık davetlerini hotmail sayfasından görebilirsiniz melekler :)
    Bunun için hotmailde oturum açın.
    Sağ üstte yer alan profil kısmını tıklayın.
    Açılan sayfada ortada ayrıntıları düzenle - davetleri görüntüle - gizlilik ayarları - bildrimler bölümünden davetleri görüntüle kısmını tıklayın.
    Açılan sayfada sizi messengerdan ve hotmailden arkadaş olarak ekleyenleri görebilir,davetleri kabul edebilirsiniz.
    Kabul ettiğiniz kişiler otomatikman messenger listenizde görüntülenecektir.:tik:

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

davetleri görüntüle bölümü yok

Messengerda Arkadaşlık Davetlerini Alamıyor musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Davet:

Davet:

Madde 103 - (Değişik madde: 09/11/1988 - 3494/12 md.) Tutanak tutulurken alacaklı, borçlu veya namlarına Tebligat Kanunu hükümlerine göre tebellüğe yetkili kimse bulunmazsa, bulunmayan alacaklı veya borçlu üç gün içinde tutanağı tetkik ve diyeceği varsa söylemesi için icra dairesine davet olunur. Kanunen ilavesi gereken müddetler mahfuzdur. Haciz sırasında borçlu veya alacaklı adına Tebligat...
  2. Davet...!!!

Davet...!!!

Yuvam ol istemiştim. Evim, ocağım… Memleketim… Gurbette dağılan parçalarımı sende tamam etmeye niyetlenmiştim. İçimdeki o boşluk hissini silersin, beni bir edersin diye düşlemiştim. Gözlerinden gayrısı değmesin istemiştim bende mahrem ne varsa. Ellerini tutup bir yola çıkmaya kararlı, beklemeye sabırlı ve sana inançlıydım. Aşıktım! Gel demek istiyordum sana. O tenha ve serin kapı...
  3. Msn arkadaşlık davetleri bana bir türlü gelmiyor

Msn arkadaşlık davetleri bana bir türlü gelmiyor

Msn Live son srümü kurulu bilgisayarımda arkadaşlık isteği gönderen kişilerin bu istekleri bir türlü ulaşmıyor bana. Gönderdik diyorlar bekliyorum bekliyorum sonuç yok. Msn yi kapatıyorum açıyorum hala gelmiyor bende ekliyorum sonra ondan sonra oluyor. Hadi tanıdıklar ekledik diyenlerden adresi alıp ekliyorum ama peki ya yenilerde napacam. Bi yolu varsa lütfen bana yardım edin .
  4. Msn'de Arkadaşlık Daveti Size Gelmiyorsa Ne Yapacaksınız ?

Msn'de Arkadaşlık Daveti Size Gelmiyorsa Ne Yapacaksınız ?

Bu konu; mansde arkadaşlık daveti gelmiyorsa hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir tanıdığınızla msn üzerinden görüşmek istiyorsanız ya sizin ona ya da onun size msn üzerinden arkadaşlık daveti göndermesi gereklidir. Bu davet, msninizi açtığınızda ayrı bir pencere açılarak tarafınıza bildirilir. Eğer arkadaşınız sizi ekleyip davet gönderdiği halde siz bu daveti alamıyorsanız...
  5. arkadaşlık

arkadaşlık

benim bir arkadaşım arkamdan atıp tutmuş ben bunu başka birinden duydum ama duyduğum kişiye söz verdim ona söylemeyeceğime ne yapmalıyım

Sayfayı Paylaş